2021 Zaal 0. Bal stick met balk.png 2021 Zaal 0. Bal stick zwart-geel.png 2021 Zaal 1. bal met stick.png 2021 Zaal 2. bal met stick_balk.png 2021 Zaal 3. balken.png 2021 Zaal 4. meiden in de zaal.png

Overige Commissies


Trainingsschema

Dit schema loopt van 17-1-2022 t/m 29-1-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MB6 ISH Zaal Ton Olijve Ockenburgh Sporthal Helpen en opruimen met het neerleggen van de balken.
17:00 - 18:00 MC7 ISH Zaal Tamar Metman Zuidhaghe Helpen met de balken neerleggen.
17:00 - 18:00 MD1 Zaal Magreet Rooda
Yoni van Loo
GDA sporthal Balken neerleggen.
17:00 - 18:00 MD12 Zaal Merel Metz GDA sporthal Balken neerleggen.
18:00 - 19:30 MB2 Zaal Maarten van Riel
Magreet Rooda
GDA sporthal Balken opruimen.
18:00 - 19:00 MB3 Zaal Tamar Metman Zuidhaghe Opruimen balken.
20:00 - 21:00 MA4 zaal Ton Olijve Ockenburgh Sporthal
21:00 - 22:00 Jong Dames 2 Zaal Ton Olijve Ockenburgh Sporthal Opruimen van de balken.
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD1 Zaal Paul Kuijvenhoven Craeyenhouthal, veld 1
16:00 - 17:00 JD12 Zaal Craeyenhouthal, veld 1
16:00 - 17:00 JD2 Zaal Lars Mientjes
Robert Sinjorgo
Craeyenhouthal, veld 2
16:00 - 17:00 JD4 Zaal Craeyenhouthal, veld 2
16:00 - 17:00 MD4 Zaal Ton Olijve GDA sporthal Balken neerleggen
17:00 - 18:00 JD3 Zaal Lars Mientjes Craeyenhouthal, veld 2
17:00 - 18:00 MD2 Zaal Paul Kuijvenhoven Craeyenhouthal, veld 1
17:00 - 18:00 MD3 Zaal Craeyenhouthal, veld 1
17:00 - 18:00 MD5 Zaal Ton Olijve GDA sporthal
18:00 - 19:00 JC1 Zaal Paul Kuijvenhoven
Roy Jansen
Craeyenhouthal, veld 1
18:00 - 19:00 JC2 Zaal Lars Mientjes Craeyenhouthal, veld 2
18:00 - 19:00 MC1 Zaal Tamar Metman
Tammy van Bijsterveld
GDA sporthal
18:00 - 19:00 MC12 Zaal GDA sporthal
19:00 - 20:00 JB1 Zaal Nikki Verkaart
Paul Kuijvenhoven
Craeyenhouthal, veld 1
19:00 - 20:00 JB12 Zaal Craeyenhouthal, veld 1
19:00 - 20:00 MA12 zaal Liselotte van der Meulen GDA sporthal
19:00 - 20:00 MA3 zaal Nicholas Nass Craeyenhouthal, veld 2
19:00 - 20:00 MB1 Zaal Peter Feenstra GDA sporthal
20:00 - 21:00 JA1 Zaal Robert Sinjorgo Craeyenhouthal, veld 2
20:00 - 21:00 JA12 Zaal Nicholas Nass Craeyenhouthal, veld 2
20:00 - 21:00 JB2 Zaal Peter Feenstra GDA sporthal
20:00 - 21:00 MA1 zaal Paul Kuijvenhoven Craeyenhouthal, veld 1
21:00 - 22:00 Dames 3 Zaal Robert Sinjorgo Craeyenhouthal, veld 2
21:00 - 22:00 Heren 1 Zaal Jim van Vianen Craeyenhouthal, veld 1
21:00 - 22:00 Jong Dames 1 Zaal Nicholas Nass Craeyenhouthal, veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 MF1 Zaal Ton Olijve GDA sporthal Balken neerleggen.
13:00 - 14:00 MF5 Zaal GDA sporthal Balken neerleggen.
14:00 - 15:00 JF1 Zaal Ton Olijve GDA sporthal
14:00 - 15:00 JF2 Zaal GDA sporthal
14:00 - 15:00 M6E1 Zaal Robert Sinjorgo Ockenburgh Sporthal Balken neerleggen
14:00 - 15:00 M6E2 Zaal Ockenburgh Sporthal Balken neerleggen
15:00 - 16:00 M8E3 Zaal Robert Sinjorgo Ockenburgh Sporthal
15:00 - 16:00 M8E4 Zaal Ockenburgh Sporthal
15:00 - 16:00 MF2 Zaal GDA sporthal
15:00 - 16:00 MF3 Zaal Ton Olijve GDA sporthal
15:00 - 16:00 MF4 Zaal GDA sporthal
16:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep GDA sporthal Balken opruimen.
16:00 - 17:00 J8E1 Zaal Robert Sinjorgo Ockenburgh Sporthal Balken opruimen
16:00 - 17:00 J8E2 Zaal Ockenburgh Sporthal Balken opruimen
16:00 - 17:00 M6E3 Zaal Maarten Roos Zuidhaghe Balken neerleggen.
16:00 - 17:00 M6E4 Zaal Zuidhaghe Balken neerleggen.
17:00 - 18:00 J6E1 Zaal Maarten Roos Zuidhaghe Balken opruimen
18:00 - 19:00 MC2 Zaal Maarten Roos Zuidhaghe
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JC1 Zaal Paul Kuijvenhoven
Roy Jansen
Craeyenhouthal, veld 1
17:00 - 18:00 MC1 Zaal Tamar Metman
Tammy van Bijsterveld
GDA sporthal Balken neerleggen.
17:30 - 18:30 MA2 zaal Paul Kuijvenhoven Craeyenhouthal, veld 1
17:30 - 18:30 MB1 Zaal Peter Feenstra Craeyenhouthal, veld 1
18:00 - 19:00 JA2 Zaal Bart Wijnands Senior GDA sporthal
18:30 - 19:30 JB1 Zaal Paul Kuijvenhoven Craeyenhouthal, veld 1
18:30 - 19:30 JB12 Zaal Peter Feenstra Craeyenhouthal, veld 1
19:00 - 20:00 JA1 Zaal Eelco van der Meulen
Robert Sinjorgo
GDA sporthal
19:00 - 20:00 JA12 Zaal GDA sporthal
19:30 - 20:30 MA1 zaal Paul Kuijvenhoven Craeyenhouthal, veld 1
19:30 - 20:30 MA12 zaal Liselotte van der Meulen Craeyenhouthal, veld 1
20:30 - 21:30 Heren 1 Zaal Jim van Vianen Craeyenhouthal, veld 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Zaal Eelco van der Meulen
Robert Sinjorgo
GDA sporthal Balken neerleggen.
16:00 - 17:00 M8E2 Zaal GDA sporthal Balken neerleggen.
16:30 - 17:30 MD6 Zaal Wouter Dijkhuizen Craeyenhouthal, veld 1
17:00 - 18:00 MA2 zaal Peter Feenstra GDA sporthal
17:00 - 18:00 MB2 Zaal Eelco van der Meulen GDA sporthal
17:30 - 18:30 MB4 Zaal Wouter Dijkhuizen Craeyenhouthal, veld 1
17:30 - 18:30 MC3 Zaal Maarten Roos Craeyenhouthal, veld 1
18:00 - 19:00 MC12 Zaal Eelco van der Meulen GDA sporthal Balken opruimen.
18:00 - 19:00 MC2 Zaal Peter Feenstra GDA sporthal Balken opruimen.
18:30 - 19:30 MB5 Zaal Maarten Roos Craeyenhouthal, veld 1
18:30 - 19:30 MC6 Zaal Wouter Dijkhuizen Craeyenhouthal, veld 1
19:00 - 20:00 MC4 Zaal Ton Olijve Ockenburgh Sporthal Balken neerleggen.
19:00 - 20:00 MC5 Zaal Maarten van Riel Ockenburgh Sporthal Balken neerleggen.
19:30 - 20:30 Dames 2 zaal Brooke van Bijsterveld Craeyenhouthal, veld 1
20:00 - 21:00 MA5 ISH zaal Maarten van Riel Ockenburgh Sporthal Balken opruimen.
20:30 - 21:30 Heren 5 Zaal Craeyenhouthal, veld 1