03.png 08.png 2020 HDS HEADER WEBSITE.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_1.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_2.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_3.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_7.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_8a.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_9.jpg 2020 HDS WEBSITE HEADER_9.png Pion-geel.gif Veld-Bubi.gif

Overige Commissies


Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Peter Feenstra BL 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes A1 Eelco van der Meulen
Ralph de Schipper
HV - AB techniek training
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Kiki de Ridder
Suze van der Heiden
Ton Olijve
KG4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Leann den Heijer (K)
Ton Olijve
Linn Beijer
KG4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Etienne Cosijn
Magreet Rooda
HV - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Floor van der Valk
Shirley Blans
BL 3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Amy Langley KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Ton Olijve KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Robert Sinjorgo HV - AB techniek training
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Maarten Roos KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Maarten van Riel BL 3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Amy Langley KG2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Timo Veringmeier
Ton Olijve
HV - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Lars Mientjes
Nicholas Nass
HV - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Maarten Roos KG4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Margreet Rooda
Maarten van Riel
Philippe van der Pal
BL 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Philippe van der Pal
Maarten van Riel
Margreet Rooda
BL 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Etienne Cosijn KG4 - AB
19:30 - 20:30 Dames 2 Matthijs van der Tas KG2 - CD
20:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep KG4 - CD
20:30 - 22:00 Trim 1 Eric Druijff HV - AB
20:30 - 22:00 Trim 2 Nick den Haan HV - CD
20:30 - 22:00 Trim 3 Linda Andeweg
Yvette Kloosterman
BL 3 - AB
20:30 - 22:00 Trim 4 Etienne Cosijn BL 3 - CD
20:30 - 22:00 Trim 5 KG2 - AB Amy Wong
20:30 - 22:00 Trim 6 Maarten Roos
Robbert Langezaal
KG2 - CD
20:30 - 22:00 Trim 7 Eric Druijff KG4 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD Trainingsteam BL 3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D2 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
BL 3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D3 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
BL 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C2 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
BL 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C3 BL 3 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Rick Merkelbach
Rick Pabbruwee
HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C6 ISH Etienne Cosijn KG4
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Merel Metz
Sanne Ledderhof
HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 ISH Etienne Cosijn KG4
18:30 - 20:00 Jongens A1 Yosh Zegveld
Ralph de Schipper
BL 3
18:30 - 20:00 Jongens A2 Paul Kuijvenhoven KG2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Bart Wijnands Senior KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robert Sinjorgo
Tamar Metman
HV - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jim van Vianen
Pieter Arnold
HV - AB
19:00 - 20:00 Jongens A3 Ton Olijve KG4 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 ISH Etienne Cosijn KG4 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
HV
20:00 - 22:00 Heren 1 Jim van Vianen
Paul Kuijvenhoven
Ralph de Schipper
BL 3
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Ton Olijve KG2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Jongens F1 HV
14:00 - 15:00 Jongens F2 HV
14:00 - 15:00 Jongens F3 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F1 Robert Sinjorgo
Etienne Cosijn
Maarten Roos
Ton Olijve
HV
14:00 - 15:00 Meisjes F2 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F3 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F4 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F5 HV
14:30 - 19:15 Keepers Trainingsgroep BL 3 - D Youri, Joyce en Matthijs
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 Robert Sinjorgo
Etienne Cosijn
Maarten Roos
HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E5 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E6 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E7 HV
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 HV
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 HV
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 HV
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Maarten Roos
Etienne Cosijn
Robert Sinjorgo
Tamar Metman
Lars Mientjes
HV
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 HV
16:00 - 17:00 Jongens Kabouters Annemieke de Ridder
Ton Olijve
Els Grisnigt
KG2
16:00 - 17:00 Meisjes Kabouters Els Grisnigt
Annemieke de Ridder
Ton Olijve
KG2
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Peter Feenstra BL 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens Puppy's Ton Olijve
Matthijs Herder
Axel Kraft van Ermel
Etienne Cosijn
KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Robert Sinjorgo
Maarten Roos
Tamar Metman
Lars Mientjes
HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E6 HV
17:00 - 18:00 Meisjes Puppy's Matthijs Herder
Ton Olijve
KG2
18:00 - 20:00 Jongens B1 Timo Veringmeier
Ton Olijve
BL 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Maarten Roos HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Etienne Cosijn HV - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Matthijs Herder KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Maarten van Riel KG2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Robert Sinjorgo HV - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Maarten van Riel HV - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Philippe van der Pal KG2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Etienne Cosijn KG4 - AB
19:15 - 20:45 Dames 2 Matthijs van der Tas BL 3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Matthijs Herder KG2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 KG4 - CD
20:00 - 21:30 Heren 4 BL 3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 6 KG4 - AB
20:15 - 22:00 Veteranen A HV - AB
20:15 - 22:00 Veteranen B HV - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 HV - CD
20:30 - 22:00 Heren 5 Matthijs Herder KG2 - AB
20:45 - 22:00 Veteranen LA BL 3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:30 Keepers Trainingsgroep BL 3 - AB
16:00 - 17:00 JD Trainingsteam HV - CD
16:00 - 17:00 Jongens D2 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
HV - AB
16:00 - 17:00 Jongens D3 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
HV - CD
17:00 - 18:00 JC Trainingsteam BL 3 - CD
17:00 - 18:00 JC Trainingsteam KG4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C2 Paul Kuijvenhoven KG4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C3 BL 3 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Rick Merkelbach
Rick Pabbruwee
HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C6 ISH Etienne Cosijn KG4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Floor van der Valk
Shirley Blans
HV - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C3 Merel de Meer
Vera Toet
KG2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Merel Metz
Sanne Ledderhof
KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 ISH Etienne Cosijn KG4 - AB
18:30 - 20:00 JC Trainingsteam HV - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Yosh Zegveld
Ralph de Schipper
HV - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Paul Kuijvenhoven KG2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Ton Olijve KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Nicholas Nass
Paul Kuijvenhoven
HV - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robert Sinjorgo
Tamar Metman
BL 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jim van Vianen
Pieter Arnold
BL 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 ISH Etienne Cosijn KG4 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A3 Ton Olijve KG2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
BL 3
20:00 - 22:00 Heren 1 Jim van Vianen
Paul Kuijvenhoven
Ralph de Schipper
HV
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Etienne Cosijn KG4 - AB
20:30 - 21:30 Jong Dames 1 Ton Olijve KG2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Robert Sinjorgo
Darryl van den Bosch
Tamar Metman
HV - CD
16:00 - 17:00 Jongens F2 HV - CD
16:00 - 17:00 Jongens F3 HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Maarten Roos
Ton Olijve
HV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 HV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 HV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F4 HV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F5 HV - AB
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep KG4 jongste jeugd 6-tallen + 8-tallen. 17.00u - 17.30u 6-tallen 17.30u - 18.00u 8-tallen Max+ Quint + Leann
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Tamar Metman
Darryl van den Bosch
HV - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 HV - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E3 HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Maarten Roos
Robert Sinjorgo
Ton Olijve
HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E7 HV - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Amy Langley KG2 - AB
18:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep KG4 - D Keepers CD M-D 18.00u - 18.45u J-DC 18.45u - 19.30u
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Darryl van den Bosch
Maarten Roos
HV - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 HV - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E3 HV - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Robert Sinjorgo
Tamar Metman
Patrick Gehasse
HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E6 HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Maarten van Riel BL 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Suze van der Heiden
Kiki de Ridder
Ton Olijve
KG4 - C
18:00 - 19:00 Meisjes D7 Leann den Heijer (K)
Ton Olijve
KG4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Amy Langley KG2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Eelco van der Meulen BL 3 - AB Techniek training: om de week MB2/MB3 (start 4/9) en MC1/MA2 (start 28/8)
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Maarten Roos KG2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Eelco van der Meulen
Ralph de Schipper
Koen van der Meulen
BL 3 - CD Techniek training: om de week MB2/MB3 (start 4/9) en MC1/MA2 (start 28/8)
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Yosh Zegveld BL 3 - CD Techniek training: om de week MB2/MB3 (start 4/9) en MC1/MA2 (start 28/8)
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Maarten van Riel HV - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Ton Olijve HV - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 BL 3 - AB Techniek training: om de week MB2/MB3 (start 4/9) en MC1/MA2 (start 28/8)
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 14:15 Technische training Trainingsgroep BL 3 wk 25 / 26 / 27
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 14:00 Jongste jeugd Trainingsgroep KG2 Kennismakingsdag JJ/ wk 27
08:00 - 14:00 Jongste jeugd Trainingsgroep HV Kennismakingsdag JJ/ wk 27
09:00 - 14:00 Technische training Trainingsgroep BL 3 wk 25 / 26 / 27