00. Clubhuis.png 01. Trainingsgroep.png 03. Hockeystick.png 04. Dames1.png 05. Heren1.png 06. MD1.png 07. Keeper in training.png 10. pion.png

Commissies/vrijwilligers

HDS Secretariaat
Marcel Schippers Penningmeester
Ernst Beemsterboer Ledenadministratie
Arlette Sijbers Wachtlijstbeheer - ontvangst nieuwe leden
Marina Roos-Jansen Wachtlijstbeheer - ontvangst nieuwe leden
Bestuur
Drewin Nieuwenhuis Voorzitter
Martine Hiddema Secretaris
Marcel Schippers Penningmeester
Eline van Leeuwen Bestuurslid Hockeyzaken
Peter Hordijk Bestuurslid Facilitaire Zaken
Marcel Henneman Bestuurslid Accommodatie Zaken
André van Riel Bestuurslid Technisch Hockeyzaken
Frits Emmerik Algemeen Bestuurslid
Commissie Jeugd
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Irene Pabbruwee Jeugd en Jongste Jeugdzaken
Marc Aussems Lijncoördinator ISH
Edith Verhaar Lijncoördinator MA
Paul Vilain Lijncoördinator MB
Alexander Naryshkine Lijncoördinator MC
Amy Langley Lijncoördinator MD
Sandra Teeuwen-Verwijmeren Lijncoördinator MD
Albert Jan Franken Lijncoördinator JAB
Mireille Verschuur Lijncoördinator JCD
Commissie Jongste Jeugd
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Irene Pabbruwee Jeugd en Jongste Jeugdzaken
Veronique Teunen - Van Walle Lijncoördinator JE8/ME8
Anouk Rijk Lijncoördinator JE8/ME8
Janny Blanken Lijncoördinator ME6
Jorine Spaans Lijncoördinator JE6
Lieke Kempen Lijncoördinator MF
Leonie Wagenaar Lijncoördinator JF
Manon Saris Lijncoördinator Puppy's
Joost van Nuland Lijncoördinator Puppy's
Commissie Senioren
Eline van Leeuwen Voorzitter
Reginald Brouwer Coördinator Trimmers
Bram Franken Coördinator Senioren
HDS Dames 1
David Akveld Hoofdtrainer D1
Eelco van der Meulen Trainer D1
HDS Heren 1
Paul Kuijvenhoven Hoofdtrainer H1
Ralph de Schipper Trainer H1
HDS Wedstrijdsecretariaat
Maarten Roos Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd, Jeugd en Senioren
Jasper Knoop Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd, Jeugd en Senioren
Jeugdkamp
Liza Langeveld Organisatie begeleiding
Bram Franken Organisator
Materialencommissie
Ewout Broekhoff Keepers spullen, lockers, ballen en tassen
Minikamp
Maxine Jol Organisator
Zoë Schouw Organisator
Scheidsrechterscommissie
Quint Bouma Opleiding Club scheidsrechters
Armand van Oostrom Begeleiding scheidsrechters
Sieb Zwerwer Planning zaterdag
Meindert Ligthart Voorzitter
Sponsoring
Marjolijn Schouw Voorzitter
Maarten Verjaal Commissielid
Richard Beukema Commissielid
Sportiviteit & Respect
Frits Emmerik Ambassadeur
Technische Commissie
Peter Feenstra Voorzitter
Robert Sinjorgo Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongste Jeugd
Paul Kuijvenhoven Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongens ABCD
Eelco van der Meulen Vertegenwoordiger Technische Commissie Meisjes ABCD
Tessa Mulder TC Algemeen
Toernooicommissie Schoolhockey
Reginald Brouwer Organisator
Toernooiencommissie Jeugd en Jongste Jeugd
Monique Kompier Organisator toernooien Jeugd/Jongste Jeugd
Sarah Benthem Organisator toernooien Jeugd/Jongste Jeugd
Trainers coördinator
Ton Olijve Trainerscoördinator
Vertrouwenspersoon
Maaike Vreeswijk Vertrouwenspersoon
Vrijwilligerscommissie
Annette Kraft van Ermel Commissielid
Website en Communicatie
Marc Aussems Webmaster
Marina Roos-Jansen Grafisch vormgever en Lisa-beheerder
Zaalcommissie
Patrick Zellerer Voorzitter en Wedstrijdsecretaris