2018 HDS Headers website.jpg 2018 HDS Headers website2.jpg 2018 HDS Headers website3.jpg 2018 HDS Headers website4.jpg 2018 HDS Headers website5.jpg 2018 HDS Headers website6.jpg

Organisatie

Drewin Nieuwenhuis
Voorzitter
 mail
Frits Emmerik
Secretaris
 mail
Marcel Schippers
Penningmeester
 mail
Eline van Leeuwen
Bestuurslid Hockeyzaken Jeugd
 mail
Peter Hordijk
Bestuurslid Facilitaire Zaken
 mail
Reginald Brouwer
Bestuurslid Accommodatie Zaken
 mail
Philippe van der Pal
Hockey Commissaris
 mail
Jongste Jeugdcommissie
Paul Ploeger
Voorzitter
 mail
Robert Sinjorgo
Hoofdtrainer – Technisch verantwoordelijk Jongste Jeugd
 mail
Martine Hiddema
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
 mail
Janny Blanken
Lijncoördinator Puppy's
 mail
Joris van Dijk
Lijncoördinator Puppy's
 mail
Veronique Teunen - Van Walle
Lijncoördinator F Jeugd
 mail
Anouk Rijk
Lijncoördinator F Jeugd
 mail
Annette Kraft van Ermel
Lijncoördinator eerstejaars E
 mail
Mireille Verschuur
Lijncoördinator eerstejaars E
 mail
Peter van der Meulen
Lijncoördinator tweedejaars E
 mail
Mark Wieser
Lijncoördinator tweedejaars E
 mail
Sandra van der Meulen
Coördinator Teammanagement
 mail
Jeugdcommissie
Eline van Leeuwen
Voorzitter
 mail
Maarten Roos
Wedstrijdsecretaris Jeugd
 mail
Marc Aussems
Lijncoördinator meisjes A & ISH teams
 mail
Edith Verhaar
Lijncoördinator meisjes B
 mail
Tessa Mulder
Lijncoördinator meisjes C
 mail
Amy Langley
Lijncoördinator meisjes D
 mail
Marcel Henneman
Lijncoördinator jongens ABCD
 mail
Albert Jan Franken
Lijncoördinator jongens ABCD
 mail
Marina Roos-Jansen
Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
 mail
Arlette Sijbers
Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
 mail
Paul Kuijvenhoven
Hoofdtrainer - Technisch verantwoordelijke jongens
 mail
Ton Olijve
Hoofdtrainer - Technisch verantwoordelijke meisjes a.i.
 mail
Matthijs van der Tas
Keeperscoördinator
 mail
Ton Olijve
Coördinator trainers
 mail
Irene Pabbruwee
Algemene Jeugdzaken
 mail
Seniorencommissie
Bram van Dijk
Wedstrijdsecretaris Senioren
 mail
Bram Franken
Coördinator senioren
 mail
Bob Hakkoer
Coördinator trimmers
 mail
Zaalcommissie
Patrick Zellerer
Voorzitter en Wedstrijdsecretaris
 mail
Toernooicommissie
Daniëlle Hordijk
Jeugd & Jongste Jeugd/ vacature
 mail
Peter van der Meulen
Jeugd & Jongste Jeugd/ vacature
 mail
Reginald Brouwer
Schoolhockey
 mail
Materialencommissie
Ewout Broekhoff
Keepers spullen, lockers, ballen en tassen
 mail
Sponsor en PR commissie
Sander Pabbruwee
Voorzitter
 mail
Ledenadministratie
Ernst Beemsterboer
Ledenadministratie
 mail
Accommodatiecommissie
Reginald Brouwer
Voorzitter
 mail
Barcommissie
Peter Hordijk
Voorzitter
 mail
Evenementencommissie
Desiree Boelhouwer
lid evenementen
 mail
Laurens Bruijs
lid evenementen
 mail
Peter Boelhouwer
lid evenementen
 mail
Ewout Broekhoff
lid evenementen
 mail
Kitty Bettonville
lid evenementen
Bram Franken
lid evenementen
 mail
Maxine Jol
lid evenementen
 mail
Liza Langeveld
lid evenementen
 mail
Peter Hordijk
lid evenementen
 mail
Vertrouwenspersoon
Maaike Vreeswijk
Vertrouwenspersoon
 mail
Vormgeving & huisstijl
Marina Roos-Jansen
Communicatie
 mail
Webmaster
Marc Aussems
Webmaster
 mail
Scheidsrechterscommissie
Arjan de Pater
Planning zaterdag
 mail
Peter de Haan
Planning zondag
 mail
Peter de Haan
Traject CS+
 mail
Nicoline van der Voorde
Opleiding Club scheidsrechters
 mail
Armand van Oostrom
Begeleiding scheidsrechters
 mail
Tenniscommissie
Marrie Schippers
Voorzitter
 mail
Mayke Hofker
lid evenementen
 mail
Margaret van Spronsen
lid financien
 mail