1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JF1 20652 HC Alphen JF1   08:15 08:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C  
M6E2 22297 hdm M6E4   08:15 08:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
M6E3 22296 Hockey Club Rotterdam M6E6   08:15 08:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
Meisjes D6 30652 HC Pijnacker MD4   08:15 08:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Daan Kuiper (Jongens A2) en Sjoerd van Heel (Jongens A2)
J8E3 19594 MHC Forescate J8E3   08:30 09:00 Bubi Lentze Veld  AB info
  Bubi Lentze AB  
M8E3 21267 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E4   08:30 09:00 Bubi Lentze Veld  CD info
  Bubi Lentze CD  
Meisjes D3 30665 HC Ypenburg MD4   08:15 09:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Lieke Gores (Meisjes B2) en Meindert Ligthart
J6E2 20104 Leidse Hockey Club Roomburg J6E4   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
  KG2A let op: veld opruimen  
MF3 23483 Berkel Rodenrijs MF2   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C let op: veld opruimen  
J8E2 19614 HC Alphen J8E2   10:00 10:30 Bubi Lentze Veld  CD info
  Bubi Lentze CD let op: veld opruimen  
M8E2 21304 D.H.C. Hudito M8E1   10:00 10:30 Bubi Lentze Veld  AB info
  Bubi Lentze AB let op: veld opruimen  
Meisjes D7 30592 Wateringse veld MD7   10:00 10:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Bente Hagendoorn (Meisjes B2) en Linde Ruijl (Meisjes B2)
Meisjes C2 29271 HC Ypenburg MC5   09:45 10:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Johan Miltenburg (Heren 4) en Martin Bijl (Veteranen LA)
Jongens D3 26020 Goudse MHC JD2   10:30 11:00 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Olivier de Bruijn (Jongens A2) en Annabel van Oeveren (Dames 3)
Meisjes D5 30549 MHC Forescate MD3   11:30 12:00 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Alain Eckhardt (Heren 1) en Fabian Kester (Heren 3 (O))
Meisjes D8 30541 Goudse MHC MD5   11:45 12:15 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Koen Andeweg (Jongens A2) en Mirko Pokorny (Jongens A2)
Meisjes B2 28017 HC De IJssel MB2   11:30 12:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Steven van der Toorn (Heren 4) en Mark Oudsen
Meisjes C5 29267 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC8   12:15 12:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Frits Emmerik (Veteranen LA) en Drewin Nieuwenhuis (Veteranen LA)
Jongens C2 25543 Leidse Hockey Club Roomburg JC2   13:00 13:45 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Sven Balt en Lennard van der Linden (Heren 1)
Meisjes B3 28062 Klein Zwitserland MB4   13:00 14:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Christiaan Steenbergen (Mastodonten) en Bob Hakkoer (Trim 1)
Meisjes B1 28102 Hockeyclub Barendrecht MB4   13:15 14:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Bram Franken (Heren 4) en Laurens Bruijs (Heren 1)
Meisjes B5 28057 Craeyenhout MB5   14:00 14:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Aimee Schoon (Dames 1) en Mark Oudsen
Jongens C3 25559 HCGO JC1   15:00 15:30 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Bas Ruarus (Trim 6) en Patrick Zellerer
Meisjes B4 28101 L.S.C. ALECTO MB4   15:15 15:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Chiel van Dijk
Meisjes A1 26683 G.H.C. RAPID MA1   15:00 16:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Vincent Blans en Eelco van der Meulen
Meisjes A4 26679 H.C. Derby MA5   15:45 16:15 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Floor van der Marel (Dames 1) en Esmee Grieving (Dames 1)
Jongens A2 24542 HC Schiedam JA2   16:45 17:15 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Peter Feenstra (Veteranen A) en David Pokorny (Veteranen A)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J6E1 20075 HV Westland J6E1 15 07:45 08:30 uit -   info
Jongens C1 25561 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC2 30 07:00 08:30 uit -   info
M6E4 22316 HV Westland M6E4 15 07:45 08:30 uit -   info
M8E1 21343 Rijswijksche Hockey Club M8E2 30 07:30 08:30 uit -   info
J8E1 19619 Ring Pass Delft J8E1 30 07:45 08:45 uit -   info
  Rabo AB  
M6E6 22348 L.S.C. ALECTO M6E4 30 07:45 08:45 uit -   info
MF1 23489 hdm MF1 30 07:45 08:45 uit -   info
JF2 20662 D.H.C. Hudito JF1 15 08:15 09:00 uit -   info
M8E4 21275 L.S.C. ALECTO M8E3 30 08:00 09:00 uit -   info
M6E7 22291 Klein Zwitserland M6E11 30 08:30 09:30 uit -   info
M6E1 22280 HC Ypenburg M6E1 30 08:35 09:35 uit -   info
  veld 3D  
JF3 20896 Ring Pass Delft JF2 30 08:50 09:50 uit -   info
  DSW A  
MF2 23497 Leidse Hockey Club Roomburg MF5 45 08:40 09:55 uit -   info
  Veld 2A - Vooraf veld inrichten en na afloop veld opruimen  
Meisjes D2 30624 HC Pijnacker MD2 30 09:00 10:15 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes C6 ISH 29303 Hockey Club Rotterdam MC12 45 09:05 10:20 uit -   info
  ‘NB: Hoofdklasse op zaterdag, zie website HC Rotterdam’  
Meisjes D1 30602 HC Ypenburg MD2 30 09:00 10:30 uit -   info
MF4 23507 Hockey Club Rotterdam MF6 45 09:15 10:30 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes C4 29369 De Kieviten MC4 30 09:45 11:00 uit -   info
Meisjes D4 30619 Hockey Club Rotterdam MD9 45 10:35 11:50 uit -   info
  ‘NB: Hoofdklasse op zaterdag, zie website HC Rotterdam’  
Jongens B1 25106 HC Alphen JB2 45 10:25 12:10 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes C1 29277 R.G.H.C. Tempo '34 MC1 45 11:00 12:45 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Jongens D1 26078 L.S.C. ALECTO JD2 30 11:45 13:00 uit -   info
Jongens A1 14850 't Spandersbosch JA1 13:00 14:00 uit -   info
Jongens B2 25094 Hockeyclub Barendrecht JB2 45 12:45 14:00 uit -   info
Jongens A3 24535 HC De IJssel JA2 45 14:15 15:30 uit -   info
Meisjes A2 26717 V.M.H.C. CARTOUCHE MA3 30 14:30 16:00 uit -   info
Meisjes A3 26703 Goudse MHC MA3 30 14:30 16:00 uit -   info
  Let op: HDS afwijkend (geen zwart) tenue  
Meisjes C3 29282 Leidse Hockey Club Roomburg MC4 45 16:15 17:45 uit -   info
  Roomburg MC4 heeft aansluitend Veegdienst  
Meisjes B6 ISH 27999 hdm MB11 30 17:00 18:00 uit -   info