2022 HDS Clubhuis.png 2022 HDS JC2.png 2022 HDS Jongens.png 2022 HDS Keeper.png 2022 HDS MC1.png 2022 HDS Pion.png 2022 HDS Vlaggen.png 2022 HDS Water.png 2022 HDS_jb1.png 2022 JC1.png 2022_HDS_.png 2022_MD1.png
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO12-1 LOHC JO12-2   0 0 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Boris Sijbers (JO16-2 ) en Frans Sijbers
JO8-1 V.M.H.C. CARTOUCHE JO8-4   14 20 KG2 - Zandveld B info
JO8-2 V.M.H.C. CARTOUCHE JO8-2   4 6 KG2 - Zandveld C info
MO12-5 Craeyenhout MO12-5   1 1 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Sieb Zwerwer en Sofie Nelissen (MO16-3 Zaal)
MO8-2 Craeyenhout MO8-2   33 10 KG2 - Zandveld A info
JO10-1 hdm JO10-3   8 3 Bubi Lentze Veld  AB info
JO9-2 Ring Pass Delft JO9-2   09:15 09:45 KG2 - Zandveld D info
MO8-1 R.H.V. Leonidas MO8-1   12 40 KG2 - Zandveld A info
MO8-4 MHV Evergreen MO8-1-mix   2 23 KG2 - Zandveld B info
MO9-2 Noordwijk MO9-5   1 8 KG2 - Zandveld C info
JO12-2 MHV Evergreen JO12-1   2 5 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Jasper Knoop en Jayda Bon (MO18-2)
MO12-6 Klein Zwitserland MO12-9   3 0 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Mila Vreeswijk (MO18-12 Zaal) en Faye Siekmann (MO18-12 Zaal)
MO16-3 Klein Zwitserland MO16-3   1 5 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Cemil Beki en Thijs Andeweg (JO18-1 Zaal)
MO12-3 hdm MO12-4   0 1 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Edward de Ruiter en Marjolein Moone (MO18-2)
MO16-4 VMHC Pollux MO16-3   5 3 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Ilse amaia van Konijnenburg (MO18-5 ISH Zaal) en Dominique Uges (Dames 4)
JO14-1 Klein Zwitserland JO14-2   11:00 12:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Michiel Cappendijk en Bart van Delft (Veteranen A)
MO14-6 ISH HGC MO14-8   2 3 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Anna Rose Weeda (MO18-2) en Juuls van Wingerden (MO18-2 Zaal)
JO12-3 HC Ypenburg JO12-3   12:15 12:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Jahnavi Lakshminarayanan (MO18-5 ISH Zaal) en Gijs Coppelmans (Heren 1)
JO14-2 Ring Pass Delft JO14-3   12:55 13:40 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Mark Oudsen en Sieb Zwerwer
JO18-1 MHC Forescate JO18-1   12:45 13:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Jacco de Hooge en Frans Sijbers
MO14-5 HC Ypenburg MO14-7   13:15 13:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Jens van Heijningen (Heren 1) en Eefke Barten (MO16-3)
JO14-3 hdm JO14-7   14:00 14:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Bjørn Klinkenberg en Remco van Oosterom
MO18-2 HC Schiedam MO18-3   14:25 15:25 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Oliver de Hooge (K) (JO18-1 Zaal) en Mark Oudsen
MO16-2 HV Westland MO16-5   14:30 15:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Cemil Beki en Danny Schippers
MO18-5 ISH Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-6   15:00 15:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Jesper de Ridder (Heren 1) en Gideon Wisselink (Heren 1)
MO16-5 hdm MO16-11   15:45 16:15 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Jonathan Wisselink (Heren 1) en Lars Mientjes (Heren 1)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
MO14-7 hdm MO14-11 30 1 3 uit - KG Water  info
MO12-1 HV Westland MO12-1 15 0 0 uit - KG Water  info
MO8-3 HGC MO8-4 30 14 14 uit - KG Zand  info
MO10-3 Rijswijksche Hockey Club MO10-3 30 2 0 uit - KG Water  info
MO9-1 Berkel Rodenrijs MO9-8 30 3 6 uit - KG Zand  info
MO9-5 Craeyenhout MO9-4 15 3 4 uit - KG Zand  info
JO9-1 Rijswijksche Hockey Club JO9-1 30 6 3 uit - KG Water  info
MO9-3 hdm MO9-4 30 2 7 uit - KG Zand  info
MO9-4 Hockey Club Rotterdam MO9-7 45 09:15 10:30 uit - KG Zand  info
* AFGELAST *
MO9-6 HC Pijnacker MO9-1 30 1 8 uit - KG Zand  info
MO16-1 HV Westland MO16-1 15 09:35 10:50 uit - KG Water  info
MO10-1 hdm MO10-1 30 0 6 uit - KG Water  info
MO14-2 Ring Pass Delft MO14-4 30 3 1 uit - KG Zand  info
MO14-1 hdm MO14-4 30 10:10 11:40 uit - KG Zand  info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
JO16-1 Rijswijksche Hockey Club JO16-1 30 10:30 12:00 uit - KG Water  info
MO10-2 MHC Forescate MO10-2 45 11:15 12:30 uit - KG Zand  info
MO18-3 L.S.C. ALECTO MO18-4 30 11:00 12:30 uit - KG Water  info
MO12-2 HGC MO12-3 30 12:15 13:15 uit - KG Zand  info
MO14-3 Klein Zwitserland MO14-7 30 12:55 14:10 uit - KG Zand  info
JO16-2 hdm JO16-3 30 13:35 14:35 uit - KG Zand  info
MO12-4 Hockey Club Wateringse Veld MO12-2 15 14:15 15:00 uit - KG Zand  info
MO14-4 Klein Zwitserland MO14-8 30 13:55 15:10 uit - KG Water  info
MO18-1 Catwijck MO18-1 45 14:05 15:50 uit - KG Water  info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
MO18-4 Hockeyclub Barendrecht MO18-6 45 14:35 15:50 uit - KG Water  info
JO18-2 V.M.H.C. CARTOUCHE JO18-5 30 16:45 17:45 uit - KG Zand  info