HDS 1 Nieuw.jpg HDS 2 Nieuw.jpg HDS 3 Nieuw.jpg HDS 4 Nieuw.jpg HDS 5 Nieuw.jpg HDS 6 Nieuw.jpg HDS 7 Nieuw.jpg HDS 8 Nieuw.jpg Waterveld5.jpg

Diensten

woensdag 25 april 2018 
14:00 - 15:30  Bardienst 
14:00 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Kiki Danner Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Mara De Pellegrin Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lisanne van Dreumel Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Maayke Gomez Wentink Bardienst 
woensdag 16 mei 2018 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Anais Rothenberger Bardienst 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Aurélie Thomas Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Luuk Ansems Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Charlotte Spruit Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Alma Heringa Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Roos Tempelaar Bardienst 
vrijdag 18 mei 2018 
15:00 - 20:30  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Morris Hollebeek Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Pjotr Jansen Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Sebastiaan Valentijn Verjaal Bardienst 
zaterdag 19 mei 2018 
07:00 - 19:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Teuntje Beute Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Aurora de Wit Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Emmelie Kool Bardienst 
08:15 - 10:15  Simone Rijper Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Leeloo van Spronsen Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Suze van der Heiden Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Leann den Heijer Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Daphne van Eijck Bardienst 
10:15 - 12:15  July van den Bosch Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Nathanja Luijendijk Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Olivier Sijbers Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Julliën Muller Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Luca Fielden Bardienst 
12:15 - 14:15  Luka Schouten Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Sharon Adam Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Noor Stellema Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Elise Dubero Bardienst 
14:15 - 16:15  Kirsty Aurora Wahjuwibowo Wedstrijdtafel 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Noa Roodbol Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Isabel Teunisse Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Yara Jap Tjong Bardienst 
16:15 - 18:15  Jasmijn Vos Wedstrijdtafel 
zondag 20 mei 2018 
07:00 - 18:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Florian Teunen Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Dion van Schie Bardienst 
12:00 - 14:00  Irene Pabbruwee Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Olaf Gaanderse Bardienst 
maandag 21 mei 2018 
07:00 - 18:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Cristijn Philippo Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Jurre Kool Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Robin Nielen Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Kim van den Berg Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Robine de Kreek Bardienst 
10:00 - 12:00  Sandra Teeuwen Bardienst 
11:00 - 13:00  Bardienst 
11:00 - 13:00  Bardienst 
11:00 - 13:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 18:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 17:30  Bardienst 
woensdag 23 mei 2018 
14:00 - 15:30  Bardienst 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Sophie Gores Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Nica Vos Bardienst 
15:30 - 17:00  Quint Bouma Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Daniel Hubert van Blijenburgh Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Robin Pilon Bardienst 
vrijdag 25 mei 2018 
15:00 - 20:30  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Dillon Pelle Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Miguel Gomez Wentink Bardienst 
zaterdag 26 mei 2018 
07:00 - 19:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Hana De Gier Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Bets van Zijp Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Noémi Roos Bardienst 
08:15 - 10:15  Loïs de Lamboy Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Liv de Niet Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Juuls Van Wingerden Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Dante Wentink Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Anna Rose Weeda Bardienst 
10:15 - 12:15  Ezra van Biezen Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Sophie Rondhout Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Alisha Aliahmad Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Hanneke Kuijken Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Senna van Dijk Bardienst 
12:15 - 14:15  Dagmar Oldemans Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:15  Rose-Marie Kouwenhoven Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Demi Kuiper Bardienst 
14:15 - 16:15  Juliëtte Zuidervliet Bardienst 
14:15 - 16:15  Noa Groen Wedstrijdtafel 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Fay van Deursen Bardienst 
16:15 - 18:15  Naomi Rensen Bardienst 
16:15 - 18:15  Bardienst 
16:15 - 18:15  Lisa van Putten Wedstrijdtafel 
woensdag 30 mei 2018 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Merle Schilders Bardienst 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Samarinda De Heer Bardienst 
15:30 - 17:00  Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Brent Verbruggen Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Emma Roos Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Noor Bakker Bardienst 
vrijdag 1 juni 2018 
15:00 - 20:30  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Karlijn Heimans Bardienst 
16:00 - 18:00  Jovanka Boerefijn Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 2 juni 2018 
07:00 - 19:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Noa Zuijderwijk Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Kate Keuning Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Robina Kistemaker Bardienst 
08:15 - 10:15  Maud van der Let Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Ivy Bruggemann Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Rick Merkelbach Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Joris Naborn Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Jouke Roscam Abbing Bardienst 
10:15 - 12:15  Senna Eckhardt Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Enkhhuslen (Len) Zuijdgeest Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Lotte Scholtes Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Anna van den Oetelaar Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Evie Trompert Bardienst 
12:15 - 14:15  Dani Mulder Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Nadine Roos Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Kyana Schrijvers Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Frederike Jonkman Bardienst 
14:15 - 16:15  Joleyne Rog Wedstrijdtafel 
16:15 - 16:15  Tiemen Kok Bardienst 
16:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Kai Tousain Bardienst 
16:15 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 16:15  Lars Meinders Wedstrijdtafel 
woensdag 6 juni 2018 
14:00 - 15:30  Bardienst 
14:00 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Joren Westerduin Bardienst 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Nica Vos Bardienst 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Jeline den Heijer Bardienst 
17:00 - 18:30  Bardienst 
vrijdag 8 juni 2018 
15:00 - 20:30  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Nance Knijnenburg Bardienst 
zaterdag 9 juni 2018 
07:00 - 16:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Noa Nieuwenboom Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Saartje de Weerd Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Liv Heine Bardienst 
08:15 - 10:15  Julia Nunes Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Rosalie Fenger Leenders Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Ties Franken Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Palmer Tettero Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Damiaan Janssen Bardienst 
zaterdag 16 juni 2018 
07:00 - 18:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 23 juni 2018 
07:00 - 18:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Robine de Kreek Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 24 juni 2018 
07:00 - 18:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Merle Schilders Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Samarinda De Heer Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst