03.png 06.png 08.png 10.png Pion-geel.gif Sproeien-veld.gif Veld-Bubi.gif
9 Maart Ar

Ingedeeld om te fluiten op 14 maart zijn....

Nieuws afbeelding

HDS geeft alles voor jouw hockeyplezier. De velden zijn pico bello in orde, het clubhuis verwelkomt je en voor het begin van je wedstrijd staan de scheidsrechters voor je klaar. Heel veel vrijwilligers organiseren alles wat je hockeyhartje begeert!

En dan vraagt jouw club iets van je. Eén keer in de zoveel tijd een bardienst of een fluitbeurt. Je geeft een klein beetje terug aan je club, als ware het een bedankje voor alles wat die club voor jou doet.

Mocht je echt niet kunnen, laat dit dan tijdig weten, stuur een e-mail naar [email protected] ook als je een vervanger hebt geregeld, laat dat ook weten aan de arbitragecommissie.


 

ZATERDAG 14 MAART 2020

 

08:30

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

HV

57112

MD2

HGC MD4

 

Fluiten: Tara de Ridder en Sterre Oort

 

09:00

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

KG4

57088

MD8

L.S.C. ALECTO MD7

 

Fluiten: Annefleur Aussems en Merel de Meer

 

10:15

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

HV

53703

JD1

HC Schiedam JD1

 

 

Fluiten: Jaap Stuurwold en Sieb Zwerwer

 

10:45

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

KG4

57138

MD7

Hockey Club Rotterdam MD15

 

 

Fluiten: Benjamin van Oeveren en Kester Kok

 

12:00

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

BL 3

57155

MD3

HV Westland MD4

 

 

Fluiten: Maarten Roos en Sieb Zwerwer

 

KG2

53702

JD2

OMHC JD2

 

 

Fluiten: Mirko Pokorny en Olivier de Bruijn

 

HV

27031

MA1

HC Ypenburg MA2

 

 

Fluiten: Patrick van Eerten en Eelco van der Meulen

 

12:30

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

KG4

55668

MC5

Klein Zwitserland MC9

 

Fluiten: Leann den Heijer en Quint Bouma

 

13:45

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

BL 3

55580

MC2

HC Ypenburg MC3

 

Fluiten: Daniƫl Sliep en Casper Oort

 

KG2

54358

MB4

Catwijck MB3

 

Fluiten: Christiaan Steenbergen en Lennard van der Linden

 

14:15

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

KG4

54395

MB5

Ring Pass Delft MB5

 

 

Fluiten: Faye Bogte en Romy Colsen

 

15:30

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

BL 3

54359

MB2

Ring Pass Delft MB4

 

 

Fluiten: Olivier van Zaalen en Colin Blans

 

KG2

55579

MC3

HV Westland MC2

 

Fluiten: Lars Maasland en Thuri van Geleuken

 

15:45

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

HV

54403

MB1

Noordwijk MB2

 

 

Fluiten: Mark Oudsen en Quint Bouma

 

16:00

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

KG4

27027

MA4

Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA8

 

 

Fluiten: Frits Emmerik en Drewin Nieuwenhuis

 

17:15

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

 

BL 3

53044

JC2

Ring Pass Delft JC2

 

 

Fluiten: Noortje Wesdorp en Frans Sijbers

 

KG2

52599

JB2

V.M.H.C. CARTOUCHE JB4

 

 

Fluiten: Menno Mooij en Len Zuijdgeest

 

17:30

 

Veld

Wedstrijdnr

Team

Tegenstander

HV

24695

JA3

V.M.H.C. CARTOUCHE JA5

 

Fluiten: Sybren Snijders en Jesse Luijendijk