HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

MO12-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pieter van Boxel
Coach Jorien Oost
Teammanager Sinem Baygul
Trainer Rolf Esser
Trainer Jos Euser
Trainer Dillon Pelle
Lijncoordinator 1e jaars Lieke Kempen
Lijncoordinator 2e jaars Janny Ros

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wateringse veld MO12-2 10 30 10 0 0
2 Westland MO12-4 10 17 5 2 3
3 Craeyenhout MO12-6 10 16 5 1 4
4 Schiedam MO12-3 10 10 4 1 5
5 HDS MO12-5 10 8 2 2 6
6 Berkel-Rodenrijs MO12-7 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs MO12-7 Craeyenhout MO12-6 (1-5)final
Schiedam MO12-3 Westland MO12-4 (1-2)final
HDS MO12-5 Wateringse veld MO12-2 (0-2)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Westland MO12-4 HDS MO12-5 (2-0)final
Wateringse veld MO12-2 Berkel-Rodenrijs MO12-7 (5-1)final
Craeyenhout MO12-6 Schiedam MO12-3 (2-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HDS MO12-5 Craeyenhout MO12-6 (1-3)final
Westland MO12-4 Wateringse veld MO12-2 (1-3)final
Schiedam MO12-3 Berkel-Rodenrijs MO12-7 (4-2)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Schiedam MO12-3 Wateringse veld MO12-2 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs MO12-7 HDS MO12-5 (0-1)final
Craeyenhout MO12-6 Westland MO12-4 (3-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Wateringse veld MO12-2 Craeyenhout MO12-6 (4-1)final
HDS MO12-5 Schiedam MO12-3 (1-3)final
Westland MO12-4 Berkel-Rodenrijs MO12-7 (5-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Westland MO12-4 Schiedam MO12-3 (5-1)final
Wateringse veld MO12-2 HDS MO12-5 (4-1)final
Craeyenhout MO12-6 Berkel-Rodenrijs MO12-7 (1-2)scheduled
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Schiedam MO12-3 Craeyenhout MO12-6 (2-4)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Berkel-Rodenrijs MO12-7 Wateringse veld MO12-2 (1-6)final
HDS MO12-5 Westland MO12-4 (4-4)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Schiedam MO12-3 Wateringse veld MO12-2 (0-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Craeyenhout MO12-6 HDS MO12-5 (3-1)final
Wateringse veld MO12-2 Westland MO12-4 (3-1)final
Berkel-Rodenrijs MO12-7 Schiedam MO12-3 (3-11)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
HDS MO12-5 Berkel-Rodenrijs MO12-7 (6-2)final
Wateringse veld MO12-2 Schiedam MO12-3 (3-1)final
Westland MO12-4 Craeyenhout MO12-6 (1-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Craeyenhout MO12-6 Wateringse veld MO12-2 (1-2)final
Berkel-Rodenrijs MO12-7 Westland MO12-4 (1-4)final
Schiedam MO12-3 HDS MO12-5 (2-2)scheduled