HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

MO12-3 (O)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bart van der Ploeg
Teammanager Debbie Fernandes
Teammanager Christel van der Tuijn
Trainer Evie Groen
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Faye van der Meulen
Trainer Eelco van der Meulen
Trainer Maarten Roos
Trainer Robert Sinjorgo
Lijncoordinator 1e jaars Lieke Kempen
Conditietrainer Jos Euser
Lijncoordinator 2e jaars Janny Ros

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg MO12-2 10 25 8 1 1
2 Craeyenhout MO12-4 10 17 5 2 3
3 Rijswijk MO12-2 10 14 4 2 4
4 HDS MO12-3 10 13 4 1 5
5 HDM MO12-7 10 11 2 5 3
6 Klein Zwitserland MO12-8 10 3 0 3 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Ypenburg MO12-2 Rijswijk MO12-2 (5-2)final
HDS MO12-3 HDM MO12-7 (1-2)final
Klein Zwitserland MO12-8 Craeyenhout MO12-4 (0-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Craeyenhout MO12-4 HDS MO12-3 (0-2)final
Rijswijk MO12-2 Klein Zwitserland MO12-8 (6-1)final
HDM MO12-7 Ypenburg MO12-2 (1-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ypenburg MO12-2 HDS MO12-3 (3-2)final
Rijswijk MO12-2 Craeyenhout MO12-4 (5-4)final
Klein Zwitserland MO12-8 HDM MO12-7 (1-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDM MO12-7 Rijswijk MO12-2 (3-3)final
Ypenburg MO12-2 Craeyenhout MO12-4 (2-1)final
HDS MO12-3 Klein Zwitserland MO12-8 (5-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Klein Zwitserland MO12-8 Ypenburg MO12-2 (1-4)final
Craeyenhout MO12-4 HDM MO12-7 (1-0)final
Rijswijk MO12-2 HDS MO12-3 (2-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Rijswijk MO12-2 Ypenburg MO12-2 (2-2)final
HDM MO12-7 HDS MO12-3 (0-0)final
Craeyenhout MO12-4 Klein Zwitserland MO12-8 (3-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HDS MO12-3 Craeyenhout MO12-4 (0-3)final
Ypenburg MO12-2 HDM MO12-7 (4-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Klein Zwitserland MO12-8 Rijswijk MO12-2 (2-5)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Craeyenhout MO12-4 Rijswijk MO12-2 (4-1)final
HDS MO12-3 Ypenburg MO12-2 (1-4)final
HDM MO12-7 Klein Zwitserland MO12-8 (1-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Rijswijk MO12-2 HDM MO12-7 (1-2)final
Klein Zwitserland MO12-8 HDS MO12-3 (0-4)final
Craeyenhout MO12-4 Ypenburg MO12-2 (3-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Ypenburg MO12-2 Klein Zwitserland MO12-8 (2-0)final
HDM MO12-7 Craeyenhout MO12-4 (1-1)final
HDS MO12-3 Rijswijk MO12-2 (1-0)final