HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

MO12-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Remco de Geus
Coach Ton van der Tuijn
Teammanager Sarah Benthem
Trainer Jos Euser
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Eelco van der Meulen
Trainer Luc Mussche
Lijncoordinator 1e jaars Lieke Kempen
Lijncoordinator 2e jaars Janny Ros

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDM MO12-4 10 23 7 2 1
2 Craeyenhout MO12-2 10 20 6 2 2
3 Westland MO12-2 10 16 5 1 4
4 HDS MO12-2 10 15 5 0 5
5 Rotterdam MO12-4 10 7 1 4 5
6 Barendrecht MO12-4 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HDM MO12-4 HDS MO12-2 (2-1)scheduled
Barendrecht MO12-4 Craeyenhout MO12-2 (0-6)final
Rotterdam MO12-4 Westland MO12-2 (2-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Craeyenhout MO12-2 HDM MO12-4 (0-1)final
HDS MO12-2 Rotterdam MO12-4 (3-2)final
Westland MO12-2 Barendrecht MO12-4 (4-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Craeyenhout MO12-2 HDS MO12-2 (2-1)final
Barendrecht MO12-4 Rotterdam MO12-4 (0-3)final
HDM MO12-4 Westland MO12-2 (4-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Barendrecht MO12-4 HDS MO12-2 (2-1)final
Rotterdam MO12-4 HDM MO12-4 (1-2)scheduled
Westland MO12-2 Craeyenhout MO12-2 (4-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Craeyenhout MO12-2 Rotterdam MO12-4 (2-1)final
HDM MO12-4 Barendrecht MO12-4 (4-0)final
HDS MO12-2 Westland MO12-2 (3-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Westland MO12-2 Rotterdam MO12-4 (3-2)final
HDS MO12-2 HDM MO12-4 (1-2)final
Craeyenhout MO12-2 Barendrecht MO12-4 (8-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HDM MO12-4 Craeyenhout MO12-2 (1-1)final
Barendrecht MO12-4 Westland MO12-2 (1-11)final
Rotterdam MO12-4 HDS MO12-2 (0-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Rotterdam MO12-4 Barendrecht MO12-4 (2-2)final
Westland MO12-2 HDM MO12-4 (3-1)final
HDS MO12-2 Craeyenhout MO12-2 (1-4)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Craeyenhout MO12-2 Westland MO12-2 (2-1)final
HDS MO12-2 Barendrecht MO12-4 (4-1)final
HDM MO12-4 Rotterdam MO12-4 (1-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Westland MO12-2 HDS MO12-2 (2-4)final
Barendrecht MO12-4 HDM MO12-4 (1-5)final
Rotterdam MO12-4 Craeyenhout MO12-2 (1-1)final