HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

MO14-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tammy van Bijsterveld
Coach Tamar Metman
Teammanager Renee Roestenburg
Trainer Tammy van Bijsterveld
Trainer Tamar Metman
Trainer Merel Metz
Trainer Eelco van der Meulen
Lijncoordinator 1e jaars Janine Frencken
Conditietrainer Martial Arts Center

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS MO14-1 10 28 9 1 0
2 HDM MO14-2 10 21 7 0 3
3 Pijnacker MO14-1 10 14 4 2 4
4 Westland MO14-1 10 11 3 2 5
5 Ypenburg MO14-2 10 7 2 1 7
6 Klein Zwitserland MO14-4 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jun Berkel Rodenrijs MO14-1 n.n.b thuis - Hoofdveld - Roy Jansen

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HDS MO14-1 Ypenburg MO14-2 (6-2)final
Klein Zwitserland MO14-4 Westland MO14-1 (0-2)scheduled
HDM MO14-2 Pijnacker MO14-1 (2-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Pijnacker MO14-1 HDS MO14-1 (1-4)final
Westland MO14-1 HDM MO14-2 (1-4)final
Ypenburg MO14-2 Klein Zwitserland MO14-4 (3-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HDS MO14-1 HDM MO14-2 (3-2)final
Klein Zwitserland MO14-4 Pijnacker MO14-1 (1-0)final
Ypenburg MO14-2 Westland MO14-1 (0-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDS MO14-1 Westland MO14-1 (3-0)final
Pijnacker MO14-1 Ypenburg MO14-2 (3-2)final
HDM MO14-2 Klein Zwitserland MO14-4 (8-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Westland MO14-1 Pijnacker MO14-1 (1-3)final
Klein Zwitserland MO14-4 HDS MO14-1 (0-6)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Ypenburg MO14-2 HDM MO14-2 (1-6)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Westland MO14-1 Klein Zwitserland MO14-4 (1-2)final
Pijnacker MO14-1 HDM MO14-2 (1-3)final
Ypenburg MO14-2 HDS MO14-1 (1-9)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HDM MO14-2 Westland MO14-1 (6-2)final
HDS MO14-1 Pijnacker MO14-1 (2-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Klein Zwitserland MO14-4 Ypenburg MO14-2 (0-1)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Westland MO14-1 Ypenburg MO14-2 (3-1)final
HDM MO14-2 HDS MO14-1 (1-10)final
Pijnacker MO14-1 Klein Zwitserland MO14-4 (4-0)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Westland MO14-1 HDS MO14-1 (0-0)final
Klein Zwitserland MO14-4 HDM MO14-2 (1-6)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Ypenburg MO14-2 Pijnacker MO14-1 (2-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
HDS MO14-1 Klein Zwitserland MO14-4 (9-0)final
Pijnacker MO14-1 Westland MO14-1 (2-2)final
HDM MO14-2 Ypenburg MO14-2 (9-1)final