HDS 90 jaar strand lichtletters.jpg HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

JO12-3 (O)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Fedor Bron
Coach Edwin Cohen
Teammanager Marloes Sonderen
Trainer Jos Euser
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Ton Olijve
Trainer Dillon Pelle
Trainer Maarten Roos
Lijncoordinator 1e jaars Leonie Wagenaar
Lijncoordinator 2e jaars Jorine Spaans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDS JO12-3 Ypenburg JO12-1 0:00
Kieviten JO12-2 Klein Zwitserland JO12-5 0:00
Schiedam JO12-2 Cartouche JO12-4 13:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg JO12-1 7 18 6 0 1
2 HDS JO12-3 7 15 5 0 2
3 Cartouche JO12-4 7 10 3 1 3
4 Kieviten JO12-2 7 7 2 1 4
5 Schiedam JO12-2 7 6 2 0 5
6 Klein Zwitserland JO12-5 7 5 1 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei HC Ypenburg JO12-1 n.n.b thuis
1 jun V.M.H.C. CARTOUCHE JO12-4 n.n.b uit
8 jun Klein Zwitserland JO12-5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Ypenburg JO12-1 Klein Zwitserland JO12-5 (4-2)scheduled
HDS JO12-3 Schiedam JO12-2 (3-1)final
Cartouche JO12-4 Kieviten JO12-2 (5-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Klein Zwitserland JO12-5 Cartouche JO12-4 (1-1)scheduled
Kieviten JO12-2 HDS JO12-3 (2-1)final
Schiedam JO12-2 Ypenburg JO12-1 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Klein Zwitserland JO12-5 Kieviten JO12-2 (2-2)final
Ypenburg JO12-1 HDS JO12-3 (5-3)final
Cartouche JO12-4 Schiedam JO12-2 (0-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Ypenburg JO12-1 Kieviten JO12-2 (4-1)final
Schiedam JO12-2 Klein Zwitserland JO12-5 (4-0)final
HDS JO12-3 Cartouche JO12-4 (5-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Klein Zwitserland JO12-5 HDS JO12-3 (1-2)final
Kieviten JO12-2 Schiedam JO12-2 (6-1)final
Cartouche JO12-4 Ypenburg JO12-1 (1-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Klein Zwitserland JO12-5 Ypenburg JO12-1 (4-3)final
Schiedam JO12-2 HDS JO12-3 (1-3)final
Kieviten JO12-2 Cartouche JO12-4 (2-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Cartouche JO12-4 Klein Zwitserland JO12-5 (2-1)final
Ypenburg JO12-1 Schiedam JO12-2 (2-0)final
HDS JO12-3 Kieviten JO12-2 (4-1)final