HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

JO12-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Daphne Roling
Coach Rick Venmans
Teammanager Shirley Van Ham
Trainer Rolf Esser
Trainer Peter Feenstra
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Ton Olijve
Trainer Dillon Pelle
Trainer Maarten Roos
Lijncoordinator 1e jaars Leonie Wagenaar
Lijncoordinator 2e jaars Jorine Spaans

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voorne JO12-1 10 27 9 0 1
2 HDS JO12-2 10 22 7 1 2
3 Forcial JO12-1 10 12 4 3 3
4 Berkel-Rodenrijs JO12-7 10 11 3 2 5
5 Delfshaven JO12-1 10 9 3 0 7
6 Barendrecht JO12-2 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Delfshaven JO12-1 HDS JO12-2 (0-10)final
Voorne JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-7 (5-0)scheduled
Forcial JO12-1 Barendrecht JO12-2 (4-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Barendrecht JO12-2 Delfshaven JO12-1 (0-4)final
Berkel-Rodenrijs JO12-7 Forcial JO12-1 (2-2)final
HDS JO12-2 Voorne JO12-1 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Voorne JO12-1 Barendrecht JO12-2 (2-0)final
HDS JO12-2 Berkel-Rodenrijs JO12-7 (8-1)final
Forcial JO12-1 Delfshaven JO12-1 (3-1)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Forcial JO12-1 Voorne JO12-1 (0-1)final
Barendrecht JO12-2 HDS JO12-2 (1-6)final
Delfshaven JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-7 (5-1)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HDS JO12-2 Forcial JO12-1 (2-4)final
Voorne JO12-1 Delfshaven JO12-1 (6-4)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO12-7 Barendrecht JO12-2 (6-1)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
HDS JO12-2 Delfshaven JO12-1 (8-1)scheduled
Barendrecht JO12-2 Forcial JO12-1 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs JO12-7 Voorne JO12-1 (3-4)scheduled
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Forcial JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-7 (3-3)final
Voorne JO12-1 HDS JO12-2 (5-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Delfshaven JO12-1 Barendrecht JO12-2 (3-7)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-7 HDS JO12-2 (2-11)final
Barendrecht JO12-2 Voorne JO12-1 (1-4)final
Delfshaven JO12-1 Forcial JO12-1 (3-0)scheduled
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Voorne JO12-1 Forcial JO12-1 (3-0)final
HDS JO12-2 Barendrecht JO12-2 (5-2)final
Delfshaven JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-7 (1-2)scheduled
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Delfshaven JO12-1 Voorne JO12-1 (1-5)scheduled
Barendrecht JO12-2 Berkel-Rodenrijs JO12-7 (3-7)scheduled
Forcial JO12-1 HDS JO12-2 (2-2)final