HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

JO12-1

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Didi Moya
Trainer Axel Kraft van Ermel
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Eelco van der Meulen
Trainer Maarten Roos
Trainer Robert Sinjorgo
Lijncoordinator 1e jaars Leonie Wagenaar
Coach/Trainer Jan van Daalen
Coach/Trainer Axel Kraft van Ermel
Lijncoordinator 2e jaars Jorine Spaans

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS JO12-1 10 19 6 1 3
2 Schiedam JO12-1 10 19 6 1 3
3 Barendrecht JO12-1 10 16 5 1 4
4 IJssel JO12-1 10 15 5 0 5
5 Victoria JO12-2 10 14 4 2 4
6 Rotterdam JO12-3 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Victoria JO12-2 HDS JO12-1 (3-3)final
Schiedam JO12-1 Barendrecht JO12-1 (3-2)final
IJssel JO12-1 Rotterdam JO12-3 (5-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Rotterdam JO12-3 Victoria JO12-2 (2-2)final
Barendrecht JO12-1 IJssel JO12-1 (5-2)final
HDS JO12-1 Schiedam JO12-1 (2-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Victoria JO12-2 Barendrecht JO12-1 (1-3)final
IJssel JO12-1 Schiedam JO12-1 (6-2)final
Rotterdam JO12-3 HDS JO12-1 (1-6)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Barendrecht JO12-1 Rotterdam JO12-3 (5-2)final
Schiedam JO12-1 Victoria JO12-2 (3-4)final
IJssel JO12-1 HDS JO12-1 (4-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Victoria JO12-2 IJssel JO12-1 (6-2)final
HDS JO12-1 Barendrecht JO12-1 (4-5)final
Rotterdam JO12-3 Schiedam JO12-1 (1-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Barendrecht JO12-1 Schiedam JO12-1 (3-3)final
Rotterdam JO12-3 IJssel JO12-1 (2-4)final
HDS JO12-1 Victoria JO12-2 (3-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Victoria JO12-2 Rotterdam JO12-3 (3-4)final
IJssel JO12-1 Barendrecht JO12-1 (6-0)final
WOENSDAG 24 APRIL 2024
Schiedam JO12-1 HDS JO12-1 (1-5)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Barendrecht JO12-1 Victoria JO12-2 (0-1)final
HDS JO12-1 Rotterdam JO12-3 (3-1)final
Schiedam JO12-1 IJssel JO12-1 (10-2)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
HDS JO12-1 IJssel JO12-1 (8-4)final
Victoria JO12-2 Schiedam JO12-1 (0-6)final
Rotterdam JO12-3 Barendrecht JO12-1 (1-4)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Barendrecht JO12-1 HDS JO12-1 (1-3)final
IJssel JO12-1 Victoria JO12-2 (4-6)final
Schiedam JO12-1 Rotterdam JO12-3 (5-2)final