HDS 90 jaar strand lichtletters.jpg HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

JO14-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Vijay Kichari
Coach Julien de Kleijn
Teammanager Noraly King
Trainer Rolf Esser
Trainer Ton Olijve
Trainer Dillon Pelle
Trainer Maarten Roos
Lijncoordinator 1e jaars Doenja Beek
Conditietrainer Jos Euser
Lijncoordinator 2e jaars Michiel Cappendijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam JO14-6 Ring Pass Delft JO14-4 8:30
Rijswijk JO14-3 Klein Zwitserland JO14-6 12:00
HDS JO14-3 Goeree Overflakkee JO14-1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS JO14-3 7 18 6 0 1
2 Rijswijk JO14-3 7 16 5 1 1
3 Ring Pass Delft JO14-4 7 13 4 1 2
4 Goeree Overflakkee JO14-1 7 9 3 0 4
5 Rotterdam JO14-6 7 3 1 0 6
6 Klein Zwitserland JO14-6 7 3 1 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei HCGO JO14-1 12:45 thuis - Veld 4 - Zandveld
1 jun Ring Pass Delft JO14-4 11:50 uit
8 jun Hockey Club Rotterdam JO14-6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Rijswijk JO14-3 HDS JO14-3 (4-2)final
Klein Zwitserland JO14-6 Ring Pass Delft JO14-4 (2-10)scheduled
Goeree Overflakkee JO14-1 Rotterdam JO14-6 (3-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
HDS JO14-3 Klein Zwitserland JO14-6 (6-0)scheduled
Rotterdam JO14-6 Rijswijk JO14-3 (0-5)final
Ring Pass Delft JO14-4 Goeree Overflakkee JO14-1 (3-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Goeree Overflakkee JO14-1 HDS JO14-3 (2-5)final
Ring Pass Delft JO14-4 Rotterdam JO14-6 (3-0)final
Klein Zwitserland JO14-6 Rijswijk JO14-3 (0-6)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDS JO14-3 Ring Pass Delft JO14-4 (5-1)final
Klein Zwitserland JO14-6 Rotterdam JO14-6 (6-0)scheduled
Rijswijk JO14-3 Goeree Overflakkee JO14-1 (9-1)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Goeree Overflakkee JO14-1 Klein Zwitserland JO14-6 (8-2)scheduled
Ring Pass Delft JO14-4 Rijswijk JO14-3 (1-1)final
Rotterdam JO14-6 HDS JO14-3 (2-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
HDS JO14-3 Rijswijk JO14-3 (5-1)final
Rotterdam JO14-6 Goeree Overflakkee JO14-1 (6-2)final
Ring Pass Delft JO14-4 Klein Zwitserland JO14-6 (10-1)scheduled
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Klein Zwitserland JO14-6 HDS JO14-3 (1-7)scheduled
Rijswijk JO14-3 Rotterdam JO14-6 (5-1)final
Goeree Overflakkee JO14-1 Ring Pass Delft JO14-4 (2-4)final