HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

JO16-1

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Arlette Sijbers
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Eelco van der Meulen
Lijncoordinator 1e jaars Francien Schouman-Verjaal
Coach/Trainer Maarten Roos
Conditietrainer Martial Arts Center
Lijncoordinator 2e jaars Francien Schouman-Verjaal

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS JO16-1 10 23 7 2 1
2 Rijswijk JO16-1 10 23 7 2 1
3 Wateringse veld JO16-1 10 13 3 4 3
4 Ring Pass Delft JO16-2 10 12 4 0 6
5 Westland JO16-1 10 11 3 2 5
6 Roomburg JO16-2 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Westland JO16-1 HDS JO16-1 (3-5)scheduled
Wateringse veld JO16-1 Rijswijk JO16-1 (1-1)final
Ring Pass Delft JO16-2 Roomburg JO16-2 (7-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Roomburg JO16-2 Wateringse veld JO16-1 (0-3)final
HDS JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 (6-1)final
Rijswijk JO16-1 Westland JO16-1 (4-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Wateringse veld JO16-1 HDS JO16-1 (1-2)final
Ring Pass Delft JO16-2 Westland JO16-1 (1-2)final
VRIJDAG 22 MAART 2024
Roomburg JO16-2 Rijswijk JO16-1 (0-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDS JO16-1 Roomburg JO16-2 (5-3)final
Westland JO16-1 Wateringse veld JO16-1 (2-2)final
Ring Pass Delft JO16-2 Rijswijk JO16-1 (1-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Roomburg JO16-2 Westland JO16-1 (1-3)final
Wateringse veld JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 (2-1)final
Rijswijk JO16-1 HDS JO16-1 (2-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg JO16-2 Ring Pass Delft JO16-2 (5-1)final
HDS JO16-1 Westland JO16-1 (5-0)final
Rijswijk JO16-1 Wateringse veld JO16-1 (2-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Wateringse veld JO16-1 Roomburg JO16-2 (3-2)final
Ring Pass Delft JO16-2 HDS JO16-1 (3-1)final
VRIJDAG 17 MEI 2024
Westland JO16-1 Rijswijk JO16-1 (1-2)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
HDS JO16-1 Wateringse veld JO16-1 (3-3)final
Westland JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 (2-3)final
Rijswijk JO16-1 Roomburg JO16-2 (4-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Roomburg JO16-2 HDS JO16-1 (2-7)final
Wateringse veld JO16-1 Westland JO16-1 (1-1)scheduled
Rijswijk JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 (6-0)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Westland JO16-1 Roomburg JO16-2 (6-2)scheduled
HDS JO16-1 Rijswijk JO16-1 (2-2)final
Ring Pass Delft JO16-2 Wateringse veld JO16-1 (2-1)final