1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif

Veteranen LA

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Frits Emmerik
Trainer Ton Olijve
Aanvoerder Frits Emmerik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel HLA Roomburg HLA 14:20
Klein Zwitserland HLB HUDITO HLA 14:00
Leonidas HLB HDS HLA 12:35
Schiedam HLB hdm HLB 13:00
Zoetermeer HLA Alecto HLB 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer HLA 9 25 8 1 0
2 Roomburg HLA 8 19 6 1 1
3 hdm HLB 8 17 5 2 1
4 Schiedam HLB 8 17 5 2 1
5 Schiedam HLA 9 12 4 0 5
6 HDS HLA 8 8 2 2 4
7 Groen-Geel HLA 8 7 2 1 5
8 Alecto HLB 8 7 2 1 5
9 Leonidas HLB 8 7 2 1 5
10 Klein Zwitserland hlb 8 5 1 2 5
11 HUDITO HLA 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov R.H.V. Leonidas HLB 12:35 uit
24 nov HC Schiedam HLB 12:45 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Alecto HLB HUDITO HLA 2-1
Schiedam HLA hdm HLB 1-5
Groen-Geel HLA HDS HLA 2-0
Schiedam HLB Leonidas HLB 4-2
Zoetermeer HLA Roomburg HLA 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
HUDITO HLA Schiedam HLB 1-1
Roomburg HLA Klein Zwitserland HLB 3-0
Leonidas HLB Groen-Geel HLA 2-1
HDS HLA Schiedam HLA 2-1
hdm HLB Zoetermeer HLA 2-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel HLA Schiedam HLB 1-2
Zoetermeer HLA HDS HLA 6-2
Klein Zwitserland HLB hdm HLB 0-4
Alecto HLB Roomburg HLA 0-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas HLB Zoetermeer HLA 0-2
Schiedam HLB Schiedam HLA 2-1
HDS HLA Klein Zwitserland HLB 0-0
hdm HLB Alecto HLB 2-0
HUDITO HLA Groen-Geel HLA 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland HLB Leonidas HLB 2-0
Zoetermeer HLA Schiedam HLB 6-1
Schiedam HLA Groen-Geel HLA 2-1
Roomburg HLA HUDITO HLA 3-0
Alecto HLB HDS HLA 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Schiedam HLB Klein Zwitserland HLB 3-0
Groen-Geel HLA Zoetermeer HLA 1-5
Leonidas HLB Alecto HLB 1-0
hdm HLB Roomburg HLA 1-2
HUDITO HLA Schiedam HLA 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam HLA Leonidas HLB 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alecto HLB Schiedam HLB 1-2
Klein Zwitserland HLB Groen-Geel HLA 1-1
Zoetermeer HLA Schiedam HLA 7-0
hdm HLB HUDITO HLA 3-1
Roomburg HLA HDS HLA 4-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Schiedam HLA Klein Zwitserland HLB 2-1
Groen-Geel HLA Alecto HLB 2-1
Leonidas HLB Roomburg HLA 1-2
HDS HLA hdm HLB 1-3
HUDITO HLA Zoetermeer HLA 1-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland HLB Zoetermeer HLA 0-4
HDS HLA HUDITO HLA 4-0
hdm HLB Leonidas HLB 2-2
Roomburg HLA Schiedam HLB 1-1
Alecto HLB Schiedam HLA 3-1