00. Clubhuis.png 00. Dveld.png 00.3.png 00.4 H1.jpg 00.5.png 00.6.png 00.7.png 00.8.png 03. Hockeystick.png 10. pion.png

Overige Commissies


Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongste jeugd Trainingsgroep BL 3
17:00 - 18:00 Jongens C2 Peter Feenstra HV - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B6 ISH Ana Margueirat KG2 - CD Varsity
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Maarten van Riel HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Noah de Bruin KG4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Sanne Ledderhof
Magreet Rooda
BL 3
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Magreet Rooda BL 3
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Tara de Roode
Magreet Rooda
BL 3
18:00 - 18:30 Jongens C2 Peter Feenstra KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A2 HV - CD Liselotte van der Meulen
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Maarten van Riel HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C7 ISH Maarten Roos KG4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Noah de Bruin KG4 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Remko Monshouwer
Peter Feenstra
KG2
18:30 - 19:30 Jongens B3 KG2
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Johan Steenbakkers
Margreet Rooda
BL 3
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Eelco van der Meulen
Magreet Rooda
BL 3
19:00 - 20:30 Jongens A2 Bart Wijnands Senior HV - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 ISH Maarten Roos KG4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Maarten van Riel HV - AB Liselotte van der Meulen
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Noah de Bruin KG4 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Margreet Rooda
Eelco van der Meulen
BL 3
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Johan Steenbakkers
Magreet Rooda
BL 3
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep BL 3
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep KG2
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep HV
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep KG4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Lars Mientjes
Paul Kuijvenhoven
BL 3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D2 Robert Sinjorgo BL 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D1 Merel Metz
Yoni van Loo
HV - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Kiki de Ridder
Suze van der Heiden
KG2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B1 Nikki Verkaart
Nicholas Nass
HV - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Roy Jansen BL 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D3 Lars Mientjes
Robert Sinjorgo
KG4
17:00 - 18:00 Jongens D4 Robert Sinjorgo KG4
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Tara de Roode
Linn Beijer
KG2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Pieter Arnold
Paul Kuijvenhoven
BL 3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B5 Ton Olijve KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Tamar Metman
Tammy van Bijsterveld
HV - AB
18:00 - 19:29 Meisjes B3 Jens van Heijningen KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 HV - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Yosh Zegveld
Laura Suzanne Verschoor
BL 3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Ton Olijve KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 Ewald Vorderman HV - AB
19:00 - 20:30 Heren 2 Paul Kuijvenhoven BL 3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Ton Olijve KG2 - CD
20:00 - 20:30 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
BL 3 - CD
20:00 - 20:30 Heren 1 Jim van Vianen
Rolf Sanders
HV - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
BL 3
20:30 - 22:00 Heren 1 Jim van Vianen
Rolf Sanders
HV
20:30 - 22:00 Heren 3 Paul Kuijvenhoven KG2 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Ton Olijve KG2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 19:00 Keepers Trainingsgroep BL 3 - CD Vaste keepers Jeugd & senioren
15:00 - 16:00 Jongens F1 HV - AB
15:00 - 16:00 Jongens F2 HV - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F1 HV - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F2 HV - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F3 HV - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F4 HV - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F5 HV - AB
16:00 - 16:45 Keepers Trainingsgroep KG4 - AB Keeperstraining 6-tallen Trainers: Quint, Fay, Faas en Mikki.
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 HV - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 HV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 HV - CD
16:30 - 17:30 Jongens B2 Peter Feenstra BL 3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens Kabouters Annemieke de Ridder
Els Grisnigt
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens Puppy's Etienne Cosijn
Matthijs Herder
KG2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes Kabouters Annemieke de Ridder
Els Grisnigt
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes Puppy's Etienne Cosijn
Matthijs Herder
KG2 - CD
16:45 - 17:30 Keepers Trainingsgroep KG4 - AB Keeperstraining 8-tallen Trainers: Quint, Fay, Faas en Mikki.
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Maarten Roos HV - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Etienne Cosijn KG4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A3 Matthijs Herder KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Maarten van Riel
Peter Feenstra
BL 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 ISH Ana Margueirat HV - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Etienne Cosijn KG4 - CD
18:00 - 18:59 Meisjes C6 Maarten Roos HV - AB
19:00 - 20:30 Dames 3 Robert Sinjorgo HV
19:00 - 20:30 Dames 4 Matthijs Herder KG2 - CD
19:00 - 20:30 Heren 4 Robert Sinjorgo HV
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 Ton Olijve BL 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Peter Feenstra BL 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Etienne Cosijn KG4 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Maarten Roos
Amy Langley
KG4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Maarten van Riel KG2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 5 Onno Klerk KG2 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B4 Maarten Roos KG4 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 BL 3 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 Matthijs Herder KG2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A HV - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B HV - AB
20:30 - 22:00 Veteranen LA BL 3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Lars Mientjes
Paul Kuijvenhoven
BL 3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D2 Robert Sinjorgo BL 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Kiki de Ridder
Suze van der Heiden
HV - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D1 Merel Metz
Yoni van Loo
HV - AB
17:00 - 18:30 International School Trainingsgroep KG2 - CD Ana Margueirat
17:00 - 18:30 Jongens B1 Nikki Verkaart BL 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B3 BL 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Roy Jansen BL 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D3 Lars Mientjes
Robert Sinjorgo
KG4
17:00 - 18:00 Jongens D4 Robert Sinjorgo KG4
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Tamar Metman
Tammy van Bijsterveld
HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Tara de Roode
Linn Beijer
KG2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Pieter Arnold
Jim van Vianen
HV - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Lars Mientjes KG2 - AB
18:30 - 20:00 Heren 2 Nicholas Nass BL 3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 BL 3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Paul Kuijvenhoven KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Yosh Zegveld
Laura Suzanne Verschoor
HV - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 Jim van Vianen HV - AB
20:00 - 20:30 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
HV - CD
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 KG2 - AB
20:15 - 22:00 Heren 1 Jim van Vianen
Rolf Sanders
BL 3
20:30 - 22:00 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
HV
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jeugd Breed Trainingsgroep KG2 - CD looptraining Jur van Spronsen
16:00 - 17:00 Jongens F1 Robert Sinjorgo HV - AB
16:00 - 17:00 Jongens F2 Robert Sinjorgo HV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Wouter Dijkhuizen KG2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F5 Robert Sinjorgo HV - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Robert Sinjorgo BL 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Robert Sinjorgo BL 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Robert Sinjorgo BL 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Robert Sinjorgo BL 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Robert Sinjorgo BL 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Robert Sinjorgo BL 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Robert Sinjorgo HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Robert Sinjorgo HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C7 ISH Wouter Dijkhuizen KG2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 BL 3
18:00 - 19:00 Jongens D1 Eelco van der Meulen
Maarten van Riel
Yosh Zegveld
Darryl van den Bosch
BL 3
18:00 - 19:00 Jongens D2 BL 3
18:00 - 19:00 Meisjes A5 ISH Maarten Roos HV - CD
18:00 - 18:59 Meisjes B6 ISH Ton Olijve HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Amy Langley KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Wouter Dijkhuizen KG2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B1 BL 3 Eelco vd Meulen, Yosh Zegveld en Maarten van Riel en Darryl vd Bosch
19:00 - 20:00 Jongens B3 BL 3 Eelco vd Meulen, Yosh Zegveld en Maarten van Riel en Darryl vd Bosch
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Wouter Dijkhuizen KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Maarten Roos
Amy Langley
HV - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Ton Olijve HV - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B2 Maarten van Riel
Yosh Zegveld
BL 3
20:00 - 21:00 Meisjes B3 Eelco van der Meulen
Darryl van den Bosch
BL 3