1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens E5 57243 De Kieviten JE4   08:15 08:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C  
Meisjes E8 60197 Ring Pass Delft ME9   08:15 08:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
Meisjes F5 61532 HC Pijnacker MF1   08:15 08:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
MF7 Coolkids 62229 Ring Pass Delft CK-MF2   08:15 08:45 'S-GRAVENHAGED info
  KG 2 D  
Meisjes 8E3 58976 Rijswijksche Hockey Club M8E2   08:30 09:00 Hoofdveld AB info
  Hoofdveld AB  
Meisjes 8E6 59365 MHC Forescate M8E5   08:30 09:00 Hoofdveld CD info
  Hoofdveld CD  
Meisjes D1 55716 Wateringse veld MD2   08:00 09:00 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Shirley Blans (Meisjes A1) en Menno Mooij (Veteranen A)
Meisjes D3 55726 LOHC MD9   08:15 09:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Marcel Raap en Lotte van Dijk (Meisjes B4)
Jongens F1 57751 Leidse Hockey Club Roomburg JF1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C  
Meisjes E7 60117 hdm ME10   09:15 09:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
Meisjes F4 61516 L.S.C. ALECTO MF4   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
Jongens 8E2 56730 MHC Forescate J8E3   10:00 10:30 Hoofdveld CD info
  Hoofdveld CD  
Meisjes 8E4 59047 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E4   10:00 10:30 Hoofdveld AB info
  Hoofdveld AB  
Jongens D2 53388 Ring Pass Delft JD3   10:15 10:45 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Otto Uijttewaal (Trim 6) en Friso Balt (Jongens B1)
Jongens D3 53432 Klein Zwitserland JD6   10:15 10:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Gijs Coppelmans (Jongens B1) en Eric Wilk
Meisjes E9 60450 Leidse Hockey Club Roomburg ME8   10:15 10:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
Meisjes F1 60881 Noordwijk MF2   10:15 10:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
Meisjes C1 54367 HC Alphen MC1   11:00 12:00 Hoofdveld  info
Fluiten: Mitchell Lubout (Heren 2) en Volkert Ebbink (Veteranen A)
Meisjes D5 56160 hdm MD6   11:30 12:00 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Ellen van der Linden en Isabelle de Groot (Meisjes B6)
Jongens C1 52763 Klein Zwitserland JC3   11:30 12:30 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Jacco de Hooge en Sieb Zwerwer
meisjes C5 54458 HV Westland MC5   12:00 12:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Lotte van der Wilk (Meisjes A1) en Maxine Jol (Dames 1)
Jongens B1 19774 Leidse Hockey Club Roomburg JB1   12:45 13:45 Hoofdveld  info
Fluiten: Vincent Blans en Meindert Ligthart
Meisjes B4 23133 R.H.V. Leonidas MB6   13:15 13:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Marenthe van Velzen (Jong Dames 2) en Veerle van Velzen (Jong Dames 2)
Meisjes B3 23097 Goudse MHC MB4   13:15 14:15 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Milou Hesselink (Dames 2) en Tara Sonneveld (Dames 2)
Meisjes B6 23030 HC Voorne MB5   13:45 14:15 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Martijn Jagtenberg (Heren 5) en Tessa van Belois (Meisjes A2)
Jongens A1 19141 Klein Zwitserland JA3   14:30 15:30 Hoofdveld  info
Fluiten: Thuri van Geleuken (Heren 2) en Olivier Koeton (Heren 2)
Jongens B4 19773 Klein Zwitserland JB5   15:00 15:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Björn Duijkers (Heren 1) en Juriën Kester (Heren 1)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JF3 Coolkids 58218 Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-JF1 0 07:45 08:45 ZOETERMEER info
Jongens D1 53039 HGC JD1 30 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes E10 59412 L.S.C. ALECTO ME8 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes F3 61203 Ring Pass Delft MF2 30 08:00 09:00 uit -   info
  Ruitenburg D  
Meisjes F6 61143 H.C. Derby MF3 45 07:45 09:00 uit -   info
  22-03: let op tijd gewijzigd  
MF8 Coolkids 61881 Hockey Club Rotterdam CK-MF8 0 07:45 09:00 SCHIEDAM info
MF9 Coolkids 61792 Catwijck CK-MF2 0 07:45 09:00 KATWIJK info
Meisjes 8E2 58902 Goudse MHC M8E1 30 08:30 09:30 uit -   info
  Let op HDS afwijkend tenue  
Jongens E3 57157 Hockey Club Rotterdam JE7 45 08:30 09:45 uit -   info
Jongens 8E1 56765 Leidse Hockey Club Roomburg J8E2 45 08:45 10:00 uit -   info
  Veld 3AB  
Jongens F2 57940 Leidse Hockey Club Roomburg JF2 45 08:45 10:00 uit -   info
  Veld 2B  
Meisjes F2 61120 Klein Zwitserland MF4 30 09:00 10:00 uit -   info
Meisjes 8E5 58939 LOHC M8E5 30 09:15 10:15 uit -   info
  veld 4CD  
Meisjes D4 55425 Ring Pass Delft MD6 30 09:15 10:15 uit -   info
Meisjes 8E1 58690 L.S.C. ALECTO M8E2 30 09:30 10:30 uit -   info
Meisjes E11 60272 hdm ME13 30 09:45 10:45 uit -   info
Jongens E4 56913 HC Alphen JE3 45 10:15 11:30 uit -   info
Meisjes A2 21528 Klein Zwitserland MA3 30 10:00 11:30 uit -   info
Meisjes C4 54498 HV Westland MC4 15 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes B1 23077 LOHC MB2 30 10:15 11:45 uit -   info
Meisjes C2 53779 Goudse MHC MC2 30 11:00 12:30 uit -   info
Rijden: Josefien Labe, Lotte Ledderhof, Mila Nieuwenhuysen, Sofie Philippo
Meisjes C6 53788 Goudse MHC MC4 30 11:30 12:30 uit -   info
  let op HDS afwijkend tenue  
Meisjes A3 20877 Craeyenhout MA4 15 13:15 14:30 uit -   info
Meisjes C7 54857 Wateringse veld MC5 15 13:45 14:30 uit -   info
Jongens B3 19797 HCRB JB2 15:00 15:30 uit -   info
Jongens C2 52475 HGC JC3 30 14:15 15:30 uit -   info
Meisjes A1 21459 HV Westland MA2 15 14:45 16:00 uit -   info
Meisjes D2 55690 hdm MD4 30 14:45 16:00 uit -   info
Jongens B2 19808 HV Bleiswijk JB1 30 15:15 16:15 uit -   info
  24/3 tijd gewijzigd  
Meisjes B2 23138 MHC Voorhout MB2 30 16:00 17:30 uit -   info
Meisjes C3 54567 Craeyenhout MC5 15 16:30 17:30 uit -   info