1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg Blauw_header.gif

Commissies/vrijwilligers

Secretariaat
Marcel Schippers Penningmeester
Ernst Beemsterboer Ledenadministratie
HDS Bestuur
Drewin Nieuwenhuis Voorzitter
Frits Emmerik Secretaris
Marcel Schippers Penningmeester
Eline van Leeuwen Bestuurslid Hockeyzaken Jeugd
Peter Hordijk Bestuurslid Facilitaire Zaken
Reginald Brouwer Bestuurslid Accommodatie Zaken
David Pokorny Hockey Commissaris
Jeugdcommissie
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Maarten Roos Wedstrijdsecretaris Jeugd
Jasper Knoop Wedstrijdsecretaris Jeugd
Marc Aussems Lijncoördinator MA en ISH
Edith Verhaar Lijncoördinator MB
Paul Vilain Lijncoördinator MC
Mireille Verschuur Lijncoördinator JABCD
Albert Jan Franken Lijncoördinator JABCD
Amy Langley Lijncoördinator MD
Arlette Sijbers Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
Marina Roos-Jansen Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
Irene Pabbruwee Jeugd en Jongste Jeugdzaken
Jeugdkamp
Ilona Bakker Organisatie begeleiding
Bram Franken Organisator
Liza Langeveld Organisatie begeleiding
Jongste Jeugdcommissie
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Irene Pabbruwee Jeugd en Jongste Jeugdzaken
Martine Hiddema Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Anouk Rijk Lijncoördinator JE6/ME6
Annette Kraft van Ermel Lijncoördinator JE8/ME8
Richard Beukema Lijncoördinator Puppy's
Janny Blanken Lijncoördinator F
Veronique Teunen - Van Walle Lijncoördinator JE6/ME6
Annemieke de Ridder Trainer Kabouters
Sandra van der Meulen Coördinator Teammanagement
Keeperscoördinator
Matthijs van der Tas Keeperscoördinator
Materialencommissie
Ewout Broekhoff Keepers spullen, lockers, ballen en tassen
Minikamp
Maxine Jol Organisator
Zoë Schouw Organisator
Scheidsrechterscommissie
Peter de Haan Planning zondag
Quint Bouma Planning zaterdag
Peter de Haan Traject CS+
Armand van Oostrom Begeleiding scheidsrechters
Quint Bouma Opleiding Club scheidsrechters
Seniorencommissie
Bram van Dijk Wedstrijdsecretaris Senioren
Bob Hakkoer Coördinator trimmers
Bram Franken Coördinator senioren
Sponsoring
Marjolijn Schouw Voorzitter
Technische Commissie
Jerry Vreeswijk Voorzitter
Paul Kuijvenhoven Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongens
Robert Sinjorgo Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongste Jeugd
Floor van der Valk Ondersteunend lid
Eelco van der Meulen Vertegenwoordiger Technische Commissie Meisjes AB
Tessa Mulder Vertegenwoordiger Technische Commissie Meisjes CD
Toernooicommissie Schoolhockey
Reginald Brouwer Organisator
Trainers
Robert Sinjorgo Hoofdtrainer – Technisch verantwoordelijk Jongste Jeugd
Paul Kuijvenhoven Hoofdtrainer - Technisch verantwoordelijke jongens
Trainers coördinator
Ton Olijve Trainerscoördinator
Website en Communicatie
Marc Aussems Webmaster
Marina Roos-Jansen Grafisch vormgever
Zaalcommissie
Patrick Zellerer Voorzitter en Wedstrijdsecretaris