00. Clubhuis.png 03. Hockeystick.png 06. MD1.png 10. pion.png

Commissies/vrijwilligers

HDS Secretariaat
Marcel Schippers Penningmeester
Ernst Beemsterboer Ledenadministratie
Arlette Sijbers Wachtlijstbeheer - ontvangst nieuwe leden
Marina Roos-Jansen Wachtlijstbeheer - ontvangst nieuwe leden
Bestuur
Drewin Nieuwenhuis Voorzitter
Martine Hiddema Secretaris
Marcel Schippers Penningmeester
Eline van Leeuwen Bestuurslid Hockeyzaken
Peter Hordijk Bestuurslid Facilitaire Zaken
Marcel Henneman Bestuurslid Accommodatie Zaken
André van Riel Bestuurslid Technisch Hockeyzaken
Frits Emmerik Algemeen Bestuurslid
Commissie Jeugd
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Marc Aussems Lijncoördinator ISH
Edith Verhaar Lijncoördinator MA
Judith Jansen Lijncoördinator MB
Amy Langley Lijncoördinator MD
Michiel Cappendijk Lijncoördinator JCD
Commissie Jongste Jeugd
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Janny Blanken Lijncoördinator ME8
Jorine Spaans Lijncoördinator JE8
Lieke Kempen Lijncoördinator ME6
Leonie Wagenaar Lijncoördinator JE6
Manon Saris Lijncoördinator MF
Joost van Nuland Lijncoördinator JF
Commissie Senioren
Eline van Leeuwen Voorzitter
Reginald Brouwer Coördinator Trimmers
Bram Franken Coördinator Senioren
Liza Langeveld Coördinator Senioren dames
HDS Dames 1
David Akveld Hoofdtrainer D1
Eelco van der Meulen Trainer D1
HDS Heren 1
Rolf Sanders Trainer H1
HDS Wedstrijdsecretariaat
Maarten Roos Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd, Jeugd en Senioren
Jasper Knoop Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd, Jeugd en Senioren
Jeugdkamp
Bram Franken Organisator
Laurens Bruijs Organisatie begeleiding
Liza Langeveld Organisatie begeleiding
Materialencommissie
Ewout Broekhoff Keepers spullen, lockers, ballen en tassen
Minikamp
Maxine Jol Organisator
Zoë Schouw Organisator
Scheidsrechterscommissie
Quint Bouma Opleiding Club scheidsrechters
Sieb Zwerwer Planning zaterdag
Johan Bos Planning zaterdag
Sponsoring
Marjolijn Schouw Voorzitter
Maarten Verjaal Commissielid
Richard Beukema Commissielid
Sportiviteit & Respect
Frits Emmerik Ambassadeur
Technische Commissie
Peter Feenstra Voorzitter
Robert Sinjorgo Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongste Jeugd
Paul Kuijvenhoven Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongens ABCD
Eelco van der Meulen Vertegenwoordiger Technische Commissie Meisjes ABCD
Tessa Mulder TC Algemeen
Toernooicommissie Schoolhockey
Reginald Brouwer Organisator
Toernooiencommissie Jeugd en Jongste Jeugd
Monique Kompier Organisator toernooien Jeugd/Jongste Jeugd
Sarah Benthem Organisator toernooien Jeugd/Jongste Jeugd
Trainers coördinator
Ton Olijve Trainerscoördinator
Vertrouwenspersoon
Maaike Vreeswijk Vertrouwenspersoon
Vrijwilligerscommissie
Annette Kraft van Ermel Commissielid
Website en Communicatie
Marc Aussems Webmaster
Marina Roos-Jansen Grafisch vormgever en Lisa-beheerder
Zaalcommissie
Patrick Zellerer Voorzitter en Wedstrijdsecretaris