1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

Organisatie

Commissies/vrijwilligers

Accommodatiecommissie
Reginald Brouwer
Voorzitter
 mail
Barcommissie
Peter Hordijk
Voorzitter
 mail
Desiree Boelhouwer
lid evenementen
 mail
Peter Boelhouwer
lid evenementen
 mail
Ewout Broekhoff
lid evenementen
 mail
Laurens Bruijs
lid evenementen
 mail
Bram Franken
lid evenementen
 mail
Peter Hordijk
lid evenementen
 mail
Maxine Jol
lid evenementen
 mail
Liza Langeveld
lid evenementen
 mail
Marina Roos-Jansen
lid evenementen
 mail
Sandra Teeuwen
lid evenementen
 mail
Sponsor en PR commissie
Sander Pabbruwee
Voorzitter
 mail
Jeugdcommissie
Eline van Leeuwen
Voorzitter
 mail
Maarten Roos
Wedstrijdsecretaris Jeugd
 mail
Marc Aussems
Lijncoördinator meisjes A & ISH teams
 mail
Edith Verhaar
Lijncoördinator meisjes B
 mail
Tessa Mulder
Lijncoördinator meisjes C
 mail
Amy Langley
Lijncoördinator meisjes D
 mail
Marcel Henneman
Lijncoördinator jongens ABCD
 mail
Albert Jan Franken
Lijncoördinator jongens ABCD
 mail
Marina Roos-Jansen
Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
 mail
Arlette Sijbers
Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
 mail
Paul Kuijvenhoven
Hoofdtrainer - Technisch verantwoordelijke jongens
 mail
Ton Olijve
Hoofdtrainer - Technisch verantwoordelijke meisjes a.i.
 mail
Matthijs van der Tas
Keeperscoördinator
 mail
Ton Olijve
Coördinator trainers
 mail
Irene Pabbruwee
Algemene Jeugdzaken
 mail
Paul Ploeger
Voorzitter
 mail
Robert Sinjorgo
Hoofdtrainer – Technisch verantwoordelijk Jongste Jeugd
 mail
Martine Hiddema
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
 mail
Janny Blanken
Lijncoördinator Puppy's
 mail
Joris van Dijk
Lijncoördinator Puppy's
 mail
Veronique Teunen - Van Walle
Lijncoördinator F Jeugd
 mail
Anouk Rijk
Lijncoördinator F Jeugd
 mail
Annette Kraft van Ermel
Lijncoördinator eerstejaars E
 mail
Mireille Verschuur
Lijncoördinator eerstejaars E
 mail
Peter van der Meulen
Lijncoördinator tweedejaars E
 mail
Mark Wieser
Lijncoördinator tweedejaars E
 mail
Sandra van der Meulen
Coördinator Teammanagement
 mail
Ewout Broekhoff
Keepers spullen, lockers, ballen en tassen
 mail
Bram van Dijk
Wedstrijdsecretaris Senioren
 mail
Bram Franken
Coördinator senioren
 mail
Bob Hakkoer
Coördinator trimmers
 mail
Daniëlle Hordijk
Jeugd & Jongste Jeugd/ vacature
 mail
Peter van der Meulen
Jeugd & Jongste Jeugd/ vacature
 mail
Reginald Brouwer
Schoolhockey
 mail
Patrick Zellerer
Voorzitter en Wedstrijdsecretaris
 mail
Scheidsrechterscommissie
Arjan de Pater
Planning zaterdag
 mail
Peter de Haan
Planning zondag
 mail
Peter de Haan
Traject CS+
 mail
Nicoline van der Voorde
Opleiding Club scheidsrechters
 mail
Armand van Oostrom
Begeleiding scheidsrechters
 mail

Voorzitter
Marrie Schippers
Voorzitter
 mail
Mayke Hofker
lid evenementen
 mail
Margaret van Spronsen
lid financien
 mail
Maaike Vreeswijk
Vertrouwenspersoon
 mail
Eva Jansen
Communicatie
 mail
Marina Roos-Jansen
Communicatie
 mail
Marc Aussems
Webmaster
 mail
Ledenadministratie
Ernst Beemsterboer
Ledenadministratie
 mail