Dames 1
Spelers Dames 1
Ondersteuning
Functie | Naam |
Coach | Liselotte van der Meulen |
Trainer | Eelco van der Meulen |
Aanvoerder | Chantal Brouwer |
Conditietrainer | Martial Arts Center |
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Aanvang |
Alkemade D1 | Gouda D1 | 0:00 |
HDS D1 | Bleiswijk D1 | 0:00 |
Voorne D1 | Kieviten D1 | 12:45 |
Tempo D1 | Ypenburg D1 | 12:45 |
Spijkenisse D1 | Wateringse veld D1 | 12:45 |
Catwijck D1 | Ommoord D1 | 12:45 |
Verslagen
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Ommoord D1 | 18 | 40 | 12 | 4 | 2 | 41 | 12 | 0 |
2 | Catwijck D1 | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 61 | 39 | 0 |
3 | HDS D1 | 18 | 37 | 11 | 4 | 3 | 58 | 31 | 0 |
4 | Gouda D1 | 18 | 37 | 11 | 4 | 3 | 48 | 21 | 0 |
5 | Kieviten D1 | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 37 | 30 | 0 |
6 | Ypenburg D1 | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 37 | 32 | 0 |
7 | Spijkenisse D1 | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 37 | 43 | 0 |
8 | Alkemade D1 | 18 | 21 | 7 | 0 | 11 | 40 | 61 | 0 |
9 | Wateringse veld D1 | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 30 | 58 | 0 |
10 | Tempo D1 | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 28 | 50 | 0 |
11 | Bleiswijk D1 | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 31 | 42 | 0 |
12 | Voorne D1 | 18 | 8 | 2 | 2 | 14 | 21 | 50 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
5 mei | HC Gemert D1 | n.n.b | thuis - Hoofdveld - Roy Jansen |
7 mei | VMHC Pollux D1 | n.n.b | thuis |
7 mei | VMHC Pollux Dames 1 | n.n.b | thuis |
12 mei | Craeyenhout D2 | n.n.b | thuis - Hoofdveld - Roy Jansen |
14 mei | HC Pijnacker D1 | n.n.b | thuis |
26 mei | HV Bleiswijk D1 | n.n.b | thuis |
2 jun | De Kieviten D1 | n.n.b | uit |
9 jun | Goudse MHC D1 | n.n.b | thuis |
16 jun | Hockey Club Wateringse Veld D1 | 12:45 | uit |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Tempo D1 | Alkemade D1 | (3-1)final |
Wateringse veld D1 | Bleiswijk D1 | (5-1)final |
Ypenburg D1 | HDS D1 | (1-1)final |
Gouda D1 | Kieviten D1 | (3-0)final |
Spijkenisse D1 | Ommoord D1 | (1-1)final |
Catwijck D1 | Voorne D1 | (4-3)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Voorne D1 | Tempo D1 | (2-3)final |
HDS D1 | Catwijck D1 | (4-2)scheduled |
Bleiswijk D1 | Ypenburg D1 | (0-2)final |
Kieviten D1 | Wateringse veld D1 | (3-4)final |
Ommoord D1 | Gouda D1 | (0-0)final |
Alkemade D1 | Spijkenisse D1 | (3-2)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Catwijck D1 | Bleiswijk D1 | (0-0)final |
Tempo D1 | HDS D1 | (3-2)final |
Wateringse veld D1 | Gouda D1 | (0-4)final |
Ypenburg D1 | Kieviten D1 | (1-3)final |
Spijkenisse D1 | Voorne D1 | (1-1)final |
Alkemade D1 | Ommoord D1 | (1-4)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
HDS D1 | Spijkenisse D1 | (6-1)final |
Bleiswijk D1 | Tempo D1 | (2-2)final |
Ommoord D1 | Wateringse veld D1 | (3-0)final |
Voorne D1 | Alkemade D1 | (0-2)final |
Kieviten D1 | Catwijck D1 | (1-1)scheduled |
Gouda D1 | Ypenburg D1 | (3-2)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Tempo D1 | Kieviten D1 | (1-2)scheduled |
Spijkenisse D1 | Bleiswijk D1 | (4-3)final |
Ypenburg D1 | Wateringse veld D1 | (4-2)final |
Catwijck D1 | Gouda D1 | (5-3)final |
Alkemade D1 | HDS D1 | (1-5)final |
Voorne D1 | Ommoord D1 | (2-1)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Kieviten D1 | Spijkenisse D1 | (5-1)final |
Gouda D1 | Tempo D1 | (4-0)final |
Wateringse veld D1 | Catwijck D1 | (2-7)final |
Bleiswijk D1 | Alkemade D1 | (4-2)final |
Ommoord D1 | Ypenburg D1 | (3-2)final |
HDS D1 | Voorne D1 | (2-1)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Catwijck D1 | Ypenburg D1 | (4-0)final |
Tempo D1 | Wateringse veld D1 | (2-1)final |
Spijkenisse D1 | Gouda D1 | (1-2)final |
Voorne D1 | Bleiswijk D1 | (0-6)final |
HDS D1 | Ommoord D1 | (1-1)final |
Alkemade D1 | Kieviten D1 | (4-2)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Kieviten D1 | Voorne D1 | (2-0)final |
Gouda D1 | Alkemade D1 | (4-1)final |
Wateringse veld D1 | Spijkenisse D1 | (3-1)final |
Ommoord D1 | Catwijck D1 | (4-0)final |
Bleiswijk D1 | HDS D1 | (2-3)final |
Ypenburg D1 | Tempo D1 | (6-0)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Bleiswijk D1 | Ommoord D1 | (0-1)final |
Alkemade D1 | Wateringse veld D1 | (3-0)final |
Voorne D1 | Gouda D1 | (0-0)final |
Tempo D1 | Catwijck D1 | (2-4)final |
Spijkenisse D1 | Ypenburg D1 | (1-0)final |
HDS D1 | Kieviten D1 | (1-1)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Catwijck D1 | Spijkenisse D1 | (5-2)final |
Tempo D1 | Ommoord D1 | (1-2)final |
Gouda D1 | HDS D1 | (5-1)final |
Wateringse veld D1 | Voorne D1 | (5-1)final |
Ypenburg D1 | Alkemade D1 | (3-1)final |
Kieviten D1 | Bleiswijk D1 | (2-1)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Bleiswijk D1 | Gouda D1 | (0-2)final |
Alkemade D1 | Catwijck D1 | (4-6)final |
Voorne D1 | Ypenburg D1 | (2-3)final |
HDS D1 | Wateringse veld D1 | (6-0)final |
Ommoord D1 | Kieviten D1 | (2-1)final |
Spijkenisse D1 | Tempo D1 | (4-2)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Bleiswijk D1 | Wateringse veld D1 | (5-2)final |
Voorne D1 | Catwijck D1 | (1-4)final |
HDS D1 | Ypenburg D1 | (3-3)final |
Kieviten D1 | Gouda D1 | (2-1)final |
Ommoord D1 | Spijkenisse D1 | (2-0)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Tempo D1 | Voorne D1 | (0-3)scheduled |
Spijkenisse D1 | Alkemade D1 | (6-2)final |
Ypenburg D1 | Bleiswijk D1 | (3-0)final |
Catwijck D1 | HDS D1 | (2-3)final |
Wateringse veld D1 | Kieviten D1 | (0-4)final |
Gouda D1 | Ommoord D1 | (2-0)final |
DONDERDAG 14 MAART 2024 | ||
Alkemade D1 | Tempo D1 | (2-1)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Bleiswijk D1 | Catwijck D1 | (2-3)final |
HDS D1 | Tempo D1 | (6-1)final |
Ommoord D1 | Alkemade D1 | (7-0)final |
Voorne D1 | Spijkenisse D1 | (1-2)final |
Kieviten D1 | Ypenburg D1 | (2-3)final |
Gouda D1 | Wateringse veld D1 | (7-0)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Spijkenisse D1 | HDS D1 | (1-3)final |
Ypenburg D1 | Gouda D1 | (1-1)final |
Catwijck D1 | Kieviten D1 | (3-2)final |
Tempo D1 | Bleiswijk D1 | (2-2)final |
Wateringse veld D1 | Ommoord D1 | (1-1)final |
Alkemade D1 | Voorne D1 | (6-3)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Bleiswijk D1 | Spijkenisse D1 | (1-5)final |
Kieviten D1 | Tempo D1 | (1-1)final |
Gouda D1 | Catwijck D1 | (3-5)final |
Ommoord D1 | Voorne D1 | (4-0)final |
HDS D1 | Alkemade D1 | (7-3)final |
Wateringse veld D1 | Ypenburg D1 | (1-0)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Catwijck D1 | Wateringse veld D1 | (4-0)scheduled |
Tempo D1 | Gouda D1 | (2-2)final |
Spijkenisse D1 | Kieviten D1 | (3-1)final |
Voorne D1 | HDS D1 | (1-4)final |
Ypenburg D1 | Ommoord D1 | (0-3)final |
Alkemade D1 | Bleiswijk D1 | (4-1)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Wateringse veld D1 | Tempo D1 | (4-2)final |
Ypenburg D1 | Catwijck D1 | (3-2)scheduled |
Gouda D1 | Spijkenisse D1 | (2-1)final |
Bleiswijk D1 | Voorne D1 | (1-0)final |
Kieviten D1 | Alkemade D1 | (3-0)scheduled |
Ommoord D1 | HDS D1 | (2-0)final |