Zaalhockey_stick.gif Zaalstick-en-bal.gif Zaalx.gif ZaalZ02.gif ZaalZ03.gif ZaalZJ.gif ZaalZJ3.gif ZaalZJ4.gif
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
MD5 zaal 41705 HGC MD6   09:00 09:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
ZAALBLOK 44232 ZAAL Alphen MC3 - Rotterdam MC6   10:10 10:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41446 ZAAL HGC MD6 - Craeyenhout MD5   10:10 10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MD5 zaal 40537 Craeyenhout MD5   10:20 10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MB4 zaal 47100 hdm MB8   11:00 11:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MD12 zaal 41394 OMHC MD12   11:00 11:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JA2 zaal 47771 HV Westland JA1   11:40 12:10 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MC12 zaal 43497 Hockey Club Rotterdam MC5   11:40 12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
MC2 zaal 44631 HV Westland MC4   11:40 12:10 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40926 ZAAL HUDITO MD12 - Ommoord MD12   12:10 12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
ZAALBLOK 45931 ZAAL hdm MB8 - Alecto MB6   12:10 12:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JD2 zaal 39712 V.M.H.C. CARTOUCHE JD5   13:00 13:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MB2 zaal 46652 Catwijck MB2   13:30 14:00 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
JB12 zaal 45073 MHC Forescate JB2   13:40 14:10 LEIDERDORP
Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39907 ZAAL Cartouche JD5 - Roomburg JD2   14:10 14:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
ZAALBLOK 46595 ZAAL Catwijck MB2 - Alphen MB3   14:40 14:40 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 32309 HC Pijnacker H1   13:45 14:50 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
MB2 zaal 47178 HC Alphen MB3   14:50 15:20 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Jong Dames 1 zaal 34458 Berkel Rodenrijs DJ1   14:55 15:25 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
JC2 zaal 42583 Hockey Club Rotterdam JC3   15:00 15:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
Dames 1 zaal 32275 Hockeyclub Alkemade D1   14:35 15:40 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
JA3 zaal 47805 L.S.C. ALECTO JA3   15:40 16:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 42176 ZAAL Tempo '34 JC2 - Rotterdam JC3   16:10 16:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JC2 zaal 42482 R.G.H.C. Tempo '34 JC2   16:20 16:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MB3 zaal 46592 HC Voorne MB2   16:20 16:50 HELLEVOETSLUIS
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JD3 zaal 39558 HC Feijenoord JD2 0 08:30 09:00 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2
MC3 zaal 43211 Hockey Club Rotterdam MC6 0 09:00 09:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JD3 zaal 40035 Hockey Club Rotterdam JD7 0 09:10 09:40 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2
MD6 zaal 41178 HV Westland MD6 0 09:10 09:40 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MD2 zaal 41142 Craeyenhout MD3 0 09:40 10:10 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
MD7 zaal 40355 HC Ypenburg MD7 0 09:40 10:10 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MD6 zaal 41614 HC Ypenburg MD6 0 09:50 10:20 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MC3 zaal 43699 HC Alphen MC3 0 10:20 10:50 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MD2 zaal 40914 HV Westland MD2 0 10:20 10:50 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
MD7 zaal 40631 Hockey Club Rotterdam MD14 0 10:20 10:50 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
JA2 zaal 47707 HC Capelle JA1 0 11:00 11:30 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MC12 zaal 44350 L.S.C. ALECTO MC2 0 11:00 11:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
MC2 zaal 44390 Wateringse veld MC3 0 11:00 11:30 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MC4 zaal 49529 H.C. Derby MC4 0 11:55 12:25 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MB4 zaal 46522 L.S.C. ALECTO MB6 0 12:20 12:50 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MD12 zaal 41916 D.H.C. Hudito MD12 0 12:20 12:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MC4 zaal 49538 HV Spijkenisse MC3 0 12:35 13:05 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
JB12 zaal 45266 Leidse Hockey Club Roomburg JB2 0 13:00 13:30 LEIDERDORP
Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
JC1 zaal 42792 HC Ypenburg JC1 0 13:40 14:10 OEGSTGEEST
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MB12 zaal 47395 D.H.C. Hudito MB12 0 13:40 14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jong Dames 1 zaal 34526 HC Schiedam DJ1 0 14:15 14:45 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
JC1 zaal 42221 LOHC JC2 0 14:20 14:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
JD2 zaal 39636 Leidse Hockey Club Roomburg JD2 0 14:20 14:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JA3 zaal 48012 V.M.H.C. CARTOUCHE JA5 0 15:00 15:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
MB12 zaal 47399 HC Ypenburg MB12 0 15:00 15:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MB3 zaal 45797 HV Spijkenisse MB3 0 15:40 16:10 HELLEVOETSLUIS
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 32303 HC Capelle H1 33 15:25 16:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Dames 1 zaal 32297 G.H.C. RAPID D1 33 16:15 17:20 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2