2018 HDS Headers website.jpg 2018 HDS Headers website2.jpg 2018 HDS Headers website3.jpg 2018 HDS Headers website4.jpg 2018 HDS Headers website5.jpg 2018 HDS Headers website6.jpg 2018 HDS Headers website7.jpg
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens E4 815 hdm JE8   08:15 08:45 KG2 - Zandveld C info
  Veld KG 2C  
Jongens F2 1362 Klein Zwitserland JF3   08:15 08:45 KG2 - Zandveld A info
  Veld KG 2A  
Meisjes D1 11188 HGC MD2   3 1 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Arjan de Pater en Koen Vink (Heren 1)
Meisjes E10 3234 Craeyenhout ME7   08:15 08:45 KG2 - Zandveld B info
  Veld KG 2B  
Meisjes F1 4409 Klein Zwitserland MF1   08:15 08:45 KG2 - Zandveld D info
  Veld KG 2D  
Meisjes 8E1 2547 Klein Zwitserland M8E1   08:30 09:00 Hoofdveld AB info
  Veld HV AB  
Meisjes 8E2 1905 Craeyenhout M8E2   08:30 09:00 Hoofdveld CD info
  Veld HV CD  
Meisjes D4 11338 L.S.C. ALECTO MD6   1 2 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Isabeau van Dam (Jong Dames 2) en Albert Jan Franken (Trim 5)
Jongens E5 925 LOHC JE8   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
  Veld KG 2C  
Meisjes E8 3498 hdm ME11   09:15 09:45 KG2 - Zandveld B info
  Veld KG 2B  
Meisjes F4 4196 HV Victoria MF1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
  Veld KG 2A  
Jongens 8E2 585 LOHC J8E2   10:00 10:30 Hoofdveld AB info
  Veld HV AB  
Jongens B1 6347 HC Ypenburg JB1   1 0 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: David Pokorny (Veteranen A) en Willem Grool
Meisjes 8E6 2389 Catwijck M8E4   10:00 10:30 Hoofdveld CD info
  Veld HV CD  
Meisjes D5 12080 Klein Zwitserland MD9   3 2 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Kelsey Korenromp (Meisjes B3) en Faye Bogte (Jong Dames 2)
Meisjes E9 3939 HC Nieuwkoop ME2   10:15 10:45 KG2 - Zandveld C info
  Veld KG 2C  
Meisjes F3 4049 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF4   10:15 10:45 KG2 - Zandveld A info
  Veld KG 2A  
Jongens D1 10475 V.M.H.C. CARTOUCHE JD3   4 0 Hoofdveld  info
Fluiten: Meindert Ligthart en Johan Steenbakkers (Heren 4)
Meisjes C2 8901 D.H.C. Hudito MC1   0 7 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Yvette Kloosterman (Trim 3) en René Kloosterman (Tennis)
Jongens A1 5130 HC Alphen JA1   2 2 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Peter de Haan en Reginald Brouwer (Trim 1)
Meisjes B5 7068 Craeyenhout MB5   12:00 12:30 KG4 - Zandveld  info
Jongens B3 6757 HC Schiedam JB2   3 5 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Koen Vink (Heren 1) en Martijn Jagtenberg (Heren 5)
Meisjes C1 8933 MHC Forescate MC1   2 2 Hoofdveld  info
Fluiten: Shirley Blans (Meisjes A1) en Sieb Zwerwer
Jongens C1 8590 Berkel Rodenrijs JC1   1 5 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Floris Roose (Heren 2) en Thijs Roose (Heren 2)
Meisjes B6 7787 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB7   8 0 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Ilona Bakker (Dames 2) en Liza Langeveld (Dames 2)
Jongens B4 6348 LOHC JB5   1 6 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Ivo Vreeswijk (Heren 3 (O)) en Jacco de Hooge
Meisjes B1 7464 Goudse MHC MB1   0 1 Hoofdveld  info
Fluiten: Casper Oort (Heren 4) en Vincent Blans
Meisjes B2 8187 HC Schiedam MB2   1 3 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Rick Schimmelpenningh (Heren 3 (O)) en Jan Willem Wisselink (Trim 2)
Meisjes A1 5776 HC De Hoeksche Waard MA1   2 2 Hoofdveld  info
Fluiten: Mark Oudsen en Bram Franken (Heren 4)
Meisjes A2 5499 Hockey Club Rotterdam MA6   4 5 KG3 - Bubi Lentze Veld  info
Fluiten: Alain Reestman (Veteranen A) en Albert Jan Franken (Trim 5)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens D2 10825 HC Ypenburg JD2 30 0 4 uit -   info
Meisjes E11 3319 Craeyenhout ME9 15 08:00 08:45 uit -   info
Jongens 8E1 148 HGC J8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
  veld a en b  
Jongens D3 10751 Rijswijksche Hockey Club JD4 30 1 2 uit -   info
Meisjes 8E3 2258 MHC Forescate M8E2 45 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes 8E5 2777 HGC M8E6 30 08:00 09:00 uit -   info
  veld b en c  
Meisjes F2 4828 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF5 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld 3B  
Meisjes F5 4408 MHC Forescate MF5 45 07:45 09:00 uit -   info
Jongens E3 870 Leidse Hockey Club Roomburg JE5 45 08:30 09:45 uit -   info
  Veld 2D  
Meisjes 8E4 2007 Leidse Hockey Club Roomburg M8E2 45 08:30 09:45 uit -   info
  Veld 3AB  
Jongens F1 1658 HGC JF1 30 09:00 10:00 uit -   info
  veld d  
Meisjes E7 3437 De Kieviten ME5 30 09:00 10:00 uit -   info
Meisjes C3 9679 hdm MC5 30 1 6 uit -   info
Meisjes C4 9498 HC Capelle MC2 30 2 0 uit -   info
Meisjes C7 9155 MHC Voorhout MC4 30 0 9 uit -   info
Meisjes D3 12104 HV Westland MD3 15 1 9 uit -   info
Rijden: Jip Companjen, Sara De Groot, Yola-Mae Pattiwael, Aimee Pelle, Lotte van Welsenes
Meisjes B4 8121 HC Nieuwkoop MB2 45 0 9 uit -   info
Meisjes A3 6318 HC Pijnacker MA4 30 6 6 uit -   info
Meisjes C6 9257 MHC Forescate MC6 45 13:30 14:45 uit -   info
Jongens B2 6502 V.M.H.C. CARTOUCHE JB4 30 1 7 uit -   info
Meisjes D2 11052 HGC MD3 30 1 0 uit -   info
meisjes C5 9192 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC5 60 5 1 uit -   info
Jongens C2 8317 OMHC JC2 30 1 1 uit -   info
Meisjes B3 7779 Klein Zwitserland MB4 30 16:00 17:30 uit -   info