00. Clubhuis.png 00. Dveld.png 00.4 H1.jpg 00.5 HDS meisjes 1..png 00.6 HDS Foto Rookvrij.png
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Meisjes 6E3 50695 Hockey Club Wateringse Veld M6E3   08:00 08:30 KG2 - Zandveld B info
  Veld 2B  
Meisjes 8E1 49613 Hockeyclub Barendrecht M8E2   08:00 08:30 Bubi Lentze Veld  AB info
  Veld 3AB  
Meisjes 8E4 49605 HC Ypenburg M8E2   08:00 08:30 Bubi Lentze Veld  CD info
  Veld 3CD  
Meisjes D1 57214 L.S.C. ALECTO MD1   08:00 08:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Johan Bos en Axel Kraft van Ermel (Jongens B1)
Meisjes D4 57293 Hockey Club Wateringse Veld MD2   08:00 08:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Nick Suijkens (Jongens B1) en Palmer Tettero (Jongens B1)
Evt. begeleiden Sieb.
Meisjes F2 51557 Klein Zwitserland MF4   08:00 08:30 KG2 - Zandveld A info
  Veld 2A  
Jongens 6E1 48204 Leidse Hockey Club Roomburg J6E2   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
  Veld 2C  
Jongens F2 48687 HC Schiedam JF1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld B info
  Veld 2B  
Meisjes 6E1 50696 HV Victoria M6E1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld D info
  Veld 2D  
Meisjes F3 51558 hdm MF3   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
  Veld 2A  
Jongens 8E2 47695 Ring Pass Delft J8E2   09:30 10:00 Bubi Lentze Veld  AB info
  Veld 3AB  
Meisjes C1 55910 Hockey Club Rotterdam MC3   09:15 10:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Marcel Raap en Rick Merkelbach (Heren 2)
Meisjes D5 57285 MHC Voorhout MD2   09:45 10:15 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Annelies Baden en I Nieuwpoort
Annelies vult het DWF form in. Efruze Ozdemir fluit.
Jongens D3 53609 Hockey Club Rotterdam JD7   10:30 11:00 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Sieb Zwerwer en Remco van Oosterom
Meisjes B2 54633 L.S.C. ALECTO MB2   10:30 11:30 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Nout van Ede (Jongens A1) en Olle Berg (Jongens A1)
Jongens B1 52521 MHC Forescate JB1   11:00 12:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Jan Willem Wisselink (Trim 2) en Willem Grool
!! Sieb, hier moeten 2 goede fluiters op !!
Meisjes C7 ISH 55194 OMHC MC6   11:30 12:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Nadia Rhawgi (Dames 2) en Lotte van der Wilk (Dames 2)
Jongens D4 53588 Klein Zwitserland JD6   12:15 12:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Chiara Mooijman (Meisjes A1 ) en Sarah de Vries (Meisjes A1 )
Meisjes C4 55953 HC Voorne MC2   12:30 13:15 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Tara de Roode (Meisjes A1 ) en Sanne Ledderhof (Meisjes A1 )
Meisjes C3 55872 De Kieviten MC4   13:00 13:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Olaf Schouten (Jongens A2) en Ewout Veling (Jongens A2)
Jongens A1 14562 SV Phoenix JA2   13:00 14:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Quint Bouma en Bram Franken (Heren 4)
Jongens C2 52976 HGC JC3   13:45 14:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Bjørn Klinkenberg en Bart Wijnands (Jongens A2)
Meisjes A3 24720 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA3   14:00 15:00 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Cemil Beki en Johan Bos
Meisjes B6 ISH 54629 HC De Hoeksche Waard MB3   15:00 15:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Volkert Ebbink (Veteranen B) en Joost Gietelink
Volkert heeft zich aangemeld!! Topper
Meisjes A1 24764 VMHC Pollux MA1   14:45 15:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Mark Oudsen en Quint Bouma
Meisjes B4 54598 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MB2   15:45 16:15 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Dennis Bultink en Jens van Heijningen (Jongens A1)
Jongens A2 22035 VMHC Pollux JA2   16:15 16:45 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Frans Sijbers en Robbert Langezaal (Trim 6)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Meisjes 8E2 49675 HC Ypenburg M8E1 30 07:30 08:30 uit -   info
  Veld 3AB  
Meisjes 8E3 49682 Ring Pass Delft M8E3 30 07:35 08:35 uit -   info
  Jansen CD  
CK MF1 52111 Ring Pass Delft CK-MF5 0 07:40 08:40 DELFT info
  DSW D  
CK MF3 52135 HV Westland CK-MF2 0 08:00 08:45 NAALDWIJK info
CK MF2 52110 MHV Evergreen CK-MF1MIX 0 08:00 09:00 MAASSLUIS info
Jongens F1 48652 De Kieviten JF4 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld 3C  
Meisjes D2 57313 Klein Zwitserland MD7 30 08:00 09:00 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes F5 51611 Leidse Hockey Club Roomburg MF3 45 07:45 09:00 uit -   info
  Let op: locatie Trigon Cronesteinkade 19, 2313 GX Leiden  
Meisjes 6E4 50616 Hockey Club Wateringse Veld M6E2 15 08:45 09:30 uit -   info
  Veld 2d  
Meisjes C5 55890 Goudse MHC MC5 30 08:30 09:30 uit -   info
  Tijd gewijzigd op 15/5. Let op HDS afwijkend tenue  
Meisjes 6E2 50628 Ring Pass Delft M6E2 30 08:55 09:55 uit -   info
  DSW D  
Meisjes D3 57217 H.C. Derby MD3 45 08:55 10:10 uit -   info
Meisjes F4 51621 Hockey Club Rotterdam MF4 45 09:00 10:15 uit -   info
  Veld 7D  
Jongens D1 53600 Leidse Hockey Club Roomburg JD1 45 09:00 10:30 uit -   info
Meisjes F1 51572 Berkel Rodenrijs MF1 30 09:45 10:45 uit -   info
Meisjes A2 24767 HV Westland MA2 15 09:35 10:50 uit -   info
Jongens D2 53572 HV Victoria JD2 30 10:00 11:00 uit -   info
Meisjes B3 54618 HC Schiedam MB6 10:00 11:00 uit -   info
Jongens 8E1 47690 HGC J8E1 30 10:10 11:10 uit -   info
  Velddeel AB  
Jongens C1 53018 HGC JC2 30 10:40 12:10 uit -   info
Meisjes A4 24733 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA8 30 11:25 12:25 uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes B1 54693 L.S.C. ALECTO MB1 30 11:00 12:30 uit -   info
Meisjes D6 57200 LOHC MD9 30 12:00 13:00 uit -   info
Meisjes C6 55930 MHC Forescate MC6 45 13:10 14:25 uit -   info
Jongens B2 52530 Klein Zwitserland JB4 30 13:30 14:30 uit -   info
Meisjes A5 ISH 24783 Berkel Rodenrijs MA5 30 16:40 17:40 uit -   info
Meisjes C2 55967 Leidse Hockey Club Roomburg MC2 45 16:15 17:45 uit -   info
  Roomburg MC2 na afloop Veegdienst