Zaalstick-en-bal.gif ZaalZ02.gif ZaalZ03.gif ZaalZJ.gif ZaalZJ3.gif
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J6E2 zaal 36396 hdm J6E6   09:10 09:40 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
M6E2 zaal 37833 Klein Zwitserland M6E2   09:40 10:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
ZAALBLOK 37024 ZAAL Forescate JF1 - Roomburg JF2   10:10 10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
ZAALBLOK 37019 ZAAL Waddinxveen JF1 - Berkel-Rodenrijs JF3   10:10 10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
JF1 zaal 37234 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF3   10:20 10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
JF2 zaal 37233 Leidse Hockey Club Roomburg JF2   10:25 10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MF4 zaal 35575 Ring Pass Delft MF2   10:20 10:50 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
M6E3 zaal 36544 HGC M6E2   11:00 11:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MB4 zaal 46379 MHC Forescate MB6   11:00 11:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
J6E1 zaal 35554 LOHC J6E3   11:40 12:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
JC2 zaal 42602 R.H.V. Leonidas JC2   11:40 12:10 VLAARDINGEN
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 36063 HV Westland M8E1   11:05 12:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
ZAALBLOK 47304 ZAAL Forescate MB6 - Ring Pass Delft MB4   12:10 12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
ZAALBLOK 36331 ZAAL Cartouche M6E3 - HGC M6E2   12:10 12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
M6E3 zaal 36438 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E3   12:20 12:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MB4 zaal 47014 Ring Pass Delft MB4   12:20 12:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
M6E4 zaal 37084 HC Alphen M6E5   13:00 13:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
M6E5 zaal 39101 MHC Forescate M6E3   13:00 13:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
M6E4 zaal 36978 hdm M6E7   13:40 14:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38896 ZAAL Forescate M6E3 - Kieviten M6E2   14:10 14:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
M6E5 zaal 38995 De Kieviten M6E2   14:20 14:50 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
J8E3 zaal 37676 hdm J8E5   15:00 15:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MA4 zaal 48559 H.C. HISALIS MA3   15:40 16:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MC5 zaal 43387 R.H.V. Leonidas MC7   15:40 16:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
ZAALBLOK 37784 ZAAL hdm J8E5 - Klein Zwitserland J8E6   16:10 16:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
J8E3 zaal 37570 Klein Zwitserland J8E6   16:20 16:50 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
M8E4 zaal 38490 M.H.C. Krimpen M8E1 0 08:55 09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
JF1 zaal 37125 HC Waddinxveen JF1 0 09:00 09:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
JF2 zaal 37130 MHC Forescate JF1 0 09:05 09:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
M6E2 zaal 37730 LOHC M6E2 0 09:00 09:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
M8E4 zaal 38379 Goudse MHC M8E4 0 09:35 10:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
M6E7 zaal 38776 Klein Zwitserland M6E11 0 09:40 10:10 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
MF1 zaal 35677 Leidse Hockey Club Roomburg MF4 0 09:40 10:10 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
MF2 zaal 35047 MHC Forescate MF3 0 09:40 10:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
MF4 zaal 35475 L.S.C. ALECTO MF2 0 09:40 10:10 DELFT
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
J6E2 zaal 36497 MHC Voorhout J6E1 0 09:50 10:20 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
M6E7 zaal 38675 HV Westland M6E5 0 10:20 10:50 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
MF1 zaal 35787 Noordwijk MF1 0 10:20 10:50 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
MF2 zaal 35257 D.H.C. Hudito MF2 0 10:20 10:50 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
J6E1 zaal 35442 De Kieviten J6E2 0 11:00 11:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
JC2 zaal 42395 VMHC Pollux JC1 0 11:00 11:30 VLAARDINGEN
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 36163 R.H.V. Leonidas M8E4 33 10:25 11:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
MB6 zaal 47069 HC Ypenburg MB6 0 13:40 14:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
MB6 zaal 46749 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB8 0 14:20 14:50 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
MA4 zaal 48954 D.H.C. Hudito MA3 0 15:00 15:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MC5 zaal 44392 V.M.H.C. CARTOUCHE MC8 0 15:00 15:30 LEIDSCHENDAM
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A