123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JF2 1345 hdm JF6   08:15 08:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C  
M6E1 3058 HC Pijnacker M6E1   08:15 08:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
M8E2 2281 Rijswijksche Hockey Club M8E2   08:15 08:45 Bubi Lentze Veld  CD info
  Bubi Lentze AB  
M8E4 1643 Klein Zwitserland M8E7   08:15 08:45 Bubi Lentze Veld  AB info
  Bubi Lentze AB  
MF2 4414 HGC MF5   08:15 08:45 KG2 - Zandveld D info
  KG 2 D  
MF4 4065 Klein Zwitserland MF7   08:15 08:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
J8E1 342 V.M.H.C. CARTOUCHE J8E1   08:30 09:00 Roy Jansen Veld  AB info
  Roy Jansen AB  
M8E1 1696 HV Westland M8E1   08:30 09:00 Roy Jansen Veld  CD info
  Roy Jansen CD  
Meisjes D7 10495 HV Westland MD6   08:30 09:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Jim Adam (Jongens B1) en Maarten Deeleman (Jongens B1)
J6E1 760 Noordwijk J6E1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C  
M6E2 2902 Noordwijk M6E1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
M6E4 3240 hdm M6E6   09:15 09:45 KG2 - Zandveld D info
  KG 2 D  
M6E5 3159 Klein Zwitserland M6E7   09:15 09:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
Meisjes D3 11381 HV Westland MD2   09:30 10:15 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Vera Toet (Meisjes A2) en Jaydey Flaton (Meisjes B1)
Jongens D1 6255 Rijswijksche Hockey Club JD2   09:45 10:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Frans Sijbers en Sieb Zwerwer
Meisjes C6 ISH 9413 HC Delfshaven MC1   10:10 10:40 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Demi van Gaalen (Meisjes A4) en Lotte den Heijer (Meisjes A4)
Meisjes C3 9359 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC1   10:10 10:55 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Bas Ruarus (Trim 6) en Alexander Roest
Meisjes D2 11291 Craeyenhout MD4   11:15 12:00 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Tes van Niekerk (Meisjes A2) en Susan Gimberg (Meisjes A2)
Jongens C1 5784 Rijswijksche Hockey Club JC1   11:15 12:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Eric van der Meer (Trim 2) en Sam van der Marel (Heren 1)
Meisjes B5 8109 HC Waddinxveen MB2   11:50 12:20 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Mark Oudsen en Rosalie Fritz (Meisjes A2)
Jongens D2 6168 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD3   12:05 12:35 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Jonathan Wisselink (Heren 1) en Olivier de Bruijn (Jongens A2)
Meisjes C2 9217 HC Ypenburg MC3   12:45 13:45 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Patty van Eembergen (Dames 2) en Anna Hulshof (Meisjes A2)
Jongens B1 5316 HC Schiedam JB1   13:00 14:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Daan Steenbergen (Heren 4) en Bram Franken (Heren 4)
Meisjes B6 8364 Craeyenhout MB5   13:30 14:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Isa Smid (Meisjes A1) en Maarten Lohle
Meisjes B4 8219 Craeyenhout MB4   13:45 14:15 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Nikki Verkaart (Heren 1) en Mijntje Hoenderdos (Meisjes A4)
Jongens C2 5543 Berkel Rodenrijs JC3   14:45 15:30 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Otto Uijttewaal (Trim 6) en David Zwiep (Heren 1)
Meisjes A2 7342 M.H.C. Krimpen MA1   14:45 15:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: René Kloosterman (Tennis) en Yvette Kloosterman (Trim 3)
Meisjes A4 6688 HC Schiedam MA3   15:25 15:55 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Maxine Jol (Dames 1 Silvercup) en Patrick van Eerten (Veteranen LA)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J8E3 151 Rijswijksche Hockey Club J8E3 30 07:30 08:30 uit -   info
M6E3 3583 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E2 30 07:30 08:30 uit -   info
  Veld wijziging op 5/9  
M6E6 3119 Klein Zwitserland M6E8 30 07:30 08:30 uit -   info
Meisjes D1 11281 Craeyenhout MD3 15 07:15 08:30 uit -   info
Meisjes D5 10891 hdm MD8 30 07:30 08:30 uit -   info
Jongens A2 4823 HC Pijnacker JA2 30 07:45 08:45 uit -   info
M8E3 1660 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E3 30 07:45 08:45 uit -   info
  Veld 2CD; Graag de minicie helpen met het plaatsen en opruimen van de doelen.  
MF1 18468 Hockey Club Rotterdam MF6 45 07:30 08:45 uit -   info
J6E2 698 De Kieviten J6E3 30 08:45 09:45 uit -   info
J8E2 421 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E2 30 08:45 09:45 uit -   info
JF1 1340 hdm JF4 30 08:45 09:45 uit -   info
M6E7 3598 hdm M6E8 30 08:45 09:45 uit -   info
MF3 4176 Berkel Rodenrijs MF6 30 08:45 09:45 uit -   info
Jongens D3 6591 Klein Zwitserland JD7 30 09:00 10:00 uit -   info
Meisjes C1 9938 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC2 60 08:45 10:45 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes D6 11455 Klein Zwitserland MD11 30 09:45 10:45 uit -   info
Meisjes D8 11676 Klein Zwitserland MD12 30 10:00 11:00 uit -   info
Meisjes D4 11466 Klein Zwitserland MD9 30 10:35 11:35 uit -   info
Jongens A1 9240 A.M.H.C. Rood-Wit JA2 60 10:10 12:10 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes A1 6694 HC Schiedam MA2 12:45 13:45 uit -   info
Meisjes B1 7638 Hockey Club Rotterdam MB3 45 12:15 14:00 uit -   info
Meisjes C4 9738 Klein Zwitserland MC7 30 12:55 14:10 uit -   info
Jongens B2 5214 V.M.H.C. CARTOUCHE JB4 30 13:30 14:30 uit -   info
Meisjes B2 8865 R.H.V. Leonidas MB3 45 13:00 14:45 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Jongens A3 4989 LOHC JA5 30 13:50 14:50 uit -   info
Meisjes B3 7775 D.H.C. Hudito MB3 15 13:45 15:00 uit -   info
Meisjes A3 7065 HV Spijkenisse MA3 45 13:50 15:35 uit -   info
Meisjes C5 8941 R.H.V. Leonidas MC5 45 14:30 15:45 uit -   info
Meisjes B7 ISH 8735 LOHC MB9 30 15:25 16:25 uit -   info
Jongens C3 5628 hdm JC5 30 17:00 18:00 uit -   info