1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JF1 20666 HGC JF1   08:15 08:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C  
JF3 20907 Wateringse veld JF1   08:15 08:45 KG2 - Zandveld D info
  KG 2D  
M6E1 22408 HGC M6E1   08:15 08:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
M6E2 22369 Craeyenhout M6E3   08:15 08:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
Meisjes D2 30757 Ring Pass Delft MD3   08:00 08:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Sophia Cramer (Dames 3) en Ton Olijve (Veteranen LA)
J8E3 19620 V.M.H.C. CARTOUCHE J8E4   08:30 09:00 Bubi Lentze Veld  AB info
  Bubi Lentze AB  
M8E2 21368 hdm M8E3   08:30 09:00 Bubi Lentze Veld  CD info
  Bubi Lentze CD let op: veld opruimen  
Meisjes D7 30690 Noordwijk MD4   08:30 09:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Vera Schuttrups (Meisjes B3) en Minke de Graaf (Meisjes B3)
J6E1 20138 De Kieviten J6E2   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A  
M6E7 22407 D.H.C. Hudito M6E4   09:15 09:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B  
MF3 23521 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF3   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2C  
M8E4 21424 Catwijck M8E3   10:00 10:30 Bubi Lentze Veld  AB info
  Bubi Lentze AB let op: veld opruimen  
Meisjes D1 30758 Hockey Club Rotterdam MD2   09:30 10:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Ernst Andeweg (Veteranen A) en Klaas Buizer (Veteranen A)
M6E3 22368 Leidse Hockey Club Roomburg M6E2   10:15 10:45 KG2 - Zandveld A info
  KG 2 A let op: veld opruimen  
M6E6 22982 Craeyenhout M6E4   10:15 10:45 KG2 - Zandveld B info
  KG 2 B let op: veld opruimen  
Meisjes C6 ISH 29427 HC Schiedam MC7   10:15 10:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Sabine Marshall (Jong Dames 1 zaal) en Romy Colsen (Jong Dames 1(O))
MF1 23549 R.H.V. Leonidas MF1   10:15 10:45 KG2 - Zandveld C info
  KG 2 C let op: veld opruimen  
Meisjes C3 29481 Craeyenhout MC3   11:15 12:00 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Benjamin van Oeveren (Jongens A3) en Etienne Cosijn
Meisjes D4 30751 D.H.C. Hudito MD2   11:30 12:00 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Hanneke Kuijken (MA2 zaal) en Amy Langley (Trim 5)
Meisjes C1 29482 Klein Zwitserland MC2   11:15 12:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Quint Bouma en Vincent Blans
Meisjes B3 28147 Hockeyclub Barendrecht MB3   11:30 12:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Sabine Schutte en Anastasia Visser (Dames 3)
Jongens B2 25138 De Kieviten JB1   13:15 13:45 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Milou Hesselink (Dames 2) en Nouk Lenards (Dames 2)
Jongens C2 25575 Klein Zwitserland JC3   13:00 13:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: René Kloosterman (Tennis) en Yvette Kloosterman (Trim 3)
Jongens A1 14946 R.H.V. Leonidas JA1   13:00 14:00 Roy Jansen Veld   info
Bond scheidsrechters
Meisjes B5 28142 V.M.H.C. CARTOUCHE MB8   13:45 14:15 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Demi Kuiper (Jong Dames 1 zaal) en Charlotte Verheul (Jong Dames 1(O))
Meisjes A2 26796 Klein Zwitserland MA5   14:30 15:30 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Sam van der Marel (Heren 1) en Lennard van der Linden (Heren 1)
Meisjes A3 26795 Hockeyclub Barendrecht MA5   14:30 15:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Jeroen Joris (Heren 3 (O)) en Koen van der Meulen (Heren 3 (O))
Jongens B1 25139 Goudse MHC JB1   14:45 15:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Jacco de Hooge en Quint Bouma
Meisjes B6 ISH 28224 Catwijck MB5   15:30 16:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Jesse Luijendijk (Jongens A1) en Meindert Ligthart
Jongens A3 24591 HCGO JA1   16:45 17:15 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Sybren Snijders (Jongens A1) en Thomas Grool (Jongens A1)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JF2 20665 HGC JF3 30 07:30 08:30 uit -   info
MF4 23523 HGC MF4 30 07:30 08:30 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
M8E3 21410 hdm M8E5 30 07:45 08:45 uit -   info
Meisjes D3 30807 HC De Hoeksche Waard MD2 45 07:30 09:00 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
M6E4 22366 De Kieviten M6E2 30 08:45 09:45 uit -   info
MF2 23531 Noordwijk MF2 45 08:45 10:00 uit -   info
Jongens D2 26128 Ring Pass Delft JD2 30 09:15 10:15 uit -   info
Jongens D3 26114 Klein Zwitserland JD7 30 10:00 11:00 uit -   info
Meisjes D6 30799 Hockey Club Rotterdam MD12 45 10:00 11:15 uit -   info
J6E2 20164 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E3 30 10:20 11:20 uit -   info
J8E2 19651 Catwijck J8E1 45 10:30 11:45 uit -   info
M8E1 21384 HC Pijnacker M8E2 30 11:00 12:00 uit -   info
Meisjes B4 28221 G.H.C. RAPID MB4 60 11:00 12:30 uit -   info
Meisjes B1 28241 MHC Forescate MB2 45 10:55 12:40 uit -   info
Meisjes B2 28209 L.S.C. ALECTO MB2 30 11:15 12:45 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
M6E5 22445 Klein Zwitserland M6E5 30 12:45 13:45 uit -   info
J8E1 19632 HC Alphen J8E1 45 12:45 14:00 uit -   info
Meisjes A1 26802 Catwijck MA2 45 12:15 14:00 uit -   info
Meisjes C4 29391 R.H.V. Leonidas MC5 45 12:40 14:10 uit -   info
Jongens D1 26087 Hockey Club Rotterdam JD3 45 12:45 14:15 uit -   info
Jongens C3 25608 G.H.C. RAPID JC3 60 13:00 14:30 uit -   info
Meisjes D8 30742 Noordwijk MD5 45 13:30 14:45 uit -   info
Meisjes A4 26786 D.H.C. Hudito MA3 15 14:10 14:55 uit -   info
Meisjes C5 29426 Hockey Club Rotterdam MC14 45 14:35 15:50 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Jongens A2 24577 MHC Forescate JA2 45 15:25 16:40 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes C2 29448 Rijswijksche Hockey Club MC3 30 15:30 17:00 uit -   info
  15-11: Let op tijd gewijzigd!  
Jongens C1 25579 HC Pijnacker JC2 30 16:15 17:45 uit -   info
Meisjes D5 30767 Rijswijksche Hockey Club MD3 30 17:00 18:00 uit -   info