2022 HDS Clubhuis.png 2022 HDS JC2.png 2022 HDS Jongens.png 2022 HDS Keeper.png 2022 HDS MC1.png 2022 HDS Pion.png 2022 HDS Vlaggen.png 2022 HDS Water.png 2022 HDS_jb1.png 2022 JC1.png 2022_HDS_.png 2022_MD1.png
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO10-1 hdm JO10-4   08:00 08:30 Bubi Lentze Veld  AB info
MO12-1 hdm MO12-3   08:00 08:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Peter de Haan
MO8-1 D.H.C. Hudito MO8-1   08:00 08:30 KG2 - Zandveld A info
MO8-3 HGC MO8-4   08:00 08:30 KG2 - Zandveld B info
MO9-2 HGC MO9-2   08:00 08:30 KG2 - Zandveld C info
MO9-4 Klein Zwitserland MO9-5   08:00 08:30 KG2 - Zandveld D info
MO12-4 Klein Zwitserland MO12-5   09:00 09:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Puck Endhoven (MO16-3) en Dani Mulder (MO16-3)
JO8-2 HC Voorne JO8-1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld B info
JO9-1 L.S.C. ALECTO JO9-2   09:15 09:45 KG2 - Zandveld D info
MO8-2 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO8-geel   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
MO9-1 Rijswijksche Hockey Club MO9-1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
MO12-3 Ring Pass Delft MO12-4   09:30 10:00 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Emma Coppens (MO16-3) en Kiki Danner (MO16-3)
JO12-2 Hockey Club Wateringse Veld JO12-2   09:45 10:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Hugo van Lent (JO16-1 ) en Frank Kool
MO14-4 hdm MO14-10   10:15 11:00 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Bloem Landman (MO18-1) en Nathanja Luijendijk (MO18-1)
JO14-3 Klein Zwitserland JO14-7   10:45 11:15 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Maud Ruarus (MO18-3) en Sophie Rondhout (MO18-3)
MO14-5 HC Schiedam MO14-6   11:15 11:45 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Abigail Feenstra (MO18-3) en Sofie Philippo (MO18-3)
MO16-3 Rijswijksche Hockey Club MO16-2   11:00 12:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Volkert Ebbink (Veteranen B) en Jim Adam (Heren 2)
MO16-5 V.M.H.C. CARTOUCHE MO16-7   12:15 12:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Jonathan Wisselink (Heren 1) en Brooke van Bijsterveld (Dames 1)
MO16-4 Leidse Hockey Club Roomburg MO16-6   12:30 13:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Rick Pabbruwee (Heren 1) en Dillon Pelle (Heren 3)
JO16-1 HC Ypenburg JO16-2   12:30 13:30 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Danny Schippers en Peter de Haan
MO18-1 HV Westland MO18-1   12:45 13:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Armand van Oostrom en Mark Oudsen
MO14-6 ISH LOHC MC9   14:00 14:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Lux Griffiths (MO16-3)
Robine Vijfhuizen fluit maar heeft geen kaart
MO18-3 Craeyenhout MO18-4   14:15 15:15 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Volkert Ebbink (Veteranen B) en Rick Pabbruwee (Heren 1)
JO16-2 Ring Pass Delft JO16-2   15:00 15:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Sieb Zwerwer en Jaap Stuurwold (Trim 2)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
MO9-3 Rijswijksche Hockey Club MO9-4 30 07:30 08:30 uit - KG Water  info
MO9-6 Craeyenhout MO9-4 15 07:45 08:30 uit - KG Zand  info
MO10-3 V.M.H.C. CARTOUCHE MO10-4 30 07:45 08:45 uit - KG Zand  info
JO12-1 HV Westland JO12-1 15 08:00 09:00 uit - KG Water  info
MO10-2 hdm MO10-6 30 08:45 09:45 uit - KG Water  info
JO8-1 D.H.C. Hudito JO8-2 15 09:15 10:00 uit - KG Zand  info
MO10-1 LOHC MO10-1 30 09:00 10:00 uit - KG Semi  info
MO9-5 D.H.C. Hudito MO9-1 15 09:15 10:00 uit - KG Zand  info
MO14-3 Hockey Club Wateringse Veld MO14-2 15 09:15 10:15 uit - KG Water  info
JO14-1 Klein Zwitserland JO14-2 30 08:50 10:20 uit - KG Water  info
MO8-4 HGC MO8-3 30 09:20 10:20 uit - KG Zand  info
MO16-2 HC Pijnacker MO16-1 30 09:00 10:30 uit - KG Semi  info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
MO12-2 Klein Zwitserland MO12-4 30 09:45 10:45 uit - KG Water  info
MO12-6 HV Westland MO12-5 15 10:05 10:50 uit - KG Water  info
JO14-2 HC Schiedam JO14-2 10:45 11:30 uit - KG Zand  info
MO16-1 Hockey Club Wateringse Veld MO16-1 15 10:45 12:00 uit - KG Water  info
MO18-5 ISH Hockey Club Rotterdam MO18-11 45 10:55 12:10 uit - KG Zand  info
MO14-1 L.S.C. ALECTO MO14-2 30 12:30 14:00 uit - KG Zand  info
MO14-2 Craeyenhout MO14-3 15 13:00 14:00 uit - KG Water  info
MO12-5 Klein Zwitserland MO12-8 30 13:25 14:25 uit - KG Water  info
JO18-1 AH & BC JO18-2 45 14:05 15:50 uit - KG Water  info
JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 30 16:00 17:00 uit - KG Water  info
MO18-2 Craeyenhout MO18-3 15 16:10 17:25 uit - KG Zand  info
JO12-3 hdm JO12-6 30 16:50 17:50 uit - KG Water  info