Zaalstick-en-bal.gif ZaalZ02.gif ZaalZ03.gif ZaalZJ.gif ZaalZJ3.gif
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JF1 zaal 36598 HC Waddinxveen JF1   09:00 09:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JF2 zaal 35537 Wateringse veld JF2   09:45 10:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
M6E6 zaal 34966 Wateringse veld M6E4   09:40 10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
M6E7 zaal 37927 Rijswijksche Hockey Club M6E5   09:40 10:10 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36384 ZAAL Roomburg JF3 - Waddinxveen JF1   10:10 10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MF3 zaal 39074 H.C. HISALIS MF2   10:00 10:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
JF1 zaal 36492 Leidse Hockey Club Roomburg JF3   10:20 10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
ZAALBLOK 38857 ZAAL Hisalis MF2 - Craeyenhout MF4   11:10 11:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
M8E1 zaal 39135 Ring Pass Delft M8E2   11:00 11:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MF3 zaal 38968 Craeyenhout MF4   11:20 11:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
J8E1 zaal 37793 Klein Zwitserland J8E2   11:40 12:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
M8E4 zaal 38919 M.H.C. Krimpen M8E1   11:40 12:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MB6 zaal 46107 Klein Zwitserland MB8   11:40 12:10 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
ZAALBLOK 38906 ZAAL Ring Pass Delft M8E2 - Pijnacker M8E2   12:10 12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
M8E1 zaal 39029 HC Pijnacker M8E2   12:20 12:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MF2 zaal 35577 Leidse Hockey Club Roomburg MF2   12:20 12:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
M6E4 zaal 37932 Klein Zwitserland M6E6   12:25 12:55 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
MB3 zaal 45770 VMHC Pollux MB2   12:30 13:00 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42884 ZAAL Rapid JC3 - Delfshaven JC2   13:10 13:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
JF3 zaal 39322 Wateringse veld JF1   13:00 13:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 46582 ZAAL Schiedam MB3 - Pollux MB2   13:40 13:40 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
JC3 zaal 42117 HC Delfshaven JC2   13:20 13:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
M8E3 zaal 38920 VMHC Pollux M8E2   13:40 14:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39317 ZAAL Wateringse veld JF1 - Wateringse veld MIXF1   14:10 14:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MB3 zaal 45814 HC Schiedam MB3   13:50 14:20 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
MC5 zaal 44128 V.M.H.C. CARTOUCHE MC8   14:00 14:30 POELDIJK
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
MA12 zaal 48793 HGC MA21   14:30 15:00 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43652 ZAAL Cartouche MC8 - Ring Pass Delft MC6   15:10 15:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
M6E5 zaal 38041 Klein Zwitserland M6E7   15:00 15:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48648 ZAAL IJssel MA11 - HGC MA21   15:40 15:40 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
MC5 zaal 44006 Ring Pass Delft MC6   15:20 15:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
J8E2 zaal 38854 HC Alphen J8E2   15:40 16:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37914 ZAAL Westland M6E2 - Klein Zwitserland M6E7   16:10 16:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MA12 zaal 48765 HC De IJssel MA11   15:50 16:20 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
M6E5 zaal 38147 HV Westland M6E2   16:20 16:50 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MA2 zaal 48299 Wateringse veld MA1   16:30 17:00 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48818 ZAAL Zoetermeer MA8 - Forescate MA6   17:10 17:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
ZAALBLOK 48102 ZAAL Wateringse veld MA1 - Westland MA2   17:40 17:40 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
MA4 zaal 48760 MHC Forescate MA6   17:20 17:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
MA2 zaal 49062 HV Westland MA2   17:50 18:20 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JF2 zaal 35430 Ring Pass Delft JF1 0 09:05 09:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
J6E1 zaal 38513 H.C. HISALIS J6E1 0 09:40 10:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
M6E2 zaal 36016 Craeyenhout M6E2 0 09:40 10:10 'S-GRAVENHAGE
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
J6E1 zaal 38411 HGC J6E2 0 10:20 10:50 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
M6E2 zaal 36249 Klein Zwitserland M6E2 0 10:20 10:50 'S-GRAVENHAGE
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
M6E6 zaal 34853 Klein Zwitserland M6E9 0 10:20 10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
M6E7 zaal 38141 VMHC Pollux M6E3 0 10:20 10:50 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 34792 hdm M8E3 0 10:30 11:00 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
J8E3 zaal 35662 Klein Zwitserland J8E6 0 10:55 11:25 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
J8E1 zaal 37687 HGC J8E1 0 11:00 11:30 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
M8E4 zaal 39123 Ring Pass Delft M8E4 0 11:00 11:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MB6 zaal 46813 Wateringse veld MB4 0 11:00 11:30 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
MF1 zaal 38017 Catwijck MF1 0 11:00 11:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
M8E2 zaal 35001 D.H.C. Hudito M8E1 0 11:10 11:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MA1 zaal 49074 Hockey Club Rotterdam MA5 0 11:10 11:40 'S-GRAVENHAGE
Ockenburgh Sporthal
Wijndaelerduin 25
2554BX 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
J8E3 zaal 35774 HC Pijnacker J8E2 0 11:35 12:05 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
MF1 zaal 37911 Craeyenhout MF2 0 11:40 12:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
MF2 zaal 35464 Wateringse veld MF1 0 11:40 12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MA1 zaal 48926 Craeyenhout MA2 0 11:50 12:20 'S-GRAVENHAGE
Ockenburgh Sporthal
Wijndaelerduin 25
2554BX 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JC3 zaal 42145 G.H.C. RAPID JC3 0 12:00 12:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
M8E3 zaal 39126 HC Alphen M8E3 0 13:00 13:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
M6E4 zaal 38144 H.C. HISALIS M6E2 0 13:05 13:35 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
JF3 zaal 39328 Wateringse veld MIXF1 0 14:20 14:50 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
J8E2 zaal 39054 Catwijck J8E1 0 15:00 15:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
MA4 zaal 48201 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA8 0 16:00 16:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)