2022 HDS Vlaggen.png Zaal 011_.png zaal 11_.png zaal 12_.png zaal 13_.png zaal 2_.png zaal 3_.png zaal 5_.png zaal 7_.png Zaal 9_.png

JO14-1 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Marianne Ouwerkerk
Trainer Robert Sinjorgo
Lijncoordinator Michiel Cappendijk
Coach/Trainer Paul Kuijvenhoven
Techniektrainer Eelco van der Meulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ypenburg JO14-1 Wateringse veld JO14-1 11:30
Wateringse veld JO14-1 Rotterdam JO14-3 12:10
Ypenburg JO14-1 Rotterdam JO14-3 12:50
Zoetermeer JO14-1 HDS JO14-1 13:30
Westland JO14-1 HDS JO14-1 14:10
Zoetermeer JO14-1 Westland JO14-1 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wateringse veld JO14-1 8 19 6 1 1
2 HDS JO14-1 8 19 6 1 1
3 Zoetermeer JO14-1 10 15 4 3 3
4 Rotterdam JO14-3 8 10 3 1 4
5 Ypenburg JO14-1 8 9 3 0 5
6 Westland JO14-1 8 6 1 3 4
7 Rapid JO14-1 10 6 1 3 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb HV Westland JO14-1 14:10 uit
11 feb Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO14-1 13:30 uit
19 feb Hockey Club Wateringse Veld JO14-1 11:30 uit
19 feb G.H.C. RAPID JO14-1 12:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Zoetermeer JO14-1 Ypenburg JO14-1 (4-2)final
Rapid JO14-1 Rotterdam JO14-3 (2-2)final
Rotterdam JO14-3 Westland JO14-1 (2-1)final
Wateringse veld JO14-1 Ypenburg JO14-1 (3-1)final
Zoetermeer JO14-1 Wateringse veld JO14-1 (3-3)final
Rapid JO14-1 Westland JO14-1 (1-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
HDS JO14-1 Zoetermeer JO14-1 (3-3)scheduled
Zoetermeer JO14-1 Rotterdam JO14-3 (5-3)final
HDS JO14-1 Rotterdam JO14-3 (3-1)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Westland JO14-1 Rapid JO14-1 (1-1)final
Rapid JO14-1 Wateringse veld JO14-1 (2-4)final
Westland JO14-1 Wateringse veld JO14-1 (2-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Rotterdam JO14-3 Zoetermeer JO14-1 (4-3)scheduled
Zoetermeer JO14-1 Rapid JO14-1 (2-3)scheduled
Rotterdam JO14-3 Rapid JO14-1 (2-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Ypenburg JO14-1 Westland JO14-1 (3-4)final
HDS JO14-1 Westland JO14-1 (2-1)scheduled
Ypenburg JO14-1 HDS JO14-1 (3-2)scheduled
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Rapid JO14-1 Ypenburg JO14-1 (0-2)final
Ypenburg JO14-1 Zoetermeer JO14-1 (2-3)final
Rapid JO14-1 Zoetermeer JO14-1 (1-3)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Rotterdam JO14-3 Wateringse veld JO14-1 (0-5)final
HDS JO14-1 Wateringse veld JO14-1 (3-2)final
Rotterdam JO14-3 HDS JO14-1 (4-5)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
HDS JO14-1 Rapid JO14-1 (3-1)scheduled
Ypenburg JO14-1 Rapid JO14-1 (2-1)final
HDS JO14-1 Ypenburg JO14-1 (3-2)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Wateringse veld JO14-1 Westland JO14-1 (4-2)final
Westland JO14-1 Zoetermeer JO14-1 (3-3)final
Wateringse veld JO14-1 Zoetermeer JO14-1 (4-1)final