2022 HDS Vlaggen.png Zaal 011_.png zaal 11_.png zaal 12_.png zaal 13_.png zaal 2_.png zaal 3_.png zaal 5_.png zaal 7_.png Zaal 9_.png

ZAALBLOK

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb ZAAL Klein Zwitserland MO16-2 Westland MO16-1 15:30 thuis
4 feb ZAAL Klein Zwitserland MO14-8 Roomburg MO14-4 12:50 thuis
4 feb ZAAL Craeyenhout MO10-1 Cartouche MO10-2 14:40 thuis
4 feb ZAAL Forescate MO9-4 Craeyenhout MO9-3 12:40 thuis
4 feb ZAAL Alecto JO8-1 Ommoord JO8-1 10:10 thuis
4 feb ZAAL Craeyenhout MO10-1 Cartouche MO10-2 thuis
4 feb ZAAL Klein Zwitserland MO14-8 Roomburg MO14-4 thuis
4 feb ZAAL Klein Zwitserland MO16-2 Westland MO16-1 thuis
4 feb ZAAL Forescate MO9-4 Craeyenhout MO9-3 thuis
4 feb ZAAL Alecto JO8-1 Ommoord JO8-1 thuis
4 feb ZAAL HDM JO8-1 Alecto JO8-1 thuis
5 feb ZAAL Craeyenhout MO16-5 Cartouche MO16-6 14:10 thuis
5 feb ZAAL Klein Zwitserland MO14-5 Ypenburg MO14-2 12:10 thuis
5 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs JO16-3 Klein Zwitserland JO16-3 thuis
5 feb ZAAL Craeyenhout MO16-5 Cartouche MO16-6 thuis
5 feb ZAAL Alecto MO12-2 HGC MO12-3 thuis
5 feb ZAAL Craeyenhout MO12-5 HGC MO12-5 thuis
5 feb ZAAL Victoria D11 Leonidas D29 thuis
5 feb ZAAL Victoria D11 Leonidas D29 12:10 thuis
5 feb ZAAL Klein Zwitserland MO14-5 Ypenburg MO14-2 12:10 thuis
5 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs JO16-3 Klein Zwitserland JO16-3 16:10 thuis
5 feb ZAAL Craeyenhout MO12-5 HGC MO12-5 10:10 thuis
5 feb ZAAL Alecto MO12-2 HGC MO12-3 10:10 thuis
11 feb ZAAL Alecto MO14-4 HDM MO14-10 11:40 thuis
11 feb ZAAL Craeyenhout MO9-5 Cartouche MO9-6 12:10 thuis
11 feb ZAAL Alphen MO10-3 HGC MO10-4 14:10 thuis
11 feb ZAAL Forescate MO8-5 HDM MO8-5 09:40 thuis
11 feb ZAAL Cartouche JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-1 18:10 thuis
11 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MO14-6 HUDITO MO14-3 16:10 thuis
11 feb ZAAL Barendrecht JO8-1 Alecto JO8-2 10:10 thuis
11 feb ZAAL Leonidas MO8-1 Craeyenhout MO8-2 12:40 thuis
11 feb ZAAL Alphen MO10-3 HGC MO10-4 thuis
11 feb ZAAL Alecto MO14-4 HDM MO14-10 thuis
11 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MO14-6 HUDITO MO14-3 thuis
11 feb ZAAL Craeyenhout MO9-5 Cartouche MO9-6 thuis
11 feb ZAAL Forescate MO8-5 HDM MO8-5 thuis
11 feb ZAAL HDM MO8-1 Leonidas MO8-1 thuis
11 feb ZAAL Leonidas MO8-1 Craeyenhout MO8-2 thuis
11 feb ZAAL Cartouche JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-1 thuis
11 feb ZAAL Barendrecht JO8-1 Alecto JO8-2 thuis
12 feb ZAAL Alphen JO14-12-C Alecto JO14-12-C thuis
12 feb ZAAL Forescate D2 HDM D4 thuis
12 feb ZAAL HDM JO18-4 Cartouche JO18-5 12:10 thuis
12 feb ZAAL Alphen JO14-12-C Alecto JO14-12-C 10:10 thuis
12 feb ZAAL Wateringse veld JO12-1 Zoetermeer JO12-1 10:10 thuis
12 feb ZAAL Wateringse veld JO12-1 Zoetermeer JO12-1 10:10 thuis
12 feb ZAAL Forescate D2 HDM D4 16:10 thuis
18 feb ZAAL Wateringse veld MO9-4 Westland MO9-1 10:10 thuis
18 feb ZAAL Pijnacker MO18-4 HDM MO18-5 16:10 thuis
18 feb ZAAL HDM MO18-5 Leiden MO18-7 16:50 thuis
18 feb ZAAL Pijnacker MO18-4 HDM MO18-5 16:10 thuis
18 feb ZAAL Wateringse veld MO9-4 Westland MO9-1 10:10 thuis
18 feb ZAAL HDM JO8-2 Alecto JO8-1 12:40 thuis
18 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MO14-12-C Leiden MO14-12-C 14:40 thuis
18 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MO14-12-C Leiden MO14-12-C 14:40 thuis
18 feb ZAAL HDM JO8-2 Alecto JO8-1 thuis
19 feb ZAAL Ring Pass Delft JO12-3 Zoetermeer JO12-2 thuis
19 feb ZAAL HGC JO1203 Cartouche JO12-6 thuis
19 feb ZAAL Westland MO16-6 HDM MO16-6 12:10 thuis
19 feb ZAAL Kieviten MO12-2 Wateringse veld MO12-2 thuis
19 feb ZAAL Westland MO16-6 HDM MO16-6 thuis
19 feb ZAAL Rotterdam MO18-12 HGC MO18-6 thuis
19 feb ZAAL Westland MO14-2 Craeyenhout MO14-3 10:10 thuis
19 feb ZAAL Rotterdam MO18-12 HGC MO18-6 16:10 thuis
19 feb ZAAL Ring Pass Delft JO12-3 Zoetermeer JO12-2 12:10 thuis
19 feb ZAAL HGC JO1203 Cartouche JO12-6 14:10 thuis
19 feb ZAAL Westland MO14-2 Craeyenhout MO14-3 10:10 thuis
19 feb ZAAL Kieviten MO12-2 Wateringse veld MO12-2 10:10 thuis

Uitslagen