2022 HDS Vlaggen.png Zaal 011_.png zaal 11_.png zaal 12_.png zaal 13_.png zaal 2_.png zaal 3_.png zaal 5_.png zaal 7_.png Zaal 9_.png

MO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Brigitte Engering
Teammanager Diana Valkenhoff
Trainer Peter Feenstra
Trainer Liselotte van der Meulen
Lijncoordinator Judith Jansen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wateringse veld MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 0:00
Barendrecht MO18-4 HDS MO18-2 0:00
Westland MO18-2 Ommoord MO18-2 0:00
Schiedam MO18-3 Gouda MO18-3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland MO18-2 5 10 3 1 1
2 HDS MO18-2 5 10 3 1 1
3 Gouda MO18-3 5 10 3 1 1
4 Ommoord MO18-2 5 9 3 0 2
5 Schiedam MO18-3 5 7 2 1 2
6 Barendrecht MO18-4 5 6 2 0 3
7 Ring Pass Delft MO18-3 5 3 1 0 4
8 Wateringse veld MO18-2 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Hockeyclub Barendrecht MO18-4 n.n.b uit
18 mrt HV Westland MO18-2 n.n.b thuis
25 mrt Hockey Club Wateringse Veld MO18-2 n.n.b thuis
1 apr OMHC MO18-2 n.n.b uit
15 apr Ring Pass Delft MO18-3 n.n.b uit
22 apr Goudse MHC MO18-3 n.n.b thuis
13 mei HC Schiedam MO18-3 n.n.b uit
20 mei Hockeyclub Barendrecht MO18-4 n.n.b thuis
3 jun HV Westland MO18-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Wateringse veld MO18-2 HDS MO18-2 (0-3)final
Ommoord MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 (2-0)final
Barendrecht MO18-4 Schiedam MO18-3 (3-7)final
Westland MO18-2 Gouda MO18-3 (2-3)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Schiedam MO18-3 Westland MO18-2 (3-3)final
HDS MO18-2 Ommoord MO18-2 (1-2)final
Gouda MO18-3 Wateringse veld MO18-2 (3-1)final
Ring Pass Delft MO18-3 Barendrecht MO18-4 (2-4)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Westland MO18-2 Barendrecht MO18-4 (5-1)final
Wateringse veld MO18-2 Schiedam MO18-3 (3-2)final
HDS MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 (2-0)final
Ommoord MO18-2 Gouda MO18-3 (2-3)scheduled
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Ring Pass Delft MO18-3 Westland MO18-2 (1-2)final
Schiedam MO18-3 Ommoord MO18-2 (2-1)scheduled
Gouda MO18-3 HDS MO18-2 (1-1)scheduled
Barendrecht MO18-4 Wateringse veld MO18-2 (4-1)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Gouda MO18-3 Ring Pass Delft MO18-3 (2-3)final
Wateringse veld MO18-2 Westland MO18-2 (0-3)scheduled
HDS MO18-2 Schiedam MO18-3 (2-0)final
Ommoord MO18-2 Barendrecht MO18-4 (4-0)scheduled