00. Clubhuis.png 00. Dveld.png 00.4 H1.jpg 00.5 HDS meisjes 1..png 00.6 HDS Foto Rookvrij.png

Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Onno Klerk
Aanvoerder Onno Klerk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto-Augustinus H7 HDS H5 9:30
Dordrecht H4 Groen-Geel H14 12:45
Goeree Overflakkee H1 Cartouche H6 14:30
Leonidas H27 Alphen H4 11:00
Scoop Delft H4 Groen-Geel H13 10:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen H4 18 46 15 1 2
2 Dordrecht H4 17 39 12 3 2
3 Leonidas H27 17 37 12 1 4
4 Alecto H7 18 31 9 4 5
5 Cartouche H6 17 29 9 2 6
6 HDS H5 17 24 7 3 7
7 Scoop Delft H4 16 23 7 2 7
8 Goeree Overflakkee H1 16 19 5 4 7
9 IJssel H4 18 15 6 0 12
10 Groen-Geel H13 17 6 2 0 15
11 Groen-Geel H14 17 0 0 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei L.S.C. ALECTO H7 09:30 uit
29 mei Scoop Delft H4 16:00 thuis - Bubi Lentze Veld
12 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Scoop Delft H4 Alecto-Augustinus H7 1-6
Alphen H4 Groen-Geel H14 4-0
Dordrecht H4 IJssel H4 11-0
Goeree Overflakkee H1 HDS H5 0-1
Leonidas H27 Groen-Geel H13 4-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel H14 Cartouche H6 0-6
HDS H5 Leonidas H27 2-0
IJssel H4 Goeree Overflakkee H1 0-8
Alecto-Augustinus H7 Dordrecht H4 2-4
Groen-Geel H13 Alphen H4 0-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Cartouche H6 Groen-Geel H13 7-0
Alphen H4 HDS H5 3-2
Leonidas H27 IJssel H4 6-2
Goeree Overflakkee H1 Alecto-Augustinus H7 3-3
Dordrecht H4 Scoop Delft H4 0-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Groen-Geel H13 Groen-Geel H14 1-0
IJssel H4 Alphen H4 1-7
Scoop Delft H4 Goeree Overflakkee H1 2-1
Alecto-Augustinus H7 Leonidas H27 2-4
HDS H5 Cartouche H6 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Alphen H4 Alecto-Augustinus H7 3-2
Cartouche H6 IJssel H4 7-0
Leonidas H27 Scoop Delft H4 4-3
Goeree Overflakkee H1 Dordrecht H4 3-3
Groen-Geel H14 HDS H5 0-12
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
HDS H5 Groen-Geel H13 2-0
IJssel H4 Groen-Geel H14 4-2
Alecto-Augustinus H7 Cartouche H6 4-0
Dordrecht H4 Leonidas H27 2-2
Scoop Delft H4 Alphen H4 0-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Cartouche H6 Scoop Delft H4 1-3
Groen-Geel H14 Alecto-Augustinus H7 1-9
Alphen H4 Dordrecht H4 3-0
Leonidas H27 Goeree Overflakkee H1 1-0
Groen-Geel H13 IJssel H4 0-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
IJssel H4 HDS H5 1-7
Scoop Delft H4 Groen-Geel H14 6-0
Alecto-Augustinus H7 Groen-Geel H13 8-1
Dordrecht H4 Cartouche H6 11-0
Goeree Overflakkee H1 Alphen H4 3-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Groen-Geel H13 Scoop Delft H4 0-7
Cartouche H6 Goeree Overflakkee H1 4-3
HDS H5 Alecto-Augustinus H7 0-3
Groen-Geel H14 Dordrecht H4 1-6
Alphen H4 Leonidas H27 4-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Goeree Overflakkee H1 Groen-Geel H14 9-0
Leonidas H27 Cartouche H6 6-1
Dordrecht H4 Groen-Geel H13 8-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Groen-Geel H14 Leonidas H27 0-6
HDS H5 Dordrecht H4 0-1
Groen-Geel H13 Goeree Overflakkee H1 0-9
Cartouche H6 Alphen H4 2-6
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Alecto-Augustinus H7 IJssel H4 8-0
Scoop Delft H4 HDS H5 1-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Groen-Geel H13 Leonidas H27 0-9
IJssel H4 Dordrecht H4 1-7
Alecto-Augustinus H7 Scoop Delft H4 2-1
HDS H5 Goeree Overflakkee H1 1-1
Groen-Geel H14 Alphen H4 1-6
ZONDAG 20 MAART 2022
Alphen H4 Groen-Geel H13 5-0
Leonidas H27 HDS H5 3-2
Dordrecht H4 Alecto-Augustinus H7 2-0
Cartouche H6 Groen-Geel H14 4-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Alecto-Augustinus H7 Goeree Overflakkee H1 2-2
IJssel H4 Leonidas H27 0-7
HDS H5 Alphen H4 1-4
Groen-Geel H13 Cartouche H6 0-7
Scoop Delft H4 Dordrecht H4 1-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Leonidas H27 Alecto-Augustinus H7 4-3
Alphen H4 IJssel H4 5-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
IJssel H4 Cartouche H6 0-3
HDS H5 Groen-Geel H14 6-0
Scoop Delft H4 Leonidas H27 2-1
Alecto-Augustinus H7 Alphen H4 3-3
Dordrecht H4 Goeree Overflakkee H1 4-1
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Goeree Overflakkee H1 IJssel H4 3-0
WOENSDAG 20 APRIL 2022
Groen-Geel H14 Groen-Geel H13 0-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Alphen H4 Scoop Delft H4 4-2
Cartouche H6 Alecto-Augustinus H7 3-3
Leonidas H27 Dordrecht H4 2-6
Groen-Geel H13 HDS H5 2-9
Groen-Geel H14 IJssel H4 0-5
ZONDAG 1 MEI 2022
IJssel H4 Scoop Delft H4 3-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Goeree Overflakkee H1 Leonidas H27 1-4
Scoop Delft H4 Cartouche H6 1-3
Alecto-Augustinus H7 Groen-Geel H14 6-0
IJssel H4 Groen-Geel H13 8-0
Dordrecht H4 Alphen H4 6-3
WOENSDAG 11 MEI 2022
Cartouche H6 HDS H5 1-1
ZONDAG 15 MEI 2022
HDS H5 IJssel H4 2-5
Groen-Geel H13 Alecto-Augustinus H7 1-8
Groen-Geel H14 Scoop Delft H4 0-11
Alphen H4 Goeree Overflakkee H1 5-0
Cartouche H6 Dordrecht H4 1-4