2021 Zaal 0. Bal stick met balk.png 2021 Zaal 0. Bal stick zwart-geel.png 2021 Zaal 1. bal met stick.png

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Roan Ligthart
Trainer Robert Sinjorgo
Aanvoerder Roan Ligthart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delfshaven H1 HDS H4
Dopie H3 Scoop Delft H2-O
Groen-Geel H7 HUDITO H6
Leonidas H13 Westland H3
Rijswijk H3 DSHC H7
Rotterdam H9 Leonidas H18

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H7 11 25 8 1 2
2 HDS H4 11 23 7 2 2
3 Westland H3 11 22 7 1 3
4 Leonidas H18 11 21 7 0 4
5 Scoop Delft H2 11 19 6 1 4
6 HUDITO H6 11 15 5 0 6
7 Rotterdam H9 11 15 5 0 6
8 Groen-Geel H7 11 15 4 3 4
9 Rijswijk H3 11 13 3 4 4
10 Leonidas H13 11 10 3 1 7
11 Dopie H3 11 7 2 1 8
12 Delfshaven H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt HC Delfshaven H1 n.n.b uit
20 mrt Hockey Club Rotterdam H9 n.n.b thuis
27 mrt Dopie H3 n.n.b uit
3 apr Scoop Delft H2 n.n.b thuis
10 apr R.H.V. Leonidas H18 n.n.b uit
24 apr Rijswijksche Hockey Club H3 n.n.b thuis
8 mei D.H.C. Hudito H6 n.n.b thuis
15 mei HV Westland H3 n.n.b uit
22 mei DSHC H7 n.n.b thuis
29 mei R.H.V. Leonidas H13 n.n.b uit
12 jun Groen-Geel H7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Scoop Delft H2-O Dopie H3 1-0
Leonidas H18 Rotterdam H9 6-0
DSHC H7 Rijswijk H3 0-1
Westland H3 Leonidas H13 8-2
HUDITO H6 Groen-Geel H7 6-0
HDS H4 Delfshaven H1 5-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H9 HDS H4 0-3
Dopie H3 Leonidas H18 0-6
Delfshaven H1 HUDITO H6 1-2
Groen-Geel H7 Westland H3 1-2
Leonidas H13 DSHC H7 0-3
Rijswijk H3 Scoop Delft H2-O 0-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HUDITO H6 Rotterdam H9 0-1
Leonidas H13 Rijswijk H3 1-1
Leonidas H18 Scoop Delft H2-O 0-1
HDS H4 Dopie H3 2-0
Westland H3 Delfshaven H1 4-2
DSHC H7 Groen-Geel H7 4-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Rotterdam H9 Westland H3 0-2
Scoop Delft H2-O HDS H4 1-4
Dopie H3 HUDITO H6 1-2
Groen-Geel H7 Leonidas H13 1-0
Rijswijk H3 Leonidas H18 2-3
Delfshaven H1 DSHC H7 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Groen-Geel H7 Rijswijk H3 1-1
Westland H3 Dopie H3 3-2
HUDITO H6 Scoop Delft H2-O 2-1
Leonidas H13 Delfshaven H1 1-2
HDS H4 Leonidas H18 3-1
DSHC H7 Rotterdam H9 1-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Rotterdam H9 Leonidas H13 0-4
Leonidas H18 HUDITO H6 6-0
Scoop Delft H2-O Westland H3 7-4
Dopie H3 DSHC H7 3-5
Delfshaven H1 Groen-Geel H7 0-1
Rijswijk H3 HDS H4 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Groen-Geel H7 Rotterdam H9 2-1
Westland H3 Leonidas H18 0-2
Leonidas H13 Dopie H3 4-0
Delfshaven H1 Rijswijk H3 0-0
HUDITO H6 HDS H4 1-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Rijswijk H3 HUDITO H6 2-1
Dopie H3 Groen-Geel H7 1-1
Scoop Delft H2-O Leonidas H13 4-2
Leonidas H18 DSHC H7 4-6
HDS H4 Westland H3 3-3
Rotterdam H9 Delfshaven H1 4-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Westland H3 HUDITO H6 2-0
Rotterdam H9 Rijswijk H3 2-1
DSHC H7 HDS H4 5-0
Delfshaven H1 Dopie H3 0-2
Groen-Geel H7 Scoop Delft H2-O 2-2
VRIJDAG 19 NOVEMBER 2021
Leonidas H13 Leonidas H18 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
HDS H4 Leonidas H13 2-0
Westland H3 Rijswijk H3 2-1
HUDITO H6 DSHC H7 1-4
Dopie H3 Rotterdam H9 3-1
Leonidas H18 Groen-Geel H7 1-2
Scoop Delft H2-O Delfshaven H1 2-0
DINSDAG 23 NOVEMBER 2021
DSHC H7 Scoop Delft H2-O 5-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Delfshaven H1 Leonidas H18 1-3
Rijswijk H3 Dopie H3 5-2
Leonidas H13 HUDITO H6 3-1
Groen-Geel H7 HDS H4 1-6
Rotterdam H9 Scoop Delft H2-O 3-2
DSHC H7 Westland H3 4-1