00. Clubhuis.png 00. Dveld.png 00.4 H1.jpg 00.5 HDS meisjes 1..png 00.6 HDS Foto Rookvrij.png

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nicholas Nass
Coach Jim van Vianen
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Nicholas Nass
Trainer Jim van Vianen
Trainer Ewald Vorderman
Aanvoerder Robert Sinjorgo

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche H4 Schiedam H3 10:45
Groen-Geel H3-O Barendrecht H2 16:35
HDS H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O 11:00
HUDITO H2-O Ring Pass Delft H4 10:45
Rotterdam H3 Leonidas H4 10:30
Victoria H3 DSHC H2-O 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO H2 19 42 14 0 5
2 Groen-Geel H3 19 41 13 2 4
3 Berkel-Rodenrijs H2 19 33 11 0 8
4 Cartouche H4 19 33 10 3 6
5 Leonidas H4 19 33 10 3 6
6 DSHC H2 19 31 10 1 8
7 Rotterdam H3 19 31 10 1 8
8 Barendrecht H2 19 28 8 4 7
9 Victoria H3 19 21 5 6 8
10 HDS H2 19 14 4 2 13
11 Ring Pass Delft H4 19 14 4 2 13
12 Schiedam H3 19 8 2 2 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Berkel Rodenrijs H2 11:00 thuis - Roy Jansen Veld
29 mei R.H.V. Leonidas H4 10:45 uit
12 jun Ring Pass Delft H4 n.n.b thuis - Roy Jansen Veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Barendrecht H2 Berkel-Rodenrijs H2-O 1-2
Rotterdam H3 HUDITO H2-O 1-4
Victoria H3 Ring Pass Delft H4 3-3
HDS H2-O Schiedam H3 2-1
DSHC H2-O Cartouche H4 3-1
Groen-Geel H3-O Leonidas H4 1-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Leonidas H4 Barendrecht H2 4-0
Berkel-Rodenrijs H2-O DSHC H2-O 4-1
Cartouche H4 Rotterdam H3 0-1
Ring Pass Delft H4 Groen-Geel H3-O 1-3
Schiedam H3 Victoria H3 3-3
HUDITO H2-O HDS H2-O 3-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel H3-O Schiedam H3 1-0
DSHC H2-O Leonidas H4 4-2
Berkel-Rodenrijs H2-O Cartouche H4 5-3
Barendrecht H2 Ring Pass Delft H4 3-2
HDS H2-O Rotterdam H3 2-3
Victoria H3 HUDITO H2-O 1-5
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Ring Pass Delft H4 DSHC H2-O 3-5
Leonidas H4 Berkel-Rodenrijs H2-O 1-3
Cartouche H4 HDS H2-O 1-3
HUDITO H2-O Groen-Geel H3-O 1-2
Schiedam H3 Barendrecht H2 3-1
Rotterdam H3 Victoria H3 2-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Groen-Geel H3-O Rotterdam H3 3-3
Leonidas H4 Cartouche H4 1-7
Barendrecht H2 HUDITO H2-O 0-3
Victoria H3 HDS H2-O 5-1
Berkel-Rodenrijs H2-O Ring Pass Delft H4 1-3
DSHC H2-O Schiedam H3 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
HUDITO H2-O DSHC H2-O 2-1
HDS H2-O Groen-Geel H3-O 0-2
Ring Pass Delft H4 Leonidas H4 2-5
Schiedam H3 Berkel-Rodenrijs H2-O 1-4
Rotterdam H3 Barendrecht H2 3-0
Cartouche H4 Victoria H3 4-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
DSHC H2-O Rotterdam H3 3-2
Groen-Geel H3-O Victoria H3 3-1
Leonidas H4 Schiedam H3 1-0
Berkel-Rodenrijs H2-O HUDITO H2-O 3-4
Ring Pass Delft H4 Cartouche H4 1-7
Barendrecht H2 HDS H2-O 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Schiedam H3 Ring Pass Delft H4 2-4
Cartouche H4 Groen-Geel H3-O 2-1
HUDITO H2-O Leonidas H4 4-1
Rotterdam H3 Berkel-Rodenrijs H2-O 2-1
Victoria H3 Barendrecht H2 3-4
HDS H2-O DSHC H2-O 2-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Ring Pass Delft H4 HUDITO H2-O 1-3
DSHC H2-O Victoria H3 2-4
Berkel-Rodenrijs H2-O HDS H2-O 4-1
Schiedam H3 Cartouche H4 3-8
Leonidas H4 Rotterdam H3 2-0
Barendrecht H2 Groen-Geel H3-O 1-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Barendrecht H2 Cartouche H4 2-1
Rotterdam H3 Ring Pass Delft H4 6-1
Victoria H3 Berkel-Rodenrijs H2-O 5-3
HDS H2-O Leonidas H4 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Cartouche H4 HUDITO H2-O 5-3
Ring Pass Delft H4 HDS H2-O 3-5
Leonidas H4 Victoria H3 0-0
Schiedam H3 Rotterdam H3 1-2
DSHC H2-O Barendrecht H2 3-7
Berkel-Rodenrijs H2-O Groen-Geel H3-O 4-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
HUDITO H2-O Schiedam H3 6-0
ZONDAG 6 MAART 2022
Groen-Geel H3-O DSHC H2-O 5-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Schiedam H3 HDS H2-O 2-0
Leonidas H4 Groen-Geel H3-O 4-3
Berkel-Rodenrijs H2-O Barendrecht H2 2-3
Cartouche H4 DSHC H2-O 4-3
Ring Pass Delft H4 Victoria H3 2-3
HUDITO H2-O Rotterdam H3 4-0
ZONDAG 20 MAART 2022
DSHC H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O 2-0
Barendrecht H2 Leonidas H4 1-5
HDS H2-O HUDITO H2-O 1-2
Victoria H3 Schiedam H3 2-1
Groen-Geel H3-O Ring Pass Delft H4 2-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Cartouche H4 Berkel-Rodenrijs H2-O 5-3
Leonidas H4 DSHC H2-O 0-0
Schiedam H3 Groen-Geel H3-O 1-4
Rotterdam H3 HDS H2-O 4-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Groen-Geel H3-O HUDITO H2-O 1-4
Berkel-Rodenrijs H2-O Leonidas H4 2-1
HDS H2-O Cartouche H4 2-5
DSHC H2-O Ring Pass Delft H4 6-0
Victoria H3 Rotterdam H3 1-3
Barendrecht H2 Schiedam H3 1-1
DINSDAG 5 APRIL 2022
HUDITO H2-O Victoria H3 2-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
HDS H2-O Victoria H3 0-0
Cartouche H4 Leonidas H4 2-2
Schiedam H3 DSHC H2-O 1-4
Rotterdam H3 Groen-Geel H3-O 1-5
Ring Pass Delft H4 Berkel-Rodenrijs H2-O 1-4
HUDITO H2-O Barendrecht H2 2-4
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Ring Pass Delft H4 Barendrecht H2 3-3
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Rotterdam H3 Cartouche H4 2-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
DSHC H2-O HUDITO H2-O 4-1
Berkel-Rodenrijs H2-O Schiedam H3 5-2
Leonidas H4 Ring Pass Delft H4 5-0
Groen-Geel H3-O HDS H2-O 3-2
Barendrecht H2 Rotterdam H3 5-2
Victoria H3 Cartouche H4 3-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Schiedam H3 Leonidas H4 0-3
Cartouche H4 Ring Pass Delft H4 1-4
Victoria H3 Groen-Geel H3-O 1-3
HDS H2-O Barendrecht H2 1-3
Rotterdam H3 DSHC H2-O 4-3
HUDITO H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O 6-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Berkel-Rodenrijs H2-O Rotterdam H3 3-0
Groen-Geel H3-O Cartouche H4 1-1
Leonidas H4 HUDITO H2-O 5-2
Barendrecht H2 Victoria H3 3-3
Ring Pass Delft H4 Schiedam H3 2-1
DSHC H2-O HDS H2-O 9-1