00. Clubhuis.png 00. Dveld.png 00.4 H1.jpg 00.5 HDS meisjes 1..png 00.6 HDS Foto Rookvrij.png

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ewald Vorderman
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Nicholas Nass
Trainer Jim van Vianen
Trainer Ewald Vorderman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D4 Leonidas D8 11:00
Alphen D2-O HDS D2-O 14:30
Cartouche D3 Forescate D2-O 12:25
Groen-Geel D3-O Catwijck D2-O 11:05
Roomburg D4 Craeyenhout D3 14:45
Zoetermeer D3 Leiden D5 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Catwijck D2 19 51 16 3 0
2 Leonidas D8 19 43 14 1 4
3 Forescate D2 19 34 11 1 7
4 Craeyenhout D3 19 31 10 1 8
5 Groen-Geel D3 19 31 9 4 6
6 Alphen D2 19 31 9 4 6
7 Alecto D4 19 25 8 1 10
8 Zoetermeer D3 19 24 7 3 9
9 HDS D2 19 22 6 4 9
10 Roomburg D4 19 20 6 2 11
11 Cartouche D3 19 14 4 2 13
12 Leiden D5 19 2 0 2 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei HC Alphen D2 14:30 uit
29 mei L.S.C. ALECTO D4 12:45 uit
12 jun MHC Forescate D2 n.n.b thuis - Bubi Lentze Veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel D3-O Leonidas D8 0-4
Zoetermeer D3 Roomburg D4 2-0
Alphen D2-O Leiden D5 2-2
Forescate D2-O Alecto D4 7-4
HDS D2-O Catwijck D2-O 0-6
Cartouche D3 Craeyenhout D3 1-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Roomburg D4 Groen-Geel D3-O 0-1
Leonidas D8 Cartouche D3 1-0
Craeyenhout D3 Alphen D2-O 0-2
Catwijck D2-O Forescate D2-O 2-2
Alecto D4 Zoetermeer D3 2-0
Leiden D5 HDS D2-O 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel D3-O Zoetermeer D3 7-0
Forescate D2-O Leiden D5 5-3
HDS D2-O Craeyenhout D3 0-2
Alphen D2-O Leonidas D8 0-3
Cartouche D3 Roomburg D4 3-1
Catwijck D2-O Alecto D4 6-0
DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2021
Leiden D5 Catwijck D2-O 3-7
VRIJDAG 1 OKTOBER 2021
Roomburg D4 Alphen D2-O 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Alecto D4 Groen-Geel D3-O 1-6
Zoetermeer D3 Cartouche D3 4-2
Leonidas D8 HDS D2-O 2-1
Craeyenhout D3 Forescate D2-O 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Catwijck D2-O Craeyenhout D3 5-3
Cartouche D3 Groen-Geel D3-O 0-0
Alphen D2-O Zoetermeer D3 3-1
HDS D2-O Roomburg D4 2-2
Forescate D2-O Leonidas D8 0-1
Leiden D5 Alecto D4 2-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Craeyenhout D3 Leiden D5 5-0
Groen-Geel D3-O Alphen D2-O 7-1
Zoetermeer D3 HDS D2-O 2-2
Roomburg D4 Forescate D2-O 2-3
Leonidas D8 Catwijck D2-O 1-4
Alecto D4 Cartouche D3 2-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leiden D5 Leonidas D8 1-5
Forescate D2-O Zoetermeer D3 3-1
HDS D2-O Groen-Geel D3-O 1-2
Alphen D2-O Cartouche D3 1-2
Craeyenhout D3 Alecto D4 2-1
Catwijck D2-O Roomburg D4 7-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zoetermeer D3 Catwijck D2-O 2-7
Roomburg D4 Leiden D5 2-1
Leonidas D8 Craeyenhout D3 5-0
Cartouche D3 HDS D2-O 1-0
Groen-Geel D3-O Forescate D2-O 4-1
Alecto D4 Alphen D2-O 4-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Craeyenhout D3 Roomburg D4 2-1
Leonidas D8 Alecto D4 2-0
Leiden D5 Zoetermeer D3 3-6
Forescate D2-O Cartouche D3 2-1
Catwijck D2-O Groen-Geel D3-O 2-2
HDS D2-O Alphen D2-O 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
HDS D2-O Alecto D4 3-2
Alphen D2-O Forescate D2-O 2-4
Cartouche D3 Catwijck D2-O 0-5
Zoetermeer D3 Craeyenhout D3 5-1
Roomburg D4 Leonidas D8 1-4
Groen-Geel D3-O Leiden D5 7-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Leiden D5 Cartouche D3 3-5
Leonidas D8 Zoetermeer D3 0-1
Craeyenhout D3 Groen-Geel D3-O 1-1
Alecto D4 Roomburg D4 6-1
Forescate D2-O HDS D2-O 1-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Catwijck D2-O Alphen D2-O 6-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Leiden D5 Alphen D2-O 0-4
Roomburg D4 Zoetermeer D3 1-2
Craeyenhout D3 Cartouche D3 1-0
Alecto D4 Forescate D2-O 2-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Groen-Geel D3-O Roomburg D4 2-3
HDS D2-O Leiden D5 2-0
Forescate D2-O Catwijck D2-O 1-10
Alphen D2-O Craeyenhout D3 3-1
Cartouche D3 Leonidas D8 1-2
Zoetermeer D3 Alecto D4 3-0
DINSDAG 22 MAART 2022
Catwijck D2-O HDS D2-O 2-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Alecto D4 Catwijck D2-O 1-1
Craeyenhout D3 HDS D2-O 1-0
Leonidas D8 Alphen D2-O 1-1
Roomburg D4 Cartouche D3 2-0
Zoetermeer D3 Groen-Geel D3-O 1-1
Leiden D5 Forescate D2-O 0-8
ZONDAG 3 APRIL 2022
Forescate D2-O Craeyenhout D3 4-3
HDS D2-O Leonidas D8 1-2
Groen-Geel D3-O Alecto D4 5-1
Catwijck D2-O Leiden D5 7-0
Cartouche D3 Zoetermeer D3 1-1
Alphen D2-O Roomburg D4 2-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Craeyenhout D3 Catwijck D2-O 0-7
Leonidas D8 Forescate D2-O 3-1
Roomburg D4 HDS D2-O 2-1
Zoetermeer D3 Alphen D2-O 1-3
Groen-Geel D3-O Cartouche D3 3-2
Alecto D4 Leiden D5 8-0
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Leonidas D8 Groen-Geel D3-O 4-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Catwijck D2-O Leonidas D8 1-0
Alphen D2-O Groen-Geel D3-O 3-2
HDS D2-O Zoetermeer D3 2-1
Forescate D2-O Roomburg D4 0-4
Leiden D5 Craeyenhout D3 1-11
Cartouche D3 Alecto D4 1-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Cartouche D3 Alphen D2-O 0-3
Groen-Geel D3-O HDS D2-O 1-2
Zoetermeer D3 Forescate D2-O 2-3
Roomburg D4 Catwijck D2-O 1-3
Leonidas D8 Leiden D5 6-0
Alecto D4 Craeyenhout D3 6-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Leiden D5 Roomburg D4 1-4
Forescate D2-O Groen-Geel D3-O 3-2
HDS D2-O Cartouche D3 2-1
Alphen D2-O Alecto D4 3-2
Craeyenhout D3 Leonidas D8 3-2
Catwijck D2-O Zoetermeer D3 3-2