1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif

Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jaap Stuurwold
Veldtrainer Etienne Cosijn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen HB Rotterdam HE 12:30
Cartouche HE HDS HA 14:15
Klein Zwitserland HD HGC HC 12:30
Rijswijk HB Roomburg HC 13:30
Ring Pass Delft HB hdm HF 10:45
Zoetermeer HA Ypenburg HB 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS HA 9 23 7 2 0
2 Zoetermeer HA 9 23 7 2 0
3 Roomburg HC 8 18 6 0 2
4 Cartouche HE 8 14 4 2 2
5 Ring Pass Delft HB 9 14 4 2 3
6 Klein Zwitserland HD 9 13 4 1 4
7 Rijswijk HB 9 13 4 1 4
8 Alphen HB 9 12 3 3 3
9 HGC HC 9 8 2 2 5
10 hdm HF 9 6 1 3 5
11 Rotterdam HE 9 4 1 1 7
12 Ypenburg HB 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov V.M.H.C. CARTOUCHE HE 14:15 uit
24 nov Rijswijksche Hockey Club HB 10:45 thuis
8 mrt HC Alphen HB n.n.b thuis
15 mrt Klein Zwitserland HD n.n.b uit
22 mrt Ring Pass Delft HB n.n.b thuis
29 mrt HGC HC n.n.b uit
5 apr Hockey Club Rotterdam HE n.n.b thuis
19 apr Leidse Hockey Club Roomburg HC n.n.b uit
10 mei hdm HF n.n.b uit
17 mei HC Ypenburg HB n.n.b thuis
24 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer HA n.n.b uit
7 jun V.M.H.C. CARTOUCHE HE n.n.b thuis
14 jun Rijswijksche Hockey Club HB n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland HD Roomburg HC 1-4
Ring Pass Delft HB Rotterdam HE 5-2
Alphen HB HDS HA 2-2
Rijswijk HB Ypenburg HB 2-0
Cartouche HE Zoetermeer HA 2-6
HGC HC hdm HF 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
hdm HF Cartouche HE 2-2
Rotterdam HE HGC HC 1-2
Roomburg HC Ring Pass Delft HB 3-1
HDS HA Klein Zwitserland HD 4-0
Ypenburg HB Alphen HB 2-6
Zoetermeer HA Rijswijk HB 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rotterdam HE hdm HF 1-1
Rijswijk HB Cartouche HE 1-5
Alphen HB Zoetermeer HA 3-6
Klein Zwitserland HD Ypenburg HB 5-2
Ring Pass Delft HB HDS HA 1-3
HGC HC Roomburg HC 0-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer HA Klein Zwitserland HD 4-1
Ypenburg HB Ring Pass Delft HB 0-2
HDS HA HGC HC 5-2
Roomburg HC Rotterdam HE 10-3
hdm HF Rijswijk HB 1-2
Cartouche HE Alphen HB 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Roomburg HC hdm HF 4-1
Rotterdam HE HDS HA 2-4
Alphen HB Rijswijk HB 3-2
HGC HC Ypenburg HB 2-1
Klein Zwitserland HD Cartouche HE 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Cartouche HE Ring Pass Delft HB 0-1
Zoetermeer HA HGC HC 1-1
Ypenburg HB Rotterdam HE 1-3
HDS HA Roomburg HC 4-1
hdm HF Alphen HB 1-2
Rijswijk HB Klein Zwitserland HD 0-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rotterdam HE Zoetermeer HA 1-2
Roomburg HC Ypenburg HB 4-1
HDS HA hdm HF 5-2
Klein Zwitserland HD Alphen HB 4-3
Ring Pass Delft HB Rijswijk HB 0-0
HGC HC Cartouche HE 1-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
hdm HF Klein Zwitserland HD 2-4
Ypenburg HB HDS HA 0-3
Zoetermeer HA Roomburg HC 6-1
Cartouche HE Rotterdam HE 3-0
Rijswijk HB HGC HC 3-1
Alphen HB Ring Pass Delft HB 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft HB Klein Zwitserland HD 3-0
Ypenburg HB hdm HF 1-1
HDS HA Zoetermeer HA 2-2
Rotterdam HE Rijswijk HB 1-2
HGC HC Alphen HB 0-0
WOENSDAG 13 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft HB Zoetermeer HA 1-2