1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Timo Klinge
Trainer Remco Witkamp
Aanvoerder Annik Wierenga

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forcial D1 Roomburg D10 10:15
Goeree Overflakkee D1 Berkel-Rodenrijs D3 12:30
HDS D3 Groen-Geel D13 10:45
Leonidas D25 Leonidas D24 16:25
Schiedam D11 Rotterdam D7 11:15
Spijkenisse D3 Dordrecht D3 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D3 9 22 7 1 1
2 HDS D3 9 21 7 0 2
3 Goeree Overflakkee D1 9 19 6 1 2
4 Schiedam D11 9 18 6 0 3
5 Dordrecht D3 9 17 5 2 2
6 Leonidas D24 9 15 5 0 4
7 Leonidas D25 9 13 4 1 4
8 Spijkenisse D3 9 11 3 2 4
9 Groen-Geel D13 9 11 3 2 4
10 Rotterdam D7 9 7 2 1 6
11 Roomburg D10 9 3 1 0 8
12 Forcial D1 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Groen-Geel D13 10:45 thuis - KG2 - Zandveld
24 nov Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 14:45 uit
8 mrt R.H.V. Leonidas D24 n.n.b uit
15 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D10 n.n.b thuis
22 mrt Hockey Club Rotterdam D7 n.n.b uit
29 mrt Berkel Rodenrijs D3 n.n.b thuis
5 apr HCGO D1 12:30 uit
19 apr HC Schiedam D11 n.n.b thuis
10 mei MHV Forcial D1 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas D25 n.n.b thuis
24 mei HV Spijkenisse D3 n.n.b uit
7 jun Groen-Geel D13 n.n.b uit
14 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D25 Rotterdam D7 4-1
Schiedam D11 Goeree Overflakkee D1 3-5
HDS D3 Leonidas D24 6-5
Dordrecht D3 Groen-Geel D13 1-0
Forcial D1 Berkel-Rodenrijs D3 1-3
Spijkenisse D3 Roomburg D10 0-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D7 Spijkenisse D3 8-2
Leonidas D24 Dordrecht D3 3-2
Groen-Geel D13 Schiedam D11 1-3
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D25 4-0
Goeree Overflakkee D1 Forcial D1 2-0
Roomburg D10 HDS D3 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Spijkenisse D3 Berkel-Rodenrijs D3 4-3
Leonidas D24 Groen-Geel D13 5-0
Forcial D1 Schiedam D11 1-6
HDS D3 Rotterdam D7 8-0
Leonidas D25 Goeree Overflakkee D1 2-3
Dordrecht D3 Roomburg D10 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D3 1-4
Schiedam D11 Leonidas D25 2-1
Roomburg D10 Leonidas D24 1-6
Berkel-Rodenrijs D3 HDS D3 2-1
Groen-Geel D13 Forcial D1 5-0
Rotterdam D7 Dordrecht D3 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D24 Rotterdam D7 6-1
Roomburg D10 Groen-Geel D13 1-2
Dordrecht D3 Berkel-Rodenrijs D3 3-3
Spijkenisse D3 Schiedam D11 1-2
Leonidas D25 Forcial D1 5-0
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
HDS D3 Goeree Overflakkee D1 5-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Schiedam D11 HDS D3 1-6
Forcial D1 Spijkenisse D3 1-3
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D24 2-1
Groen-Geel D13 Leonidas D25 2-0
Rotterdam D7 Roomburg D10 3-1
Goeree Overflakkee D1 Dordrecht D3 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas D24 Goeree Overflakkee D1 1-2
Roomburg D10 Berkel-Rodenrijs D3 1-2
Rotterdam D7 Groen-Geel D13 1-1
Spijkenisse D3 Leonidas D25 2-2
Dordrecht D3 Schiedam D11 4-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Forcial D1 Dordrecht D3 0-12
Schiedam D11 Leonidas D24 3-1
Goeree Overflakkee D1 Roomburg D10 4-2
Groen-Geel D13 Spijkenisse D3 1-1
Berkel-Rodenrijs D3 Rotterdam D7 4-2
Leonidas D25 HDS D3 2-1
WOENSDAG 6 NOVEMBER 2019
HDS D3 Forcial D1 7-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leonidas D24 Forcial D1 5-0
Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D13 7-1
Dordrecht D3 Leonidas D25 2-4
Roomburg D10 Schiedam D11 1-5
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 3-6
HDS D3 Spijkenisse D3 3-1