1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif

Heren 6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jesse Boelhouwer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Evergreen H2 (O) Roomburg H6 11:00
HDS H6 Groen-Geel H9 12:45
Klein Zwitserland H6 Leonidas H24 14:15
Leiden H8 Leonidas H25 10:45
Rijswijk H4 Ring Pass Delft H6 15:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H24 8 19 6 1 1
2 Leonidas H25 8 18 6 0 2
3 Evergreen H2 8 18 6 0 2
4 Ring Pass Delft H6 8 17 5 2 1
5 Leiden H8 8 13 4 1 3
6 Klein Zwitserland H6 9 13 4 1 4
7 Groen-Geel H9 8 13 4 1 3
8 Rijswijk H4 8 10 3 1 4
9 Roomburg H6 8 4 1 1 6
10 Cartouche H6 9 3 1 0 8
11 HDS H6 8 0 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Groen-Geel H9 12:45 thuis
24 nov Leidse Hockey Club Roomburg H6 10:45 uit
8 mrt MHV Evergreen H2 n.n.b uit
15 mrt R.H.V. Leonidas H25 n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE H6 n.n.b thuis
29 mrt Klein Zwitserland H6 n.n.b uit
5 apr Rijswijksche Hockey Club H4 n.n.b thuis
19 apr LOHC H8 n.n.b uit
10 mei Ring Pass Delft H6 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas H24 n.n.b uit
7 jun Groen-Geel H9 n.n.b uit
14 jun Leidse Hockey Club Roomburg H6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leiden H8 Leonidas H24 1-4
Cartouche H6 Roomburg H6 2-3
HDS H6 Evergreen H2 (O) 1-2
Klein Zwitserland H6 Groen-Geel H9 2-3
Ring Pass Delft H6 Leonidas H25 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H25 HDS H6 13-1
Leonidas H24 Ring Pass Delft H6 2-2
Evergreen H2 (O) Cartouche H6 3-0
Roomburg H6 Klein Zwitserland H6 2-5
Groen-Geel H9 Rijswijk H4 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rijswijk H4 Roomburg H6 (5-1)TEMP_RESULT
Cartouche H6 HDS H6 6-2
Leiden H8 Groen-Geel H9 0-1
Klein Zwitserland H6 Evergreen H2 (O) 4-2
Leonidas H24 Leonidas H25 3-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Evergreen H2 (O) Rijswijk H4 4-2
Groen-Geel H9 Ring Pass Delft H6 2-2
Roomburg H6 Leiden H8 2-2
Leonidas H25 Cartouche H6 7-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H6 Roomburg H6 6-2
Klein Zwitserland H6 Cartouche H6 5-3
Rijswijk H4 HDS H6 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Evergreen H2 (O) Ring Pass Delft H6 4-2
Cartouche H6 Rijswijk H4 2-3
HDS H6 Leiden H8 0-9
Roomburg H6 Leonidas H24 2-5
Leonidas H25 Klein Zwitserland H6 3-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Leiden H8 Evergreen H2 (O) 5-4
HDS H6 Klein Zwitserland H6 4-1
DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Groen-Geel H9 Leonidas H24 0-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Groen-Geel H9 Leonidas H25 1-3
Leiden H8 Cartouche H6 5-2
Rijswijk H4 Klein Zwitserland H6 2-2
Ring Pass Delft H6 HDS H6 2-0
Leonidas H24 Evergreen H2 (O) 0-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HDS H6 Leonidas H24 0-11
Klein Zwitserland H6 Leiden H8 5-2
Cartouche H6 Ring Pass Delft H6 0-8
Roomburg H6 Groen-Geel H9 0-1
Leonidas H25 Rijswijk H4 3-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leonidas H24 Cartouche H6 5-1
Roomburg H6 Leonidas H25 1-6
Groen-Geel H9 Evergreen H2 (O) 3-5
Leiden H8 Rijswijk H4 2-1
Ring Pass Delft H6 Klein Zwitserland H6 4-0