1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif

Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Onno Klerk
Veldtrainer Matthijs Herder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alkemade H1 Scoop Delft H3 14:30
Catwijck H2 (O) Leonidas H23 10:30
HDS H5 Leonidas H22 14:45
Klein Zwitserland H5 DSHC H10 12:15
Leiden H7 Alecto/Augustinus H8 12:30
Roomburg H5 HUDITO H8 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alkemade H1 9 24 8 0 1
2 HUDITO H8 9 23 7 2 0
3 DSHC H10 9 21 7 0 2
4 Scoop Delft H3 9 17 5 2 2
5 Roomburg H5 9 16 4 4 1
6 Leonidas H23 9 12 3 3 3
7 Catwijck H2 9 10 3 1 5
8 Leiden H7 9 10 2 4 3
9 HDS H5 9 7 2 1 6
10 Leonidas H22 9 6 1 3 5
11 Klein Zwitserland H5 9 3 1 0 8
12 Alecto H8 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov R.H.V. Leonidas H22 14:45 thuis - KG2 - Zandveld
24 nov D.H.C. Hudito H8 14:20 uit
8 mrt DSHC H10 n.n.b uit
15 mrt L.S.C. ALECTO H8 n.n.b thuis
22 mrt Scoop Delft H3 n.n.b uit
29 mrt R.H.V. Leonidas H23 n.n.b thuis
5 apr Catwijck H2 n.n.b uit
19 apr Hockeyclub Alkemade H1 n.n.b thuis
10 mei LOHC H7 n.n.b uit
17 mei Klein Zwitserland H5 n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg H5 n.n.b uit
7 jun R.H.V. Leonidas H22 n.n.b uit
14 jun D.H.C. Hudito H8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leiden H7 Leonidas H23 2-2
Alkemade H1 Catwijck H2 (O) 4-1
Scoop Delft H3 Klein Zwitserland H5 5-2
HUDITO H8 Leonidas H22 1-1
Roomburg H5 Alecto/Augustinus H8 3-0
HDS H5 DSHC H10 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H22 Alkemade H1 3-5
Catwijck H2 (O) Leiden H7 4-1
Alecto/Augustinus H8 HDS H5 1-4
HUDITO H8 DSHC H10 4-1
Roomburg H5 Scoop Delft H3 1-1
Leonidas H23 Klein Zwitserland H5 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HUDITO H8 Alecto/Augustinus H8 6-0
Roomburg H5 Leonidas H23 3-3
HDS H5 Scoop Delft H3 1-7
Klein Zwitserland H5 Catwijck H2 (O) 1-2
Leiden H7 Alkemade H1 3-4
DSHC H10 Leonidas H22 6-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas H22 Leiden H7 0-5
Leonidas H23 HDS H5 4-1
HUDITO H8 Scoop Delft H3 2-0
Alecto/Augustinus H8 DSHC H10 0-2
Alkemade H1 Klein Zwitserland H5 5-3
Catwijck H2 (O) Roomburg H5 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HDS H5 Catwijck H2 (O) 3-2
DSHC H10 Scoop Delft H3 4-2
Klein Zwitserland H5 Leiden H7 1-2
Alecto/Augustinus H8 Leonidas H22 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Catwijck H2 (O) HUDITO H8 1-2
Alkemade H1 HDS H5 6-0
Leonidas H23 DSHC H10 3-5
Leonidas H22 Klein Zwitserland H5 2-1
Leiden H7 Roomburg H5 2-2
Scoop Delft H3 Alecto/Augustinus H8 4-0
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Alkemade H1 Roomburg H5 4-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
HUDITO H8 Leonidas H23 8-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Roomburg H5 Klein Zwitserland H5 1-0
HDS H5 Leiden H7 1-1
HUDITO H8 Alkemade H1 3-1
DSHC H10 Catwijck H2 (O) 10-0
Scoop Delft H3 Leonidas H22 3-3
Alecto/Augustinus H8 Leonidas H23 2-8
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland H5 HDS H5 1-0
Catwijck H2 (O) Alecto/Augustinus H8 11-1
Leiden H7 HUDITO H8 3-3
Scoop Delft H3 Leonidas H23 2-1
Alkemade H1 DSHC H10 3-2
Leonidas H22 Roomburg H5 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leonidas H23 Leonidas H22 2-2
Alecto/Augustinus H8 Alkemade H1 0-9
Leiden H7 DSHC H10 2-6
HDS H5 Roomburg H5 1-3
HUDITO H8 Klein Zwitserland H5 8-0
Catwijck H2 (O) Scoop Delft H3 2-3