1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif

Heren 3 (O)

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ivo Vreeswijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby H2 (O) Alphen H2 (O) 10:45
Dopie H2 (O) Alecto/Augustinus H4 10:45
Groen-Geel H4 Rijswijk H2 (O) 9:15
Leiden H5 Leonidas H8 16:15
Rotterdam H3 Schiedam H3 12:45
Victoria H5 HDS H3 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto H4 9 23 7 2 0
2 HDS H3 9 19 6 1 2
3 Leonidas H8 9 16 5 1 3
4 Schiedam H3 9 16 5 1 3
5 Rotterdam H3 9 15 4 3 2
6 Rijswijk H2 9 14 4 2 3
7 Leiden H5 9 12 3 3 3
8 Derby H2 9 10 3 1 5
9 Dopie H2 9 8 2 2 5
10 Alphen H2 9 7 2 1 6
11 Victoria H5 9 7 2 1 6
12 Groen-Geel H4 9 5 1 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov HV Victoria H5 12:45 uit
24 nov Dopie H2 (O) 14:45 thuis
8 mrt Hockey Club Rotterdam H3 n.n.b thuis
15 mrt Groen-Geel H4 n.n.b uit
22 mrt H.C. Derby H2 n.n.b thuis
29 mrt LOHC H5 n.n.b uit
5 apr HC Alphen H2 n.n.b thuis
19 apr Rijswijksche Hockey Club H2 n.n.b uit
10 mei HC Schiedam H3 n.n.b thuis
17 mei L.S.C. ALECTO H4 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas H8 n.n.b uit
7 jun HV Victoria H5 n.n.b thuis
14 jun Dopie H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel H4 Alecto/Augustinus H4 0-0
Rotterdam H3 HDS H3 2-5
Leiden H5 Rijswijk H2 (O) 0-1
Alphen H2 (O) Leonidas H8 1-3
Dopie H2 (O) Victoria H5 3-2
Derby H2 (O) Schiedam H3 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rijswijk H2 (O) Alphen H2 (O) 4-1
Leonidas H8 Dopie H2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus H4 Derby H2 (O) 3-1
Victoria H5 Rotterdam H3 2-2
Schiedam H3 Leiden H5 4-2
HDS H3 Groen-Geel H4 6-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rotterdam H3 Dopie H2 (O) 1-0
Derby H2 (O) HDS H3 3-2
Groen-Geel H4 Victoria H5 1-0
Rijswijk H2 (O) Leonidas H8 4-4
Leiden H5 Alecto/Augustinus H4 1-1
Alphen H2 (O) Schiedam H3 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Victoria H5 Derby H2 (O) 4-3
Leonidas H8 Rotterdam H3 3-1
Alecto/Augustinus H4 Alphen H2 (O) 4-3
Dopie H2 (O) Groen-Geel H4 1-1
Schiedam H3 Rijswijk H2 (O) 4-3
HDS H3 Leiden H5 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Alphen H2 (O) HDS H3 1-1
Schiedam H3 Leonidas H8 2-1
Leiden H5 Victoria H5 4-3
Groen-Geel H4 Rotterdam H3 1-3
Derby H2 (O) Dopie H2 (O) 1-0
Rijswijk H2 (O) Alecto/Augustinus H4 2-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Victoria H5 Alphen H2 (O) 2-8
Dopie H2 (O) Leiden H5 2-2
Leonidas H8 Groen-Geel H4 9-0
Alecto/Augustinus H4 Schiedam H3 5-2
HDS H3 Rijswijk H2 (O) 1-0
Rotterdam H3 Derby H2 (O) 6-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Derby H2 (O) Groen-Geel H4 1-0
Schiedam H3 HDS H3 2-7
Alphen H2 (O) Dopie H2 (O) 0-1
Leiden H5 Rotterdam H3 2-2
Rijswijk H2 (O) Victoria H5 7-2
Alecto/Augustinus H4 Leonidas H8 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Dopie H2 (O) Rijswijk H2 (O) 0-5
Groen-Geel H4 Leiden H5 1-5
Rotterdam H3 Alphen H2 (O) 4-3
Leonidas H8 Derby H2 (O) 3-2
Victoria H5 Schiedam H3 4-0
HDS H3 Alecto/Augustinus H4 1-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alphen H2 (O) Groen-Geel H4 5-1
Leiden H5 Derby H2 (O) 2-1
HDS H3 Leonidas H8 1-0
Schiedam H3 Dopie H2 (O) 2-1
Rijswijk H2 (O) Rotterdam H3 1-1
Alecto/Augustinus H4 Victoria H5 4-3