1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach David Akveld
Trainer David Akveld

Aankomende speelronde

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan D1 22 61 20 1 1
2 Dopie D1 22 52 17 1 4
3 Ommoord D1 22 43 14 1 7
4 Rapide D1 22 41 13 2 7
5 Pijnacker D1 22 40 12 4 6
6 Spijkenisse D1 22 38 11 5 6
7 HDS D1 22 31 9 4 9
8 Voorne D1 22 25 8 1 13
9 Bleiswijk D1 22 21 6 3 13
10 Hoeksche Waard D1 22 19 6 1 15
11 Scoop Delft D1 22 13 4 1 17
12 Prinsenbeek D1 22 0 0 0 22

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 jun !Oefenwedstrijd Wateringseveld D1 n.n.b uit
18 aug Catwijck D1 n.n.b thuis - Roy Jansen Veld
25 aug !Oefenwedstrijd GroenGeel D1 n.n.b thuis - Roy Jansen Veld
30 aug !Oefenwedstrijd Liberty n.n.b uit
5 sep !Oefenwedstrijd Crayenhout MA1 n.n.b thuis - Roy Jansen Veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Dopie D1 Bleiswijk D1 6-0
Pelikaan D1 Hoeksche Waard D1 8-0
Pijnacker D1 Voorne D1 0-2
Rapide D1 Scoop Delft D1 5-0
HDS D1 Ommoord D1 0-2
Spijkenisse D1 Prinsenbeek D1 8-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Bleiswijk D1 HDS D1 1-1
Scoop Delft D1 Dopie D1 0-4
Voorne D1 Rapide D1 0-2
Hoeksche Waard D1 Pijnacker D1 3-4
Prinsenbeek D1 Pelikaan D1 2-11
Ommoord D1 Spijkenisse D1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Scoop Delft D1 Bleiswijk D1 3-4
Spijkenisse D1 HDS D1 1-1
Pelikaan D1 Ommoord D1 1-0
Pijnacker D1 Prinsenbeek D1 3-0
Dopie D1 Voorne D1 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ommoord D1 Pijnacker D1 3-1
Prinsenbeek D1 Rapide D1 3-5
Bleiswijk D1 Spijkenisse D1 2-7
Voorne D1 Scoop Delft D1 1-0
Hoeksche Waard D1 Dopie D1 0-8
HDS D1 Pelikaan D1 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Dopie D1 Prinsenbeek D1 6-0
Pijnacker D1 HDS D1 1-0
Pelikaan D1 Spijkenisse D1 4-0
Voorne D1 Bleiswijk D1 4-2
Scoop Delft D1 Hoeksche Waard D1 4-2
Rapide D1 Ommoord D1 1-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HDS D1 Rapide D1 1-0
Ommoord D1 Dopie D1 1-2
Prinsenbeek D1 Scoop Delft D1 1-5
Hoeksche Waard D1 Voorne D1 3-2
Bleiswijk D1 Pelikaan D1 0-4
Spijkenisse D1 Pijnacker D1 0-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Rapide D1 Hoeksche Waard D1 6-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Dopie D1 HDS D1 3-2
Pijnacker D1 Pelikaan D1 1-1
Scoop Delft D1 Ommoord D1 0-3
Voorne D1 Prinsenbeek D1 4-1
Hoeksche Waard D1 Bleiswijk D1 3-2
Rapide D1 Spijkenisse D1 5-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Bleiswijk D1 Pijnacker D1 3-3
Prinsenbeek D1 Hoeksche Waard D1 0-5
Ommoord D1 Voorne D1 2-1
HDS D1 Scoop Delft D1 0-0
Pelikaan D1 Rapide D1 0-1
Spijkenisse D1 Dopie D1 1-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Scoop Delft D1 Spijkenisse D1 1-5
Voorne D1 HDS D1 1-2
Hoeksche Waard D1 Ommoord D1 2-1
Prinsenbeek D1 Bleiswijk D1 1-8
Rapide D1 Pijnacker D1 0-0
Dopie D1 Pelikaan D1 1-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Pijnacker D1 Dopie D1 3-1
Pelikaan D1 Scoop Delft D1 4-0
Spijkenisse D1 Voorne D1 3-1
HDS D1 Hoeksche Waard D1 2-1
Ommoord D1 Prinsenbeek D1 8-0
Rapide D1 Bleiswijk D1 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Prinsenbeek D1 HDS D1 1-9
Hoeksche Waard D1 Spijkenisse D1 0-5
Voorne D1 Pelikaan D1 1-2
Scoop Delft D1 Pijnacker D1 0-1
Bleiswijk D1 Ommoord D1 0-3
Dopie D1 Rapide D1 1-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Prinsenbeek D1 Spijkenisse D1 0-6
Hoeksche Waard D1 Pelikaan D1 0-4
Voorne D1 Pijnacker D1 0-3
Bleiswijk D1 Dopie D1 1-3
Ommoord D1 HDS D1 1-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Pelikaan D1 Prinsenbeek D1 9-0
Dopie D1 Scoop Delft D1 4-1
Rapide D1 Voorne D1 2-3
Pijnacker D1 Hoeksche Waard D1 6-2
Spijkenisse D1 Ommoord D1 3-0
HDS D1 Bleiswijk D1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Voorne D1 Dopie D1 1-4
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 1-6
Ommoord D1 Pelikaan D1 0-4
Prinsenbeek D1 Pijnacker D1 1-5
Bleiswijk D1 Scoop Delft D1 2-1
HDS D1 Spijkenisse D1 1-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Dopie D1 Hoeksche Waard D1 4-2
Scoop Delft D1 Voorne D1 3-1
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 3-1
Pelikaan D1 HDS D1 3-1
Pijnacker D1 Ommoord D1 0-1
Rapide D1 Prinsenbeek D1 9-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Hoeksche Waard D1 Scoop Delft D1 5-3
Prinsenbeek D1 Dopie D1 0-5
Spijkenisse D1 Pelikaan D1 2-3
Ommoord D1 Rapide D1 1-0
Bleiswijk D1 Voorne D1 3-2
HDS D1 Pijnacker D1 0-1
VRIJDAG 12 APRIL 2019
Scoop Delft D1 Rapide D1 2-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Scoop Delft D1 Prinsenbeek D1 5-0
Voorne D1 Hoeksche Waard D1 5-2
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 3-3
Rapide D1 HDS D1 4-2
Dopie D1 Ommoord D1 3-0
Pelikaan D1 Bleiswijk D1 7-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Spijkenisse D1 Rapide D1 4-0
HDS D1 Dopie D1 0-1
Ommoord D1 Scoop Delft D1 5-0
Prinsenbeek D1 Voorne D1 0-6
Bleiswijk D1 Hoeksche Waard D1 2-2
Pelikaan D1 Pijnacker D1 4-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Voorne D1 Ommoord D1 1-0
Scoop Delft D1 HDS D1 1-2
Hoeksche Waard D1 Prinsenbeek D1 12-0
Dopie D1 Spijkenisse D1 1-0
Rapide D1 Pelikaan D1 0-3
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 6-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Bleiswijk D1 Prinsenbeek D1 5-0
Ommoord D1 Hoeksche Waard D1 5-1
Pijnacker D1 Rapide D1 2-3
HDS D1 Voorne D1 2-0
Spijkenisse D1 Scoop Delft D1 4-0
Pelikaan D1 Dopie D1 4-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Bleiswijk D1 Rapide D1 0-1
Scoop Delft D1 Pelikaan D1 1-5
Hoeksche Waard D1 HDS D1 1-6
Prinsenbeek D1 Ommoord D1 0-4
Dopie D1 Pijnacker D1 3-2
Voorne D1 Spijkenisse D1 1-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Pijnacker D1 Scoop Delft D1 6-1
Pelikaan D1 Voorne D1 5-1
Ommoord D1 Bleiswijk D1 1-0
HDS D1 Prinsenbeek D1 6-1
Spijkenisse D1 Hoeksche Waard D1 3-1
Rapide D1 Dopie D1 2-1